EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kick box  (Read 78473 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ssijak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 321
  • Gender: Male
Odg: Kick box
« Reply #30 on: April 10, 2009, 09:27:09 PM »
pa sta znam, 2 treninga nedeljno mi u klubu tako izgledaju.
znaci prvo trcanje, ne znam tacno koliko vremena, ali kako mi se kondicija nabija dogurao sam do 3km da istrcim za to vreme, 2km srednjim tempom, zadnji ubrzam.
pa odmah u sprinteve za kraj tipa 15x20m, sto normalno sto u cik cak.
posle toga razgibavanje pa po 10min na dzaku, 10min vijaca, 10min sa bucicama od kile za izdrzljivost.
pa 6x10 ili 15 kako kad serije cucnjeva, 6x15 sklekova, 6x10 upijaca.
malo jos istezanje i to je to.
takav trening traje oko sat ipo.
ostala 3 u nedelji traju sat vremena i drugaciji su.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Kick box
« Reply #31 on: April 16, 2009, 04:58:37 PM »
bilo je nekih reci u umecu remija bonjaskog..po meni,cista nula ovde,sem jednog mavasija na telo koji je prosao jer je ovaj drugi jos gori pa je probao nekim usirom iz ocaja


Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Nebojsa9

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: Kick box
« Reply #32 on: July 14, 2009, 12:39:26 AM »
Pozz svima, trazio sam po forumima, ne mogu nigde da nadjem a vidim da je ovde neko spomenuo. Zeleo bih da krenem da treniram kick box, ali ne znam gde. Najvise bi mi odgovaralo na starom difu, posto tu zivim. Ako moze neko nesto vise da mi kaze o tom klubu na starom difu, hvala unapred.

Offline aprentice

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Male
Odg: Kick box
« Reply #33 on: July 19, 2009, 05:05:30 PM »
da na starom difu je , termini su utorak,cetvrtak od 20-21 i 21-22 i subotom od 11-12 i 12-13
ja treniram tamo i super je   :) , klub  se zove - Savate klub "Goran Ostojic" , treneri Baki i Deki ,evo dekija prosle godine zlato  :clap:  http://frenchboxing.blogspot.com/2008/06/greece-athens-savate-tournament.html
a za treninge dodji i probaj ,vidi dal ti ide ,ne moras odma da platis  :)

Offline MuayThai

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: Kick box
« Reply #34 on: December 06, 2009, 06:54:53 PM »
Pozdrav svima. Video sam da na ovoj temi nije pisano vise od 120 dana, ali nisam hteo da otvaram novu, zato sto nisam siguran dal cete je obrisati posto vec postoji tema o kick boxu...

Voleo bi da im se javi neko ko trenira kick box i radi amaterske meceve.
Zanima me sta se sve koristi kao zastita na amaterskim mecevima, i da li se na tim mecevima(posto nikad nisam gledao) radi o pravom shibanju, znaci ono zabadanje iz sve snage, lomljenje noseva i slicno, ili se tu boduje samo tehnika.
Takodje me zanima konkretno za nos, da li se cesto desava da neko slomi nos na amaterskom mecu, i zanima me da li neko moze da mi objasni kako se stavlja ova zastita za zube. Kupio sam onu zastitu iz jednog dela za obe vilice, ali ono uputstvo ocigledno ne valja...

Nadam se brzom i dobrom odgovoru, hvala!

Offline Al Mir

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1129
  • Gender: Male
Odg: Kick box
« Reply #35 on: December 06, 2009, 11:58:30 PM »
Pozdrav svima. Video sam da na ovoj temi nije pisano vise od 120 dana, ali nisam hteo da otvaram novu, zato sto nisam siguran dal cete je obrisati posto vec postoji tema o kick boxu...

