EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Koliko % ima kostiju i koze kada se uzimaju prsa?  (Read 4782 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Steki

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 233
  • Gender: Male
Odg: Koliko % ima kostiju i koze kada se uzimaju prsa?
« Reply #10 on: April 07, 2010, 11:24:11 AM »
Matijevic - mesara - Nis

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Koliko % ima kostiju i koze kada se uzimaju prsa?
« Reply #11 on: April 07, 2010, 01:35:05 PM »
Nesto mi se cini da zadnji put kada sam kupovao tamo nije bila ta cena. Provericu sutra u onoj na bulevaru. Hvala za info

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Koliko % ima kostiju i koze kada se uzimaju prsa?
« Reply #12 on: April 07, 2010, 04:49:08 PM »
7.20 je inace cijena u robotu...tamo i jaja nabavljam za euro i po 30 komada.  :yes: :yes: :yes:

Ja tamo sve kupujem regularna cena fileta je 7.2km ALI skoro svake nedelje ima akcija 6.6-6.9 čak jer pre neki dan bila 5.99 (samo što sam pun pa nisam ni kupio), jaja 3 a na vaskrs je bila 4km a klasa. Još sam se sprijateljio sa mesarom skoro uvek mi u steku čuva akcijske filete i jaja (al će da me tovare za ovo "čuva jaja"  :lol: :lol: :lol:). Ili npr akcija za mleveno meso 7km /1kg, ja dođem lik odvoji najmanje masno crveno meso, odvoji masno, i to uzima meso koje košta 12km, samelje ga ispred mojih očiju 2puta i zapakuje kao meso od 7km, ušteda 5km, malo li je :)

Tako da sam miran sto se tiče piletine. ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Koliko % ima kostiju i koze kada se uzimaju prsa?
« Reply #13 on: April 07, 2010, 05:30:18 PM »
Joj Bebac, nisam to znao...jaja su 3 km samo vikendom...ali svakog vikenda budu 3 km, a ako je piletina manje od 7 km to je onda PJESMA!!

To u prevodu znachi meni 30 jaja i kila pileceg bjelog mesa svaki dan da zderem dok ne puknem!!!!

Koliko je oslic u SA, ovdje je 3.6, njega cu takodje tamaniti dobrano...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Mister XYZ

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 67
  • Gender: Male
Odg: Koliko % ima kostiju i koze kada se uzimaju prsa?
« Reply #14 on: April 07, 2010, 05:47:57 PM »
Ja sam jednom naletio u MAXI-ju na akciju 1kg pilecih filea 5KM,ali napravili su fazon da jedan kupac moze dobiti samo 1kg.Valjda bude to tako ponekad,samo treba uhvatiti.

@tenssa
Ko proizvodi taj oslic od 3.6KM,valja li cemu to,ja do sada koji god zaledjeni oslic da sam uzimao trecina tezine je po pravilu bila voda.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Koliko % ima kostiju i koze kada se uzimaju prsa?
« Reply #15 on: April 07, 2010, 06:04:05 PM »
Taj od 3.6 ne znam, toliko je u robotu i to mi je mama rekla da toliko kosta.

Ja sam kupovao u zoki komercu do sada oslica bez glave i izadje me 3.85 KM/kilogram...sada koliko je vode ne znam ni ja... :(
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Koliko % ima kostiju i koze kada se uzimaju prsa?
« Reply #16 on: April 07, 2010, 09:47:49 PM »
Za oslić nemam poima jer mi se smučio zadnjih meseci i ne mogu ni miris da mu osetim niti jedem, kao da sam postao "alergičan" na njega :)

Meni je ROBOT 30m od zgrade i bas su povolni za navedeno, ajde ako naletim i ako te se setim javljam ti na PM ili ovde kad je cena ispod 7km.
Pain is temporary, Pride is forever

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Koliko % ima kostiju i koze kada se uzimaju prsa?
« Reply #17 on: April 07, 2010, 11:20:42 PM »
Moram i ja sa sestrom da vidim da uzmem broj od robota, ona je inace ekonomista pa cesto zove robot...

Nisam kuci narednih 7-8 dana, ali posle toga obavezno javi ako bude kakav popust.
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Koliko % ima kostiju i koze kada se uzimaju prsa?
« Reply #18 on: April 10, 2010, 10:51:20 AM »
Moram i ja sa sestrom da vidim da uzmem broj od robota, ona je inace ekonomista pa cesto zove robot...

Nisam kuci narednih 7-8 dana, ali posle toga obavezno javi ako bude kakav popust.

tenssa i ko je iz BiH a ima ROBOT radnje u gradu:

VIKEND AKCIJA pileći fileti 5.99km - KG,  OSLIĆ LEDO NOTOTENIA  3.75km KG.
Pain is temporary, Pride is forever

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Koliko % ima kostiju i koze kada se uzimaju prsa?
« Reply #19 on: April 10, 2010, 11:39:23 AM »
U Doboju sam.  :pullhair: :pullhair: :pullhair:

Moram zovnuti starce da odu uzeti...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.