EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Evo moje nove ishrane.. ae malo kritika  (Read 11439 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Evo moje nove ishrane.. ae malo kritika
« Reply #30 on: March 29, 2010, 10:01:00 PM »
Hvala, onda necu dodavati nista vise od masti/uh.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Evo moje nove ishrane.. ae malo kritika
« Reply #31 on: March 30, 2010, 06:14:00 AM »
Hvala, onda necu dodavati nista vise od masti/uh.

ja bih dodao jedino malo kvalitetniji izvor B nego sto je iz oslica.
gledajuci sada na cenu dobar i kvalitetan oslic je u rangu pieltine koja je stalno na nekim popustima
one repove i ostala sranja od oslica sa kostima ne racunam vec cist oslic file koji je veoma skup kada se izracuna koliko B ima u jednom pakovanju
inace..super...ali opet probem je sto ne treba da unosis UH po osecaju jer ovo nije OSECAJ DIJETA vec carb rotacija i moras da imas tacno utvrdjen plan za unos UH kod nekog dana...
i ako je low carb onda bi mozda mglo da se kaze po soecaju,mada osecaj cesto moze i da zaejbe pa ej onda se boljer drzati provernih 350 ili 300 g Uh na lov carb
a na rotacijima se vec zna jamo mnogo t tome

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Evo moje nove ishrane.. ae malo kritika
« Reply #32 on: April 05, 2010, 12:19:25 AM »
posle 3 dana na oslicu, odlucih da cu verovatno nastavit do poslednjih ~mesec dana( a mozda ni tada necu menjati ako rezultati budu ok) sa pilecim belim, jer ovo sa oslicem ne ide, ne znam kako sam pre mogao da ga jedem, ali sada mi se uz svaki obrok povraca, a jos sam uzeo samo filete, kao da bude lakse, iz secanja mi se pre samo gadilo sto sam morao da ga cistim, ne znam da li tripujem jer nisam navikao ali je ogavniji nego sto je ikada bio  :lol:



Quote
inace..super...ali opet probem je sto ne treba da unosis UH po osecaju jer ovo nije OSECAJ DIJETA vec carb rotacija i moras da imas tacno utvrdjen plan za unos UH kod nekog dana...

to sam i mislio, nego se nisam dobro izrazio, nisam mislio unosim UH po osecaju tog i tog dana, nego u zavisnosti koji je plan za taj dan  ;)

Offline Zoran Gusic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 361
Odg: Evo moje nove ishrane.. ae malo kritika
« Reply #33 on: April 05, 2010, 07:49:09 AM »
posle 3 dana na oslicu, odlucih da cu verovatno nastavit do poslednjih ~mesec dana( a mozda ni tada necu menjati ako rezultati budu ok) sa pilecim belim, jer ovo sa oslicem ne ide, ne znam kako sam pre mogao da ga jedem, ali sada mi se uz svaki obrok povraca, a jos sam uzeo samo filete, kao da bude lakse, iz secanja mi se pre samo gadilo sto sam morao da ga cistim, ne znam da li tripujem jer nisam navikao ali je ogavniji nego sto je ikada bio  :lol:


Resava problem  :evillaugh:  :evillaugh: 

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Evo moje nove ishrane.. ae malo kritika
« Reply #34 on: April 05, 2010, 08:34:25 AM »
ne znam kako sam pre mogao da ga jedem, ali sada mi se uz svaki obrok povraca, a jos sam uzeo samo filete, kao da bude lakse, iz secanja mi se pre samo gadilo sto sam morao da ga cistim, ne znam da li tripujem jer nisam navikao ali je ogavniji nego sto je ikada bio  :lol:

To se i meni desilo joššre par meseci, ne mogu NIKAKO da jedem oslić, zgadio mi se.Ajde rekao bi kupio si neki shit ali jok koju go sad probam ma ne ide. Mada je ni pre nisam nešto preterano jeo da bi mi se zgadila  :bored: :nonono:
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Evo moje nove ishrane.. ae malo kritika
« Reply #35 on: April 05, 2010, 10:02:49 AM »
@kosuta
a mozda si uzeo neke lesheve  :nonono:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Evo moje nove ishrane.. ae malo kritika
« Reply #36 on: April 05, 2010, 10:15:16 AM »
To se i meni desilo jossre par meseci, ne mogu NIKAKO da jedem oslic, zgadio mi se.Ajde rekao bi kupio si neki shit ali jok koju go sad probam ma ne ide. Mada je ni pre nisam nesto preterano jeo da bi mi se zgadila  :bored: :nonono:

Uzeo sam od 3 razlicita proizvodjaca filete i sve je isti k... stvarno nemam pojma kako sam to mogao da jedem  :lol:

@kosuta
a mozda si uzeo neke lesheve  :nonono:

zato sam i uzeo od vise proizvodjaca jer se nisam secao od koga sam jeo, i bio mi je skroz ok, samo dosadan za ciscenje, a OVO (ni ne mogu da ga nazovem hranom ;D ) sada je uzasno  :wallbash1:


ostalo mi je samo od frikoma da isprobam pa cu videti kakvi su ti... verovatno isti al' eto... cisto i to da isprobam

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Evo moje nove ishrane.. ae malo kritika
« Reply #37 on: April 05, 2010, 10:17:56 AM »
gledaj da ga dehidriras sto vise,meni tako bar lakse padne
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Evo moje nove ishrane.. ae malo kritika
« Reply #38 on: April 05, 2010, 10:36:08 AM »
probaj da ti neko drugi spremi i izvetri kucu cisto da ne bude, nadises se smrada dok spremas, pa osecaj bude subjektivan
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Steki

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 233
  • Gender: Male
Odg: Evo moje nove ishrane.. ae malo kritika
« Reply #39 on: April 05, 2010, 11:37:27 AM »
I probaj da posolis origanom, lakse je malo  :)