EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: T3 FAQ  (Read 40109 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Bildek-21

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 776
  • Gender: Male
Odg: T3 FAQ
« Reply #10 on: September 28, 2008, 06:46:12 PM »
Mi moze ko malo pojasnit ove brojke:

Gore-konstantno-dole
4 dana 6dana 10dana
5% 40% 55%
2 44444444 33222111.1/2. 1/2. 1/2


Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: T3 FAQ
« Reply #11 on: September 28, 2008, 06:48:01 PM »
Mi moze ko malo pojasnit ove brojke:

Gore-konstantno-dole
4 dana 6dana 10dana
5% 40% 55%
2 44444444 33222111.1/2. 1/2. 1/2

Ides gore sa dozom 4 dana,konstantno,6 dana, dole 10 dana
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline Bildek-21

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 776
  • Gender: Male
Odg: T3 FAQ
« Reply #12 on: September 29, 2008, 12:21:48 AM »
a ove dvojke, trojke i cetvorke??


Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: T3 FAQ
« Reply #13 on: September 29, 2008, 01:04:37 AM »
a ove dvojke, trojke i cetvorke??

broj tableta......
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline armin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Male
Odg: T3 FAQ
« Reply #14 on: April 01, 2009, 02:43:34 AM »
jel itko probao uvrstit t3 u ciklus za defku??? kakvi su dojmovi??? jel jede puno misica???

evo ja se spremam da ga ubacim po primjeru koji je autor teme napisao da mu je najdrazi...
dakle sada uzimam samo gram depoa... kardio radim skoro svaki dan na taste po sat-sat i pol...
prehrana oko 350-400gr pr, 200gr uh u dane treninga s tegovima... znaci iza kardia, prije tegova, pwm i obrok iza.
za sada dobro funkcionira i nije lose al me zanima kada bi jos ubacio t3 po gornjoj shemi dali bi se trebao bojat katabolizma ako se pridrzavam svega ovoga sto sam napisao... u tekstu pise da ce trebati poprilicna kolicina steroida da bi se sprijecio katabolizam, pa eto pitam dali je na mom primjeru to dovoljno. :help:

Offline doctor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 98
  • Gender: Male
Odg: T3 FAQ
« Reply #15 on: April 01, 2009, 09:49:32 AM »
Mislim da ti je 1g testa dovoljan kad uzimas T3.

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: T3 FAQ
« Reply #16 on: April 01, 2009, 11:42:58 PM »
Prica o katabolizmu i T3 je uveliko pretjerana i ovo je gore malo zastario text u nekim djelovima  jer sam ga pisao davno  :rolleyes01:
Gram testa u svakom slucaju nije neophodan i cak u malim dozama steroidi uopste nisu neohodni.To gubljenje misica ili ekstremni katabolizam se povezuje sa T3 vise zbog psihe jer T3 cini misice mekanim i ispuhanim.
Ja licno uzimam 50mcg T3 tokom ciklusa za masu radi bolje absorpcije i iskoristavanja hranjljivih materija i steroida i takva doza se moze bez bojazni koristiti i bez steroida uz pravilnu ishranu...naravno kao i sve i ovo je individualno i ovo moje je GENERALNA IZJAVA!!!
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline armin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Male
Odg: T3 FAQ
« Reply #17 on: April 01, 2009, 11:49:10 PM »
znaci slobodno da ga pocnem rokat po onoj shemi...to sta si rekao da je zastario tekst jel hoces reci da se vise ne koristi piramida nego  se drzi konstantno jedna ista doza kroz ciklus npr. 50mcg???
kakvo je tvoje osobno iskustvo...jesi zadovoljan??? ako mozes opisat malo :)

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: T3 FAQ
« Reply #18 on: April 02, 2009, 12:02:43 AM »
 :bored: kao sto sam rekao ja dajem generalne savjete a da ti dam bilo kakav savjet koji bi bio 100% tacan morao bih da te znam puno bolje nego sto je to muguce preko foruma!!!
Piramida prema dole je obavezna a prema gore pozeljna posebno ako zelis ici na vece doze.

50mcg nece bas puno uciniti za fat loss!!! Naravno ovo je opet GENERALNA izjava  ;)

Sto se tice T3 na masi ja sam izuzetno zadovoljan i razlika je vidno ocita u smislu odrzavanja zavidnog nivoa definicije na masi kao i bolji rezultati u dobitku misicne mase u odnosu na ciklus sa istim steroidma i istim kolicinama steroida i istom ishranom...da ja radim mala klinicka ispitivanja na sebi jer mi je to puno interesantnije od samog rokanja  :lol:
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline armin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Male
Odg: T3 FAQ
« Reply #19 on: April 02, 2009, 12:11:11 AM »
hvala...znaci opalit cu jednu piramidu s najvecom dozom 100-125mcg u trajanju par nedjelja i to je to...
a na definici jeli ga koristio...jesi bio zadovoljan?