EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Problem sa viškom kilograma  (Read 10723 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline BLUEMARINE

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 20
  • Gender: Female
Odg: Problem sa viskom kilograma
« Reply #10 on: June 21, 2010, 12:43:17 PM »

   Tenssa, nikako ne mislim da je sramota meriti hranu  :)  Nego, imala sam prilike da vidim ljude ( danas bildere )  koji su tako poceli, i ubrzo postali opsednuti takvim stvarima. Znaci toliko da su nosili na fax izmerene obroke u posudicama ....


   A ovo sto mi Lazic predlaze - OK je skroz. Pokusacu.    :blowkiss:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Problem sa viskom kilograma
« Reply #11 on: June 21, 2010, 12:46:39 PM »
Pa i ja nosim sa sobom sve izmjereno, ne vidim u cemu je tu problem??

Nije to opsjednutost vec ljudi paze, a sada sto neko vidi nesto cudno u tome...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline BLUEMARINE

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 20
  • Gender: Female
Odg: Problem sa viskom kilograma
« Reply #12 on: June 21, 2010, 05:19:37 PM »

  Pa svi smo mi obicni ljudi, smrtnici, gresnici ....    :dntknw:  Nije valjda da nikada nista ne pogresis ???? I, nikada ti se ne jede nesto sto ne treba ( tj nisi izmerio i poneo ) ?

  Ja licno mislim da treba paziti na ishranu, zdrav zivot, i konstantno se baviti nekim sportom, ali ne treba preterivati u tome.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Problem sa viskom kilograma
« Reply #13 on: June 21, 2010, 05:24:20 PM »
Rijetkost je to, ako i ne ponesem onda je to planirano neko zderanje u pekari ili rostiljanje/kotlic/okretanje neceg na raznju, uvijek planiram obroke...sve je to stvar navike, organizacije i odgovornosti...nije mi mnogo tesko, a mnogo znaci.
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Problem sa viskom kilograma
« Reply #14 on: June 21, 2010, 05:28:07 PM »
Nije preterivanje, kada nosis cinije..preterivanje je da brojis kalorije u kaloriju, meso u gram , jesti tacno u minut ili sekundu.
ja ne zivim zbog drugih ,niti drugi zive zbog mene, meni ne smeta onaj sto sedi ceo dan u kaficu ili jede samo u pekarama, pa se nadam da ne smetam ni ja njemu sto kada nemam gde da kupim belo meso na rostilju, ja ponesem to meso od kuce..
verujem da si okruzena takvim ljudima, pa ti se cini da je sve ovo komplikovano..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline BLUEMARINE

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 20
  • Gender: Female
Odg: Problem sa viskom kilograma
« Reply #15 on: June 21, 2010, 10:01:37 PM »
   Aaaaa Tenssa, ipak bude tu i tamo pekara...i sl.   :clap:  E, sad mi je lakse.
 

ja ne zivim zbog drugih ,niti drugi zive zbog mene, meni ne smeta onaj sto sedi ceo dan u kaficu ili jede samo u pekarama, pa se nadam da ne smetam ni ja njemu sto kada nemam gde da kupim belo meso na rostilju, ja ponesem to meso od kuce..

  Svaka cast na ovome - svidja mi se   :)






Offline BLUEMARINE

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 20
  • Gender: Female
Odg: Problem sa viskom kilograma
« Reply #16 on: June 21, 2010, 10:07:21 PM »

   Nego, sta sam ja danas jela.

   -  oko 12h ( posto otprilike tad ustajem ) fit jogurt
   
   -  trening u 1.30 h ( kardio na pocetku 20min, noge i ledja - tezine povecala za po 5kg, trbusnjaci ) ,- pre toga sam pila kafu

   -  oko 17.00h  belo meso + salata + malo parce integralnog hleba

   -  21.00 h tunjevina + parce prepecenog hleba + jogurt

   
   Jel malo bolje???   :innocent:

 

   oko

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Problem sa viskom kilograma
« Reply #17 on: June 21, 2010, 10:11:30 PM »
jeste..posle treninga jedi proteinsku hranu da odmah prehranis misice.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Problem sa viskom kilograma
« Reply #18 on: June 21, 2010, 10:56:32 PM »
Quote
Aaaaa Tenssa, ipak bude tu i tamo pekara...i sl.   clap  E, sad mi je lakse.
Ali to je jednom u dva mjeseca, znaci rijetkoooooost, ali bas rijetkost.... :) :) :) :)
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Dolcella

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Female
Odg: Problem sa viskom kilograma
« Reply #19 on: June 22, 2010, 01:43:54 AM »
Ahaa tako znaci razmisljaju svi oni koji me cudno gledaju kad na faxu izvadim cinijicu sa piletinom i pirincem, pa jos viljuska...  :lol: ih koliko puta sam cula da sam i opsednuta i luda i sta sve ne, ali zato nemam frku od kupaceg kostima :bow: tako da opusti se i spremaj serpice :)

ps: ako vec ne radis kardio na prazan stomak, bolje ga prebaci za nakon tegova. i mislim da ti je previse da isti dan radis i noge i ledja i trbusnjake. i nemoj da preterujes sa tim hlebom uvece...