EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Totalni pocetnik  (Read 5923 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline flash

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Totalni pocetnik
« on: October 19, 2007, 10:02:35 PM »
Zdravo! Ja se raspisao malopre na pogresnom forumu... nego, nisam u formi, u zivotu nisam usao u teretanu, do pre dva meseca vezbao sam kuci(trbusnjaci i sklekovi), smrsao deset kilograma veoma lako, i sda hocu da se izdefinisem. Visok sam 186cm i tezak 82kg. Bez lazne skromnosti, izgledam kao da vezbam ljudima u okolini, ali nije tako. Ne zelim da bildujem u pravom smislu te reci i da se sirim, vec, kazem, definicija. Naravno, postujem svacije opredeljenje. Da li neko ima savet, kako i od cega da pocnem?!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Totalni pocetnik
« Reply #1 on: October 19, 2007, 10:11:46 PM »
dobrodosao druze
ovako
pocetak ce ti biti dosta tezak,moraces dosta da ucis,zato je bitno da nadjes nekog ko zna znanje da te provede kroz vezbe i objasni sta,kako i zasto,jer je ovako to dosta tesko
za pocetak radi kru\ne treninge,dok udjes u fazon
sad,jb,nisam dugo bio ovde ,pa ne znam tacno raspored tema da ti linkujem sve vezano za definisanje
procitaj temu naseg druga neznalice da vidis kako sve to ide,mada nemoj da se uplasis onoga tamo,on je sve to ekstra odradio,jer ipak je on "covjek od svojih 120 kg cca"   :)
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Totalni pocetnik
« Reply #2 on: October 19, 2007, 10:33:58 PM »
kako mi mozemo da ti pomognemo  :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline flash

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: Totalni pocetnik
« Reply #3 on: October 19, 2007, 11:04:36 PM »
pa... upravo tako... savetom i sl. Sta je ovo, svi ste stavili neke kul fotke, a mene obelezava neko zensko oko... e, dodjavola.  ja sam ovde bas zalutao, sve sami profesionalci.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Totalni pocetnik
« Reply #4 on: October 19, 2007, 11:12:12 PM »
evo promenio sam ti avatar, to oko si sam izabrao..posto ti se vec pise u drugoj temi nema smisla da pisemo na oba mesta pa cemo onu da zakljucamo..ti postavi konkretna i precizna pitanja, verujem da cemo naci neko resenje  :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap