EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: food ,help!!!  (Read 32198 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline perovicka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 85
  • Gender: Female
food ,help!!!
« on: October 14, 2010, 12:55:58 PM »
za pocetak jedan veliki Pozzz!!! nadam se da sam ovog puta uspela da posaljem pravu poruku na pravom mestu. uh...ovo mi je nesto mnogo komplikovano...elem ...milicica ima 29 god., 175 cm , 50 - 52 kg...kada se najedem bude i 54hehee...e sada moj problem je u ishrani..da ne duzim..pre 10 god. imala sam problema sa stitnom zlezdom - energicnost me dovela tu gde jesam!!! ne mogu, tj. ne secam se tacno kakvi su rezultati tada bili samo znam da sam se dosta gojila...jos vise od uzimanja nekih hormonskih tableta koje mi je doktor prepisao..i koje sam posle nepunih nedelju dana bacila (mrzim sve sto je vestacko i u vezi sa hormonima kod zena)..od tog trenutka je milicica svoje d...nce svako vece izvodila u biblioteku citajuci razne nacine ishrane koji pomazu kod odredjenih bolesti pa i poremecaja stitne zlezde. I IZLECIH JE JA !!!! takva navika sada jos malo pa 11 ili mozda cak i 12 god. dovela je do toga da se moja ishrana svodi samo i iskljucivo na ribu, piletinu, povrce i voce, dosta vode, slatkisa uopste (jedini izvor slatkisa su mi zvake i nekada nes 3u1), cak i voce slabo jedem.....iskreno ne znam kako sam dosad i ziva sa takvom ishranom....nakon nedavnih rezultata vadjenja krvi - sve je ok...nazalost secer je ispod normale skoro ga i nema!!! imam puno puno pitanja, pa ako mi mozete pokloniti trenutak paznje ja bi da krenem...he, sa pitanjima...a Vama profesionalcima svaka cast, predivni ste, i sto je najbitnije puni paznje i razumevanja za nas amatere u bilo kom smislu!!!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: food ,help!!!
« Reply #1 on: October 14, 2010, 12:59:35 PM »
super kada bi podelila deo tvojih istazivanja, mozda nekome pomogne..
elem tu smo , pitaj sta te zanima..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline perovicka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 85
  • Gender: Female
Odg: food ,help!!!
« Reply #2 on: October 14, 2010, 01:34:48 PM »
prvo veliki pozz za tebe Lazicu!!!! toliko istrazivanje i toliko iscitanih knjiga svelo se na jod, jod, jod!!!!! a gde ga ima najvise - u ribi, orasastim plodovima, najvise orahu - famozna orahovaca (bogami navukla se ja jedno vreme na nju), suvom vocu i ono sto je mene iznenadilo je da su jako zdrave i dosta pomazu semenke jabuke!!! ta stvar mi je usporila metabolizam - za sve one koji imaju tih problema- savrsen recept koji je i meni pomogao (a koristila sam svakakve gluposti) - sremus (divlji beli luk, koji cveta na prolece) potopiti u litar komove rakije (potopiti da listovi sremusa maltene upiju svu rakiju iz flase). to ostaviti da odstoji 20 dana, nakon toga iscediti i piti naste svako jutro. Ova stvar mi je razbila metabolizam(pozitivno naravno)!! moje laicko znanje mi upravo govori da je moj problem ustvari nedostatak hrane tj. neredovna ishrana. E sada nije mi jasno kako se mogu i zasto se gojim od takve ishrane? Da ne duzim sa porukama, da li mogu da ispisem moj jednolican visegodisnji program ishrane, sigurna sam da cete mi pomoci gosn Lazicu!!!! ps ovo je kompliment!!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: food ,help!!!
« Reply #3 on: October 14, 2010, 01:41:27 PM »
naravno ti pitaj sve sto te zanima , ja cu biti online narednih 2-3 sata pa se nadam da cu zadovoljiti tvoju znatizelju
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline perovicka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 85
  • Gender: Female
Odg: food ,help!!!
