EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Disorder je spremna za new order  (Read 47436 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Disorder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 110
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #50 on: February 26, 2013, 08:31:53 AM »
Hocemo Ljiljo, bicemo bolje , samo nas  posao je najbitniji koliko nam god ovde ljudi pomagali , kljuc je u nama :) 

Und3i2c0v3i2  imam jedno pitanje  primetila sam da  mi vezbanje na orbitrek nije leglo  onoliko kao hodanje, nakon orbitreka ja se tokom dana osecam slomljeno, nisam u stanju da bilo sta radim jer ga vrtim ujutro. A kad  se vratim iz shetnje imam puno vise energije, osecam se  svezo. (Sad sam uganula nogu pa ne mogu ni jedno ni drugo) kad se sredim , mozda bi bilo bolje da hodam m ?

Offline ljiljanap

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 227
  • Gender: Female
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #51 on: February 26, 2013, 02:55:11 PM »
Mislim da moraš ustrajati na orbitrku, ja sam umirala prvih par dana, doslovce sam ostajala bez zraka,imam ga 4 god. i isto toliko ga nisam upotrebljavala, ali sad ga okrećem 25 min bez problema.  :)

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #52 on: February 26, 2013, 04:39:59 PM »
nisi u formi, a još si i na dijeti, naravno da si umorna

pa nisi penzioner da šetaš, nemaš 85 godina ... kakvo crno šetanje
šetanje je zdravo, ali to ne može da ti bude jedina fizička aktivnost


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Disorder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 110
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #53 on: February 26, 2013, 05:28:11 PM »
Ali ovde se na radi o dva dana, ne bi digla paniku da su samo par dana , vec o 18 dana intezivnog vezbanja svako jutro.Jednostavno se nakon njega osecam nervozna umesto srecna.  :dunno:

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #54 on: February 26, 2013, 07:04:32 PM »
pa ne znam što forsirate, tek si počela i odmah 45minuta

smanji na 20 pa da vidimo kako ćeš se osećati posle nedelju dana
ako nemaš volje, prvo napravi pauzu


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Disorder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 110
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #55 on: February 26, 2013, 07:39:12 PM »
Ja sam pocela sa 20 minuta prvih dana i postupno dosla do 30 minuta vezbanja , nije  problem u duzini , vec  ja imam tahikardiju i nakon vezbanja ja se zaista osecam iscrpljeno... A inace imam nizak tlak.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #56 on: February 26, 2013, 08:01:53 PM »
ok, onda radi šta ti odgovara


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Disorder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 110
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #57 on: February 28, 2013, 09:54:52 AM »
Dali je ovo istina  ili zabluda ?   :pullhair:
"....Znanstvenici su ustanovili da ako samo 2 dana niste fizički aktivni, kalorije koje inače sagorijevate postaju zalihe masti. Istraživanje je provedeno na laboratorijskim miševima koji su se udebljali za čak 25% ako je razmak između vježbanja bio veći od 48 sati. Zapamtite da je vježbanje nešto najbolje što možete napraviti za svoje tijelo, ali i um. Koliko god vam se činilo teško vježbati redovito, to je zapravo vrlo jednostavno. Vježbati možete na putu od posla do doma tako da šećete, možete se penjati uz stepenice, plesati uz omiljene pjesme i napraviti nekoliko vježbi snage za koje vam treba samo pod...."

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #58 on: February 28, 2013, 10:44:24 AM »
Mani se tih gluposti iz casopisa tipa "zena&zdravlje" ili "blic zena"...

Nije mrsavljenje jednostavan proces pa da se moze samo napisati "secite, pjevajte, trckarajte uz stepenice i smrsacete"...

 I da, to nije istina...

hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Disorder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 110
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #59 on: April 13, 2013, 11:19:02 AM »
Evo i mene  da se javim ovde :) Zapocela sam sa 80 kg pre neki izvesni period a sad imam 70 prvo sam pokusala da smrsam uz proteine iz zivotinjskog porekla, onda sam se sve vise i vise informirala i mesec dana vec evo koristim proteine iz biljnog porekla , kao kvinoja,amarant, tofu itd. Znaci sve drugo je ostalo isto , bez ulja  puno povrca , malo voca, jedino sto sam ubacila svako jutro proteine iz zitarica , za uzinu proteine iz kikiriki,badem itd.  za rucak proteine iz mesunke kao socivo,azuki pasulj itd.  i za veceru obicno uzimam tofu uz neku salatu. Benefit ? Pucam od zdravlja, nestao  apetit nisam gladna , cak se nateram nesto da pojedem.