Voleo bi da im se javi neko ko trenira kick box i radi amaterske meceve.
Zanima me sta se sve koristi kao zastita na amaterskim mecevima, i da li se na tim mecevima(posto nikad nisam gledao) radi o pravom shibanju, znaci ono zabadanje iz sve snage, lomljenje noseva i slicno, ili se tu boduje samo tehnika.
Takodje me zanima konkretno za nos, da li se cesto desava da neko slomi nos na amaterskom mecu, i zanima me da li neko moze da mi objasni kako se stavlja ova zastita za zube. Kupio sam onu zastitu iz jednog dela za obe vilice, ali ono uputstvo ocigledno ne valja...

Nadam se brzom i dobrom odgovoru, hvala!
hahahah dobro pitanje si postavio...
isto se šiba kako ti reče, sve je isto samo što kao eto imaš malo više zaštite, kacigu, štitnici za stopala i cjevanicu..al svejedno borci padaju od udaraca u nokdaun bez obzira na zaštitu...viđao sam po tim mečevima svakojakih lomova, noseva najviše...
Znači BACK SQUAT..
Znači, ko ga ne radi ko da i ne trenira..
Znači, dobro pročitaj ovo dvoje iznad..

Offline Al Mir

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1129
  • Gender: Male
Odg: Kick box
« Reply #36 on: December 06, 2009, 11:59:29 PM »
ako si mislio onako malo lepršat po ringu radi bodovanja kao u karateu, moj ti je savjet ne ulazi..treniraj rekreativno i bićeš dobar..
Znači BACK SQUAT..
Znači, ko ga ne radi ko da i ne trenira..
Znači, dobro pročitaj ovo dvoje iznad..

Offline MuayThai

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: Kick box
« Reply #37 on: December 07, 2009, 03:08:08 PM »
Pa nisam bas mislio leprsat po ringu :) ali sam mislio da odradim bar jedan mec, cisto da vidim gde sam i kakav sam, jel realno za taj jedan mec necu moci da dobijem sad neke batine ko sto bi ih mogao dobiti negde na ulici, a znacilo bi mi puno ako bi dobro odradio taj mec...

A zastita za zube jel imas iskustva sa tim, ja ne znam kako da je namontiram?

Offline Al Mir

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1129
  • Gender: Male
Odg: Kick box
« Reply #38 on: December 08, 2009, 10:22:29 AM »
Pa nisam bas mislio leprsat po ringu :) ali sam mislio da odradim bar jedan mec, cisto da vidim gde sam i kakav sam, jel realno za taj jedan mec necu moci da dobijem sad neke batine ko sto bi ih mogao dobiti negde na ulici, a znacilo bi mi puno ako bi dobro odradio taj mec...

A zastita za zube jel imas iskustva sa tim, ja ne znam kako da je namontiram?
moj ti je savjet otiđi u neki klub i pošoraj se tamo sa dečkima koji treniraju, tu ćeš dobiti osim batina naravno koje su ti zagarantovane i sve ostale savjete koji ti trebaju.
Znači BACK SQUAT..
Znači, ko ga ne radi ko da i ne trenira..
Znači, dobro pročitaj ovo dvoje iznad..

Offline Athena23

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 190
  • Gender: Female
  • You don`t know me??? YOU WILL!!!
Odg: Kick box
« Reply #39 on: December 08, 2009, 10:43:53 AM »
Pa nisam bas mislio leprsat po ringu :) ali sam mislio da odradim bar jedan mec, cisto da vidim gde sam i kakav sam, jel realno za taj jedan mec necu moci da dobijem sad neke batine ko sto bi ih mogao dobiti negde na ulici, a znacilo bi mi puno ako bi dobro odradio taj mec...

A zastita za zube jel imas iskustva sa tim, ja ne znam kako da je namontiram?


 :lol: :lol: :lol:

odi u klub kako champ kaže posoraj se s likovima dalje ti ništa neće trebati čak ni zaštita za zube (by the way koju kad kupiš dobiješ uputstvo kako da je pravilno namjestiš prema obliku zuba)


good luck :sadbuai