« Reply #4 on: October 14, 2010, 01:56:44 PM »
odlicno ja sam svakog dana on line od 7 - 15h, druzicemo se..jeeee!!! aj krenucu malo unazad - vec nepunih sedam god. radim, bavim se poslom koji je nekada mnogo dinamican, a nekada ubitacno statican...ne smem da otkrijem prirodu svog posla - nije nista sramotno - u pitanju je drzavni koji iz sluzbenih razloga ne smem otkrivati (a nije ni MUP, BIA )hehe. Najzalosnije u celoj prici je da se moje radno vreme ne zna..sto mi je dodatni problem za bavljenjem bilo kojih aktivnosti, jos i hrana uh....tako ja sklopila lepo i korisno...kola ne dolaze u obzir...posao mi je na 3-4 kilometara od kuce (koja se nalazi na brdu) pa bogami svako jutro pesacenje do posla i natrag...i tako svaki dan bez obzira na umor, stres, vreme povratka...moja ishrana- da se ne ponavljam, 10 g. u usta nisam stavila sve vrste testa(pite, pice, palacinke, peciva...), przenu hranu, pohovanu, kuvanu..(sem supice),..ukus slatkisa sam zaboravila (ovo je sve zaista kao sto sam napisala, da ljudi kazu kako vec i nisam normalna), mleko i mlecne proizvode nista- samo jogurt (biobalans), i juce po prvi put probala ellu koja je meni fantasticna (kombinaciju sa tunjevinom i malo tabasko sosa)..e sada ono sto mene odrzava u zivotu je taj nes famozni zvakice i velike kolicine aqua vive od breske (popijem i po 5-6 litara dnevno)..jedino dobro sto se tice ove ishrane, ono sto sam  ja primetila je da celulita nikada nisam i sada nemam, ten je fantastican, kosa , zubi..e da ..obozavam kafu,,,i puno pusim!!!ajmo dalje...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: food ,help!!!
« Reply #5 on: October 14, 2010, 02:06:10 PM »
dalje  :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline perovicka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 85
  • Gender: Female
Odg: food ,help!!!
« Reply #6 on: October 14, 2010, 02:06:36 PM »
dugogodisnji dnevnik ishrane
ustajem u 6..obicno uzmem nekoliko pecenih badema, jabuku mozda..neku vockicu ili nekoliko zrna grozdja..to je naravno sve u pokretu..na poslu popijem kafu sa 1-om cigaretom (zabranili pusenje nekada je bilo po 5-6)..oko deset je dorucak od kako ja znam za sebe neka vocka (sada nektarina sa visnjama ili malinama), malo manje od pola litre jogurta sve to pomesano sa bademima i semenjem golice (ovo nisu velike kolicine)..zaboravila sam da spomenem da bademe, semenke obozavam...do 17 h drugi obrok tuna ili piletina pecena sa puno puno puno salate i to je sve. uvece popijem jednu kafu i doooosta vode...primetila sam da ako jedem posle sest ubija me zeludac i stomak od bolova pa makar to bio i gutljaj jogurta!!!ps. ne jedem krompir, pasulj mi ne prija..i da primetila sam da mi se u poslednje vreme tj. organizam mi trazi rostiljjjjj, neverovatno!!!!! i da kada jedem meso, pa makar to bio i rostilj- mogu ga pojesti u neverovatnim kolicinama nije mi nista, a sa ovim vockicama stomak bi mi eksplodirao!!!i kako je moguce da se od takve ishrane gojim (nije to puno, ali meni smeta)

Offline perovicka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 85
  • Gender: Female
Odg: food ,help!!!
« Reply #7 on: October 14, 2010, 02:20:55 PM »
i da...obozavam da vezbam..medjutim kako rekoh zbog posla ne da nemogu stici, nego zbog svojih obaveza prosto ne smem da organizujem teretanu ili fitnes..bojim se da necu biti stalni gost, u istoj. Zato sam ja kupila pilates loptu i dobru vijacu ( u stanu imam doooosta prostora), ali ne znam sta sa tim spravama??? skinula sam one vezbice sto si postavio..onaj pilates...licno mi odgovara da budu sto teze i vremenski brze..i imam problem sa opustenim stomakom i rukama (primetila sam da je to od neredovne ishrane zbog koje maltene na dva tri dana variram kilo dva sa kilazom) i sta sada ja da radim, odakle da krenem, i kako????

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: food ,help!!!
« Reply #8 on: October 14, 2010, 02:43:00 PM »
ovde imas dosta materijala za gojenje, treba malo da modifikujes..
sta smes od mesa i salata da jedes
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline perovicka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 85
  • Gender: Female
Odg: food ,help!!!
« Reply #9 on: October 14, 2010, 02:47:02 PM »
od mesa sve, i od salata...sve to volim da jedem...sokirao me tvoj odgovor,,,pa sta da jedem..ajojjjjjj