EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: krav maga  (Read 45604 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline eragon

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Male
Odg: krav maga
« Reply #20 on: June 18, 2009, 09:36:12 AM »
Možeš krenuti sa traninzima u IKMF Srbija već sada. U Avgustu mesecu neće biti treninga. Lokacije i dodatne informacije možeš naći na www.krav-maga.rs
Pozdrav i vidimo se u sali!

Offline virludob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Male
    • www.mojastranica.com
Odg: krav maga
« Reply #21 on: June 24, 2009, 11:19:03 PM »
Vidim da se dosta ljudi zanima za Krav-magu,pa samo da dodam da moze da se trenira na Novom Beogradu,u teretani prekoputa Studenjaka.Tri puta nedeljno ponedeljak,sreda,petak od sest mislim.Isao sam skoro da pogledam kako to izgleda.

Offline eragon

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Male
Odg: krav maga
« Reply #22 on: June 25, 2009, 11:21:56 AM »
Kakvi su ti utisci sa treninga?

Offline virludob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Male
    • www.mojastranica.com
Odg: krav maga
« Reply #23 on: June 25, 2009, 06:22:38 PM »
Pa nije bas sala.Bar meni nije tako delovalo.Mislim da bi svako trebao pogledati bar neki trening pre nego pocne sa treniranjem.Zajebano je ono dosta.

Offline eragon

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Male
Odg: krav maga
« Reply #24 on: June 26, 2009, 09:58:26 AM »
Nadam se da ti se sviđa. Zahtevno jeste ali se dozira prema spremnosti vežbača.
Ikoliko odlučiš da nam se priključiš, dobrodošao si.



Offline virludob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Male
    • www.mojastranica.com
Odg: krav maga
« Reply #25 on: June 26, 2009, 07:35:10 PM »
Hvala ti.Stvarno sam razmisljao o treniranju,ali nikako da ozbiljno presecem :crazy:.Kazi mi gde ti treniras i kako tebi ide?Vrlo mi je bitna cinjenica da trening moze da se dozira u zavisnosti od spremnosti vezbaca.To je dosta ohrabrujuce :).Meni stvarno deluje kao nesto sto moze da se primeni u realnim situacijama.Ozbiljno mislim tako, potpuno mi deluje realno.Ispravite me ako gresim.

Offline eragon

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Male
Odg: krav maga
« Reply #26 on: June 27, 2009, 09:50:58 AM »
Cilj KRAV MAGE i jesta primena u realnim situacijama. Ja treniram u sali u KK Kinder skoro 2 godine. Ranije sam se bavio JUDO-om ali dosta vremena pre KRAV MAGA-e nisam nista trenirao i usedeo sam se u kancelariji.
Vremenom sam povratio dosta svoje kondicije i oborio kilazu, a KRAV MAGA-om sam postao totalno zarazen. Vremenom uvidjas sam neke stvari i pocinjes da odbacujes mitove koje si godinama ili slusao ili sam gradio kada su u pitanju borilacke vestine i sportovi.
Sto se tice trenera imaces vrhunski obucen kadar za odlicnim pristupom prenosenja znanja, ali pre svega ces razgovarati sa normalnim ljudima a ne umisljenim majstorima i nedodirljivim velicinama.
Nadam se da ces nam se uskoro pridruziti!
Sportski pozdrav!!

Offline sleepy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 125
  • Gender: Male
Odg: krav maga
« Reply #27 on: June 27, 2009, 10:34:59 AM »
samo da dodam da ce se trening uvek prilagoditi tebi ali nikad nece biti ultra lak...posto poenta km i nije da ti bude ultra laka vec ce te uvek po malo forsirati dok ne pocnes da stices zavidnu kondiciju

vrlo bitno je da subotom omzes da dodjes u salu ODZK gde mozes da treniras sa nasim najboljim MMA timom gde mozes jos vise da naucis i da napredujes

mene vise nema u sali ali u svakom slucaju poz :D

Offline Kiza_robin_hood

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 65
  • Gender: Male
Odg: krav maga
« Reply #28 on: June 27, 2009, 11:53:28 AM »
Zna li neko koliko ima nedeljno treninga u Molerovoj ulici? posto mi je to nekakko najblize da idem na novi beograd mnogo mi je daleko.

Offline eragon

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Male
Odg: krav maga
« Reply #29 on: June 27, 2009, 08:29:10 PM »
3 puta nedeljemo: ponedeljak 18:45, sreda 18:45, petak 19:45