EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pomoc za ishranu i vezbanje  (Read 1488 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bebicaa

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
Pomoc za ishranu i vezbanje
« on: June 01, 2013, 07:05:47 PM »
Zovem se Milena i imam 16 godina. Visoka sam oko 170 cm, teska 59 kg.

Hocu malcice da smrsam i da se zategnem i trebala bi mi pomoc oko treninga. Mislila sam ponedeljkom, sredom i petkom da radim kardio, a utorkom, cetvrtkom i subotom opterecenje i trbusnjake. Da li je to u redu? U mogucnosti sam da trcim samo uvece oko 9 sati sad dok mi ne zavrsi skola, a posle sam planirala da pocnem ujutro. Sta da jedem posle trcanja dok mi ne zavrsi skola? Ako treba ista i da jedem... I da li je ok da posle tog jutarnjeg trcanja jedem normalno dorucak - ovsene s mlekom, jogurt s malo dvopeka ili nesto tako? I u koje vreme u toku dana da radim opterecenje i trbusnjake i sta da jedem posle toga? Da naglasim da nemam sredstava za suplemente, zato samo hrana dolazi u obzir :P

Evo primer jelovnika:
dorucak: ovsene sa mlekom
uzina: voce
rucak: belo meso/riba, neko povrce i malo integralnog hleba ili krompira/rize, zavisi sto mama spremi
uzina: voce
vecera: neka salatica sa uh (integralni hleb/krompir/riza)

Ne znam za tu uzinu... Ako radim prije tog obroka trbusnjake i opterecenje trebala bi nesto drugo umesto voca.

Jos me nesto zanima. Koje zacine bi trebala da koristim? Negde procitam da so i vegeta ne valjaju, negde da valjaju... Ne znam vise sta da verujem.

Hvala unapred!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Pomoc za ishranu i vezbanje
« Reply #1 on: June 01, 2013, 08:06:59 PM »
ovo je teski kalorijski deficit i tako bi trebalo da smrsas na vagi, stim da ces unistavati misice
za uzinu unosi sira, jaja, jogurt itd
ne ubijaj se od trbusnjaka, tako samo rastu misici ispod sala
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap