EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moje iskustvo , Mozda nekom pomogne...  (Read 1490 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline iizuka

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
Moje iskustvo , Mozda nekom pomogne...
« on: February 18, 2013, 11:49:21 PM »
bavio sam se Judom dugi niz godina , 10 tacnije, i od malih nogu sam se izdvajo po visini i tezini a bgm najvise po velicini glave . i tako dodjoh u 2009 godinu  napunih 19 rodjendan sa pofinih 119 KG... onda prestajem sa judom jer nije bilo vise finansijskih mogucnosti  za moje odlaske na  takmicenja van BiH , a u BiH se za medalje ne dobijaju pare...  desise se neke stvari i ja odoh na malih "156 kg" znaci tezina 156kg visina 189cm
i u novembru 2011  na nagovor Djevojke krecem da se tesem, znao sam da me ceka rad,krv,znoj restrikcije itd itd.ali sam odlucio cu smrsati ili umrijeti.

U pocetku pocinjem navikavati tijelo na manje kolicine ugljikohidrata i Kalorija ...
pocinjem raditi kardio treninge ... i tako dolazim do dnevne baze  od 150 UH  1200 Kalorija i nekih 150-200 g bjelancevina .... ( samo da kazem da sam prvi mjesec dok se tijelo nije naviklo da krene "jesti" sobstvene masnoce osjecao kao da je neko isisao svaki dasak  zivota iz mene) ...
i za 3 mjeseca dovodim se  na 126 Kg. i tada krecem ici u teretanu gdje na nagovor svog prijatelja otkrivam čari Powrliftinga .... :D :P  i ajde tjera on mene da uradim cucanj  i ja "guzovace uradim sa 40 kg 5 puta,  i dolazi djevojka koja je strasna na onih mojih 40  dodaje jos 60 kg i puca 8... i tako ja dobijam motivaciju i ljubav za Powerlifting.... i eto od 2 mjeseca 2012 god do 10 mjeseca 2012  radio sam Samo ČUČANJ,MRTVO DIZANJE , VESLANJE ,  BENCH NABAČAJ IZBAČAJ  i u dane kad ne treniram Setnja i pokoji trbusnjak...  ( kasnije od 10/12 do danas ubacio sam mallo drugih vjezbica mislim na Izolacione ) 
da ne zaboravim reci koristio sam L-carnitine, mada su mi preporucivali Clenbuterol ja nisam htio.
danas Odvajanje  240kg X5
Bench   max1 x 140 kg
Čučanj  180 kg  X 2 max1 X 200
Nabačaj  120kg
Izbačaj 90 kg

Sve sto trebate uraditi  jeste leci usnuti san , i ujutro reci Ja to mogu ja to zelim ja cu da uspijem.
Uzmete literature , malo nutricionistickih tabela, napravite sebi prehranicu , ako ne znate kako drzati UH i Kaloreije u deficitu Posavjetujte se sa starijim i iskusnijim, nadjite na forumu ili knjigama kako krenuti koji program i kako pravilno vjezbe izvoditi.

Ukoliko vas ima takvih  evo vam e mail xxxxxx  momak se bavi  problemom pretilosti i ako imate volju i zelju da smrsate javite mu se Nudi Sve vrste Programa, dijeta, programa prehrane savjeta itd itd . ne samo  za mrsanje vec i za BB i ostalo  (da ne ispadne da ga reklamiram SVE RADI BESPLATNO) 

LP

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Moje iskustvo , Mozda nekom pomogne...
« Reply #1 on: February 19, 2013, 07:57:21 AM »
uklonio sam mail da ne bude da sve radi besplatno, a kada mu se javis ipak ima nesto sto naplacuje.. a reklama ovde nije besplatna


elem, moze neka fotka tih transformacija, jer ipak fotografije vise motivisu od reci
snimak snage za pw podforum, jer su cifre fine, a tamo mogu da ti pomognu da to bude jos bolje
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap