EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Smanjiti veliku zadnjicu  (Read 12109 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tomy

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Smanjiti veliku zadnjicu
« on: June 24, 2008, 02:55:41 AM »
Pozdrav svima!

Interesuje me da li bi ima neko savet da li je moguce usmeriti skidanje suvisnih kg na salo sa zadnjice. Generalno, nemam neki problem sa tezinom. Visok sam 180 cm i tezak 80 kg u proseku. Postoje periodi u godini, kada se usled smanjene fizicke aktivnosti malo ugojim. Medjutim, problem je sto se to uglavnom akumulira u zadnjici i vrlo malo u stomaku. Ako krenem sa redovnim cardiom i kontrolisanom ishranom, stomak vrlo lako dovedem u red za par nedelja, ali zadnjica ostaje kao problem. Problem je u tome sto mislim da ako bi isao dalje u skidanje kilograma, ravnomerno bih se "topio", a zadnjica bi ostala jako izrazena. Da li postoji nacin za, takoreci, plansko mrsavljenje, tj. skidanje masnih naslaga sa ovog dela tela.

Hvala unapred na korisnim sugestijama  :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Smanjiti veliku zadnjicu
« Reply #1 on: June 24, 2008, 11:09:39 AM »
ako je genetika u pitanju tu nema pomoci, sto se tice mrsavljenja, tu nema lokalnog gubljenja masti..tako da kardio i redukovana ishrana se podrazumeva + par saveta sa sledeceg linka

http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=1525.0
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Tomy

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: Smanjiti veliku zadnjicu
« Reply #2 on: June 25, 2008, 12:07:29 AM »
Tako sam i mislio.

Interesuje me da li eventualno neke vežbe na cardio spravama bile efikasnije od drugih. Na primer, da li je bolje hodanje na traci sa nagibom bolje od ravne trake ili je možda steper dobra solucija u ovom slučaju...