EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: JA OVO MORAM DA ODRADIM HTELA ILI NE....  (Read 3282 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline teodora2

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
JA OVO MORAM DA ODRADIM HTELA ILI NE....
« on: January 14, 2013, 10:06:47 PM »
   Pozdrav veliki svima!Ja sam ovde bila pre jedno god i po dana samo sa drugim imenom ne secam se pod kojim pa sam se ponovo registrovala.Tad sam pokusavala nekoliko puta da regulisem kilazu i naravno nista nisam uradila jer mi je karakter ravan nuli.Pridrzavam se par dana pa onda dva prekrsim pa opet tako u krug,ma nista.E tad sam imala 90 i neku kilu,a onda sam na tu kilazu ostala trudna po drugi put i porodila se pre dva meseca i sad imam 107.Nista to u stvari nije od trudnoce to su sve kile od jela a ne od trudnoce.Mislim sta da kazem ne da je to strasno nego nemam reci stvarno.Ja nikad nisam bila mrsava ali nisam ni ovolika.Pre 2 god ostavila sam cigare i samo jedem jedem non stop nesto i pijem nenormalno coca colu.
   Neko ce verovatno reci sta cekam,sta cekam,ne znam ni ja sta cekam nemam jednostavno karakter da krenem u akciju ja kad kao krenem pridrzavam se 15 dana i mesec i onda s necim zeznem stvar i tako se vratim pomalo na staro.
  Sta da kazem trenutno sam znaci na porodiljskom,u kuci,pored bebe imam i starije dete,slabo se krecem,imam gomilu obaveza ali nije sve to razlog sto ne mislim na sebe naravno sve ja to znam.
  Visoka sam 181 i imam 31 god.Mozda ce me se Lazic setiti prijatelji smo na fb,Dragana:)....da da opet ja:).
Od skoro mi se poceo povremeno javljati i malo povisen pritisak bas mi to smeta,verovatno mi je i to zbog kilaze nema sta drugo.
  O hrani nemam sta da pricam,sve je jasno,pijem flasu coca cole skoro svaki dan uz to jedem sve zivo,domaca hrana i kuvana jela,i slanina,i kobasice i testa i hleb sve sto ne treba naravno.Ne jedem uvece ali sta to vredi dotucem se u toku dana a slabo se krecem.
Toliko od mene.....znam da sam vas sad udavila.
Eto ako moze neki savet,ako u opste ima pomoci za ovakve slucajeve kao sto sam ja.Meni se mrsavljenje cini kao nemoguca i nedostizna misija i da imam osecaj da nikad svoj karakter necu istrenirati.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: JA OVO MORAM DA ODRADIM HTELA ILI NE....
« Reply #1 on: January 14, 2013, 11:38:42 PM »
Verovala ili ne, nista revolucionarno se nije promenilo u nacinu skidanja kg, nista sto bi omogucilo jedenje svega tako i topljenja kg  :evillaugh:
I dalje je sve u teskom radu :)
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline teodora2

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Odg: JA OVO MORAM DA ODRADIM HTELA ILI NE....
« Reply #2 on: January 15, 2013, 09:02:08 AM »
 A znam da se nije nista promenilo,nego ja moram nesto da promenim i da resim ovaj problem jednom za sva vremena

Offline Chelsea

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Female
Odg: JA OVO MORAM DA ODRADIM HTELA ILI NE....
« Reply #3 on: January 15, 2013, 09:17:22 AM »
Ne postoji magičan štapić kojima možemo da izgubilo kilograme, nažalost :(
Ja se pridržavam Lazićevog plana ishrane
http://www.exyu-fitness.com/forum/problemi-sa-viskom-kilograma/kako-izgubiti-visak-kilograma-uputstvo/
Sasvim je Ok, juče sam skapirala da mogu da se zasitim od jednog jajeta, parčeta integ. hleba i kašičice ajvara (koju sam ja dodala). Tako da probaj da se pridržavaš te ishrane i da ti to pređe u naviku a ne u obavezu. Iskreno mislim da ti je tu najveće zlo coca cola, čak veće i od slanine i kobasica.
Dragi moj mozgu:
"MOLIM TE NAUČI DA NAPRAVIŠ RAZLIKU IZMEĐU GLADAN SAM I DOSADNO MI JE"!

Offline Srdjan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Odg: JA OVO MORAM DA ODRADIM HTELA ILI NE....
« Reply #4 on: January 15, 2013, 09:35:27 AM »
Nije mi jasno kako se slabo kreces, a imas dvoje dece? Svaki dan u setnju sa njima, ne samo zbog sebe, nego prvenstveno zbog njih. Ne znam gde zivis, ali sam siguran da mozes da nadjes mesto gde mozes da prosetas barem pola sata pre i pola sata posle podne. Takode za pocetnike je bitno da nauce da drze nivo secera u krvi konstantnim, a to sa coca cola i ostalim smecem ne ide, moras da sredis ishranu da jedes kvalitetne UH i kvalitetne proteine. Coca cola moze da bude dobra u odredjenim momentima, prilikom intezivnih fizickih napora, a za tvoj nacin zivota svakako nije i probaj prvo nju da eliminises, pij vodu umesto i nemoj prekrsavas barem mesec dana, pa ces videti da li mozes bez iste (meni se iskreno gadi...)

Offline teodora2

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Odg: JA OVO MORAM DA ODRADIM HTELA ILI NE....
« Reply #5 on: January 15, 2013, 01:12:32 PM »
 Ma imam bebu koja nema jos ni dva meseca gde cu po ovoj hladnoci,sa njom.U Bg zivim.Organizovacu se da pocnem uvece da setam nema druge.
Evo danas dorucak ovsene i jogurt,jedno celo jaje i 2 belanceta,rucak cu imati belo meso (mislim da ovo parce ima oko 200-250 g) i povrce ono Frikomovo zamrznuto fitnes,za veceru cu opet belanca ili tunjevinu videcu,i fali mi jos nesto mozda je to malo...

Offline BUKAS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 983
  • Gender: Male
Odg: JA OVO MORAM DA ODRADIM HTELA ILI NE....
« Reply #6 on: January 15, 2013, 01:48:31 PM »
@Milan brate da im otkrijemo ili necemo kvariti ljude?  :lol:
Long live Galenika!

Bukas- Lični trener
https://www.facebook.com/BUKAS88?ref=aymt_homepage_panel

Free Fighters Gym- FFG Novi Sad

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: JA OVO MORAM DA ODRADIM HTELA ILI NE....
« Reply #7 on: January 15, 2013, 02:49:40 PM »
@Milan brate da im otkrijemo ili necemo kvariti ljude?  :lol:

L-carnitine?  :lol:

Offline BUKAS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 983
  • Gender: Male
Odg: JA OVO MORAM DA ODRADIM HTELA ILI NE....
« Reply #8 on: January 15, 2013, 04:57:22 PM »
 :lol: :lol: :lol: :lol:
Long live Galenika!

Bukas- Lični trener
https://www.facebook.com/BUKAS88?ref=aymt_homepage_panel

Free Fighters Gym- FFG Novi Sad

Offline teodora2

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Odg: JA OVO MORAM DA ODRADIM HTELA ILI NE....
« Reply #9 on: January 15, 2013, 06:01:26 PM »
Ja pokusavam da resim problem vi se zezate....Znam i sama da nema magicne tablete koja ce ovo resiti,toliko znam i sama  :)