EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Low carb High Protein  (Read 3183 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Maria

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Female
Low carb High Protein
« on: October 03, 2007, 11:46:05 PM »
Nedavno sam pocela da citam ovaj forum, svidja mi se bas je zanimljiv ima stvarno korisnih stvari . Mozda nisam pregledala sve teme ali nigde nisam nasal nesto o low carb high protein diet. Ako mozete ostavite mi link neki.  Procitala sam temu gde pise o unosu UH I proteina ali me te mere zbunjuju (mislim na merenje u gramima)Ja jedva imam vremena da spremim hranu I spakujem 6 porcija koje cu da pojedem u toku dana/noci nemam vremena ni volje da stavljam na vagu I merim sve u detelje jer znam da bi posle 2 dana odustala od svega toga.  Jos nesto sto nisam nasla a ovo me bas zanima u koliko sati treba da mi bude zadnji obrok.  Ja radim 3 smenu 5dana u sedmici tako da je meni dorucak u 3:30pm a lezem ujutru u 7:00 am.  Evo napisacu jedan moj dan kako izgleda pa mi napisite sta mislite gde gresim.

3:30 pm – UH Special K cerials sa fat free milk  1 cup
1 multivitamin pill advanced weight smart
1-2 energy pills
fitness trcanje 3 milje 30 min elliptical 30 min steper 20 min ili intervali hodanje/trcanje
odprilike u teretani provedem 1.5h do 2h
6:00pm – Chicken breast ispecen u non fat plain yogurtu sa dosta zacina  1 cup
ako negde odlutam posle treniranja onda ponekad pojedem meal replacement bar koji sadrzi dosta proteina 30gr
oko 9:00 pm – zelena salata sa tunom 1 ½ cup

12:00 am  - sir, belanca, kuvani krompir to sve pomesano kao salata 1 cup

2:30 am  - ananas 1 cup

ako sam jos gladna posle ananasa onda pojedem kikiriki I badem sa susenim cranbary ½ cup ali retko to jedem 2-3 puta sedmicno ili pojedem jos jednu salatu sa tunom ili kuvano povrce ili vocni jogurt

u proseku popijem 2-3 l vode zavisi koliko treniram 
ovako odprilike izgleda jedan dan ponekad jedem vise povrca manje mesa nekada vise tune zavisi kako kada junk food ne jedem ne pijem sokove sode ne jedem hleb retko kada ponekada sa salatom pola skriske crnog hleba ako nista nisam spremila.

Najveci problem mi je kafa koju pijem dva puta dnevno kada ustanem u 3:30 pm I pre posla oko 9:30 pm zato sto ne mogu crnu kafu da pijem ne dodajem secer ali zamenim zato sa French vanilla fat free creamer.

Jos da dodam da 2 puta sedmicno ponedeljkom I sredom idem na body pump (barbell weights)  a utorkom cetvrtkom I subotom radim cardio petkom radim sama sa tegovima I posle toga pola sata cardio na elliptical.  Prosle zime dok sam ovako se hranila 6 puta 1 cup svaka 2-3 h super sam izgledala iako nisam trenirala.  Posle sam radila dva posla skola nisam imala vremena da jedem 6 puta na dan ni da treniram nisam se udebljala ostala sam na istom.  Ovo proslo leto sam puno party pomalo sam trenirala kuci vozila biciklo I smrsala sam previse svideli su mi se brojevi na vagi ali sam izgledala uzasno jer sam izgubila verovatno samo vodu I misice I sve na meni visilo iako sam otisla sa size 6 na 3 katastrofa. Pre 3 sedmice sam odlucila da se vratim starom nacinu ishrane I vec se bolje osecam I primecujem rezultate.  Bas sam oduzila sa ovom temom zanima me samo misljenje ljudi ovde koji znaju da mi kazu dali je ovo pogresno jer sam ja sve sama ovo osmislila  ovako citajuci po raznim fitness forumima.
Hvala unapred  :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Low carb High Protein
« Reply #1 on: October 05, 2007, 05:01:48 PM »
pozdrav od mene i dobro dosla

Quote
12:00 am  - sir, belanca, kuvani krompir to sve pomesano kao salata 1 cup

2:30 am  - ananas 1 cup
ako je ovo nocu nije bas idealno za jelo kakva god da je dijeta u pitanju

ovo sve ostalo nije lose..kako odmice vreme ti ces polako da se korigujes.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap