EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: dijeta  (Read 10896 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline celtic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 60
  • Gender: Male
Odg: dijeta
« Reply #10 on: October 04, 2008, 05:30:53 AM »
Ja sam poceo sa 200 gr UH dnevno i 250+ gr proteina.Visok sam 183 cm i napredujem fantasticno od kada sam poceo ovaj rezim ishrane.U ishranu sam ubacio i Whey protein posle dorucka u kombinaciji sa posnim sirom,kao i Casein pred spavanje.Naravno i da je nacin ishrane jako bitan, jer bez adekvatnog i pravovremenog unosa neces imati nikakvog napretka.Ovo ti pricam zato sto sam i ja osoba koja spada u grupu koja ima mali procenat masnoce u telu i malu tezinu.Jos nesto moram dodati,a to je da si na pravom mestu.Clanovi ovog foruma ce ti jako pomoci u tvojim nastojanjima.
P.S. Veliki pozdrav svim clanovima, koji su i meni pomogli svojim savetima.

Offline (filipe) masa

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 8
  • Gender: Male
Odg: dijeta
« Reply #11 on: October 04, 2008, 09:31:30 AM »
hvala

samo mi se ne uzima nikakva hemija, jer imam ljekarske preglede zbog posla kojim se bavim
(poznanik ponovio ljekarski na regrutaciji zbog toga, da li je pravilno koristio ili laže to ne znam tako mi je on rekao)


javit cu vam kako ide napredak

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: dijeta
« Reply #12 on: October 04, 2008, 01:13:13 PM »
O kakvoj ti hemiji pricas?  :dunno: whey-u? ... :hitself: :hitself: :bored:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: dijeta
« Reply #13 on: October 04, 2008, 02:03:24 PM »

samo mi se ne uzima nikakva hemija,

 :boxed:  jel na suplemente mislis? pa to nije hemija..  :boxed:  :lol: :lol: :hitself:

Offline mikoshmarinin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 341
  • Gender: Male
Odg: dijeta
« Reply #14 on: October 04, 2008, 03:29:37 PM »
hvala

samo mi se ne uzima nikakva hemija, jer imam ljekarske preglede zbog posla kojim se bavim
(poznanik ponovio ljekarski na regrutaciji zbog toga, da li je pravilno koristio ili laze to ne znam tako mi je on rekao)


javit cu vam kako ide napredak

Suplementi nemaju veze sa ovime sto si naveo, iste materije unosis i kada jedes obicno meso/mleko/jaja.
Sta je taj tvoj poznanik uzimao pa je morao da ponovi pregled, samo on zna. Od ovoga nije sigurno.

Offline Misel Djurovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 388
  • Gender: Male
Odg: dijeta
« Reply #15 on: October 04, 2008, 10:08:14 PM »
Ja sam na visokom unosu UH nisam tezak ektomorf, bio sam izmedju ektomorfa i mezomorfa (to bese misicavo?) al mi je trebao ogroman broj UH po danu, nisam dobijao salo, al sam dosta trosio na kardio i na svakodnevno setanje (ne setanje u vidu treninga nego nemam kola a imam puno obaveza), ako je vec bio na 250g UH i nije bilo velikog napredka slobodno moze na 400g UH...

Prosao sam na lekarskom za vojsku i ako sam uzeo ujutro svoju dozu kreatina i gainer-a, nisam hteo da gladujem, a znam da necu ici u vojsku, al opet sam prosao...nece nista smetati, cuvaj se slatkog, ja sam sa secerom prosao na gornjoj granici zbog merice gainer-a, druga su mi vratili sutra nazad zbog cokoladice...

Offline ferarifilipe

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: dijeta
« Reply #16 on: January 15, 2009, 10:03:31 PM »
ev mene opet samo sam izgubo sifru i kad posaljem ponovo zahtejv pise mi korisnik ne postoji. :dunno: :dunno: pa sam se ponovo prijavio :clap: :clap: :clap: :clap:


reko sam javit. pa evo:


od kotobra iso u teretanu mjesec i 10 dana. sjebo stopalo na rekreaciji. i to majstorski. :clap: :clap: 10dnana strogog mirovanja. nakon toga 10 dana na "sluzbeni put".

kreno ponovo 2 decembra i idem do 1 februara kad idem opet al sad van drzave na 2 mjeseca. jbg. vidjet cemo kak ce proc. nece se imat vremena za teretanu.

udebljo se 5 kila. ruka narasla za 2 cm.(ne mjerim ko oni supci odmah nakon treninga, nego nakon nekoliko sati). imo sam i stomaka, al sam ga skoro skino. imam 2 reda plocica

ne jedem cips, kikiriki, cokoladu 3-4 puta u 4 mjeseca, pivo samo 3 puta i to kad sma bio na sluzbenom putu


ishrana:

dorucak: pahuljice
uzina: sir, pileci sendvic il voce
teretana
odmah posle teretane: 120g tune
rucak: (sta ima) tjeram obitelj da jede pasulj il piletinu na milion nacina dok ne polude
vecera: isto ko i rucak
3-4 puta u sedmici uzina: 150g palzme i mlijeko


Offline Slipi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 82
  • Gender: Male
Odg: dijeta
« Reply #17 on: January 16, 2009, 05:19:18 PM »
Ovo je slaba ishrana za masu :nonono:
Ubaci jos 200gr mesa i isto toliko pirinca ili krompira
A pred spavanje 250gr sira
I to svaki dan
A posle teretane su ti neophodni UH,stavi tu tunu u integralnu kiflu ili je smazi sa pirincom ili slicnim

Offline saxoman

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 338
  • Gender: Male
Odg: dijeta
« Reply #18 on: January 16, 2009, 05:29:25 PM »
pa ako se muci i sa ovim kako ce tek da umlati 250 gr sira pred spavanje?

Offline ferarifilipe

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: dijeta
« Reply #19 on: January 16, 2009, 05:40:42 PM »
jbg, ako mi povecas stipendiju onda nije problem :) :) :) :)

pa jedem integralni hljeb/kiflu. mislo sam da se to podrazumjeva pa nisam napiso.

a mislim da je sasvim ok. ako uzmemo u obzir da sam za mjesec i 15 dana nabacio  nesto vise od 3kg, a pri tome izgubio sala sa stomaka.

samo ne znam sta ce bit naredna dva mjeseca. zivit u hotelu. ne mogu sebi spremat. zauzet od 14h do 23h. nadam se zadrzat ovu kilazu. samo da ne bude ko prosli pa da smrsam