EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Definicija  (Read 2442 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Amater1

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Definicija
« on: November 27, 2012, 03:06:15 PM »
Najprije pozdrav svima, imam 18 godina i visok sam 190cm imam 92kg znaci zelim definiciju posto imam eto tu masu radim na skidanju sala prilikom treninga se utoplim i znojim jako pretezno radim ono vesljanje trcanje biciklo i to, nego zelim da znam jeli ispravno radim 3 4 serije u serij 15 do 20 ponavljanja sa malom kilazom npr prsa i ledja 30-40 kg a biceps i triceps 15-20. :) Savjeti oko definiciji do koliko trebam stjerat kilazu i kako ishrana npr dorucak rucak vecera prije i posle treninga sta da jedem tacno i tako ..

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Definicija
« Reply #1 on: November 27, 2012, 03:56:34 PM »
kako se sada hranis..neku fotku :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Amater1

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Odg: Definicija
« Reply #2 on: November 27, 2012, 04:46:50 PM »
Hljeb i to sve ostalo izbacio sam iz ishrane cak i sokove i gricklice i slatko, dobro hljeb jedem samo ujutro jer kazu dorucak je najvazni, aa uobicajno jedem piletinu, sir, ribu, povrce, voce i te stvari, nista masno ne jedem. :)

A sliku cu sutra postaviti s prijeda, od pozadi i sa strane da vidite sta najvise moram forsirati i ako moze ikako da mi napravite plan sedmicni da po tome radim, hvala.

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Definicija
« Reply #3 on: November 27, 2012, 04:59:23 PM »
Moras napisati tacno po gramazi kad i sta jedes.

Offline Amater1

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Odg: Definicija
« Reply #4 on: November 27, 2012, 06:06:41 PM »
Eh vidis prijatelju zato sam se ovdje obratio da mi neki plan napravite ishrana/trening. :)

Jer koliko god bilo tesko imam tu volju, dojadilo mi je gledat vise sebe ovakvog.

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Definicija
« Reply #5 on: November 27, 2012, 08:35:35 PM »
A da neces mozda i da sazvacemo hranu za tebe?!?!?!???  :wallbash1:
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline Amater1

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Odg: Definicija
« Reply #6 on: November 27, 2012, 09:45:03 PM »
Samo trazim misljenje od ljudi koji su u ovome godinama, jer sam pocetnik ja mislim da nisam bio drzak i nesto ruzno napisao, ako ne moze nije problem, napisete samo mrsko nam je ili u tom fazonu a ne biti tako drzak. :)

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Definicija
« Reply #7 on: November 28, 2012, 05:34:38 PM »
Samo trazim misljenje od ljudi koji su u ovome godinama, jer sam pocetnik ja mislim da nisam bio drzak i nesto ruzno napisao, ako ne moze nije problem, napisete samo mrsko nam je ili u tom fazonu a ne biti tako drzak. :)
Evo ti odgovor u ovom "FAZONU" posto si pocetnik treba dosta da citas i ucis,pokusas da sebi sastavis jelovnik pa ga onda lepo napises a ako nevalja neko ce ti pomoci.....znaci citaj forum!!!!!....ima milion tema na ovu foru....... :wow:
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline Jelisej

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 84
  • Gender: Male
Odg: Definicija
« Reply #8 on: November 29, 2012, 02:03:57 AM »
Najprije pozdrav svima, imam 18 godina i visok sam 190cm imam 92kg znaci zelim definiciju posto imam eto tu masu radim na skidanju sala prilikom treninga se utoplim i znojim jako pretezno radim ono vesljanje trcanje biciklo i to, nego zelim da znam jeli ispravno radim 3 4 serije u serij 15 do 20 ponavljanja sa malom kilazom npr prsa i ledja 30-40 kg a biceps i triceps 15-20. :) Savjeti oko definiciji do koliko trebam stjerat kilazu i kako ishrana npr dorucak rucak vecera prije i posle treninga sta da jedem tacno i tako ..

U sustini, sama definicija zavisi od postotka telesne masnoce tj postotka masnog tkiva- sto manje sala bolja definicija, nisam strucnjak za treninge rekao bih da ne postoji "trening za definiciju". No za samo skidanje sala mi se cini da je tzv kruzni trening (circuit training) zato sto posle te vrste treninga metabolizam ostane ubrzan vise nego kod drugih treninga.