EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kada,koliko i sta jesti ???  (Read 8421 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Kada,koliko i sta jesti ???
« Reply #10 on: November 03, 2008, 08:12:30 PM »
doruchak : to batali generalno puno prostih shecera u svemu shto si nabrojao ... idi kao i svi drugi ... ovsene i to je to ..

ruchak : to shto si rekao da su ti shtapici i pljeskavice riba je kao da si rekao da su virshle i pashteta meso .. tu najmanje ribe ima :) jedino ako nije neka proverena varijanta ili neko pravi u domacoj radinosti :D shto je druga pricha ali ako je komercijalna varijanta zameni to za neke filete prave ribe .. vidi shta drugi jedu pa sam odluchi shta ti najvishe odgovara
krompir , pirinach ok pred trening ... taj ella sir i jaja i to .. bolje samo riba+krompir/pirinach+povrce .. nemash potrebe da meshash sve i svashta .. ostavi to za uveche

takozvani PWM :D .. chisto da se dogovorimo za terminologiju da ne bi bilo zabune ... pwm = post workout meal - podrazumeva whey+dex(onda moze tu doci i bcaa glutamin itd ..  )  tako da ovaj 3. obrok tu nek ti ide piletina/curetina recimo ali neko meso + povrce .. ne vidim shto ubacujesh to suvo grozdje svuda .. dize ti ins nepotrebno .. za to sluzi dex (i malto vitargo bla bla ) i ne vidim shta ce ti ...  to kada si izmedju obroka i ocesh neshto da gricnesh uzmi bademe i/ili kikiriki neslani recimo ...

dalje riba /konjetina .. u principu ok ... e sada ne znam nisam ja mesar pa ne znam koji je udeo tu prvaog dobrog mesa a koliko su neke druge stvari .. ali mislim da nema tu neshto mesa ..suhomesnato je suhomesnato (djubre da budemo iskreni ) kada bi imao bash chisto meso bilo bi ok ... tunjevina moze tu ... dalje ne vidim shta ce ti UH obroci posle treninga tako da izbaci krompir/pirinach  ...

u kasnim satima grickaj ellu :)

toliko .. :D
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Bojanb

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 49
  • Gender: Male
Odg: Kada,koliko i sta jesti ???
« Reply #11 on: November 03, 2008, 10:54:13 PM »
Jel ima neko da mi da link od teme gde pise o variranju UH???Citao sam nesto ali mi bas nije jasno ako ima neka tema gde je to objasnjeno?

Offline Misel Djurovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 388
  • Gender: Male
Odg: Kada,koliko i sta jesti ???
« Reply #12 on: November 03, 2008, 11:47:02 PM »
Uglavnom je sve o UH cim udjes u Ishranu u Top temama iumas temu UH! :)