EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Sklekovi i kako do vise?  (Read 33860 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazaboj

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Sklekovi i kako do vise?
« on: August 16, 2007, 11:20:00 PM »
Prvi put ostavljam neku temu na ovom forumu pa ako sam omasio podforum u napred se izvinjavam.Povremeno radim sklekove pa malo i kombinujem ali nikako da vidim neko napredovanje,pa ponekad izgubim volju za radom.Treba mi neki program, "uputi",kako do veceg broja.Nalazim na raznim stranim sajtovima neke smernice ali se pominju neki izrazi koje bas ne kontam pa ako neko moze da kaze...Hvala na razumevanju. :help:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Sklekovi i kako do vise?
« Reply #1 on: August 16, 2007, 11:28:28 PM »
pozdrav i dobro dosao..sta mislis da postignes tim sklekovima
tj sta ustvari pokusavas da postignes uopste, da znam u kom smeru da razmisljam
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Lazaboj

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: Sklekovi i kako do vise?
« Reply #2 on: August 17, 2007, 11:15:08 AM »
Zelim da budem zadovoljan brojem uradjenih sklekova i ponavljanja generalno.Sadasnji broj po serijama je po meni sramotan a cini mi se da svakodnemnim radom ne postizem nista kao da stojim na istom broju i ni makac.Mozda imate neke preporuku za neke vezbe sa prirucnim tegovima!?Imam dva komada :jedan fiksno oko 10kg a drugi od 15kg (tegova + sipka).Iskreno mislim da imam slabe ruke ,slabe u vidu snage,i  ne neku preteranu zelju da idem u teretanu.Nadam se da sam bar malo uspeo da pojasnim moje pitanje.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Sklekovi i kako do vise?
« Reply #3 on: August 17, 2007, 11:45:42 AM »
koliko je to broj serija, koliko ponavljanja uradis u seriji, na koji nacin radis sklekove, koliko vremenski traje taj trening itd..

za vezbanje sa tim tegicima mozes upotrebiti temu kucno vezbanje
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline vlada85

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1228
  • Gender: Male
Odg: Sklekovi i kako do vise?
« Reply #4 on: August 25, 2007, 06:44:41 PM »
za pocetak nemoj svakog dana da radis sklekove. probaj svakog drugog-treceg dana. drugo nemoj uvek da radis do otkaza, jednom nedeljno u poslednjoj seriji uradi do otkaza. kako da uradis vise ponavljanja...pa za pocetak sa smanjenim opterecenjem, radis sklekove na ivici klupe/kreveta/stola nebitno znaci da su ti ruke naslonjene na tu ivicu. probaj da uradis sto vise, tako par treninga npr po 20-30, ako obicnih radis po 10-15 u seriji, uradis 2-3 serije, sasvim dovoljno. mozes da probas i da ne ispravljas laktove do kraja i da se ne spustas skroz na grudi da izvuces jos neko ponavljanje, jer na taj nacin se aktiviraju misicna vlakna koja obezbedjuju produzeni rad. inace to sto uradis par sklekova vise ne znaci nuzno da si i jaci, nego jednostavno uspevas da angazujes muskulaturu koja ranije nije bila angazovana toliko. eto probaj par ovih stvarcica, pa javi za rezultate. pozz
over & out

Offline Dooshan

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: Sklekovi i kako do vise?
« Reply #5 on: January 12, 2009, 04:07:36 AM »
imam 15 godina i wisok sam 185..imam 69 kg...jedem sto se kaze ko konj,,i nista,,,hocu da do 18 godine nabacim ruke i grudi..jer sam zaludjen tetowazama..a i treniram kosarku wec 8 godina,,,a nekako sam slab sto se kaze...moze neko da mi da program za masu,,i za ruke..grudi.i ledja..hwala unapred ako neko ostawi nesto..pozz

Offline Slipi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 82
  • Gender: Male
Odg: Sklekovi i kako do vise?
« Reply #6 on: January 12, 2009, 08:28:34 AM »

Offline svizajedno

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Odg: Sklekovi i kako do vise?
« Reply #7 on: March 21, 2011, 06:43:29 PM »
Zanima me dosta toga, ali kao prvo, 18. god. sam napunio u oktobru. Trenirao sam rvanje kao klinac ali nekih mesec dana, i onda prestao ne znam ni ja zbog cega. Toga nema vise, pa da se vratim na temu. Znaci ovako, 180cm sam visok, 82 kg, nisam sirok u kukovima, debelo ne izgledam, ali moram priznati da imam veliki stomak, kao i zadnjicu. Cilj mi je da ( kao sto kaze moj cale, trenirao je gimnastiku, ali retko kad ga slusam, zato sto nisam siguran jel je u pravu :/ ) da steknem kondiciju i snagu. Radi se o tome da bi zeleo da imam izdefinisane grudi, i da skinem taj stomak, kao i zadnjicu. Ne patim za plocicama, samo zelim ravan stomak, grudi jake, i siroka ramena(to zaboravih da napomenem). Ono sto sam zaboravio da kazem je, da leti volim fudbal i basket da odigram rekreativno.Ovde sam se vama obratio zato sto sam cuo da ste dobar forum, kao i to da imate vrhunske posetioce koji znaju dosta toga. Inace imam 2 tega od 3kg, kao i klupu za trbusnjake, i radio bi iskljucivo kuci. Hranio sam se vrlo lose, ali sve sto pojedem ode u zanjicu i stomak, sto mi smeta   Inace zadnjih 3 dana ( znam da je malo, al opet barem sam poceo ) sam umanjio slatkog, poceo siroke sklekove da radim, i ranije da lezem. Kako da nastavim, sta da radim, pomoc mi treba ?!   Unapred zahvalan.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Sklekovi i kako do vise?
« Reply #8 on: March 21, 2011, 09:40:46 PM »
ne spamuj forum na svim temama,pisi na jednoj i kreni da citas sve ti pise.koristi search
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline svizajedno

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Odg: Sklekovi i kako do vise?
« Reply #9 on: March 24, 2011, 08:35:55 PM »
To sam uradio zato sto sam mislio da mi necete odg. a bilo mi je hitno. Ok necu vise. Nek admini obrisu to sto sam spamovao, ne znam gde je tacno.....  :)