EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: MNOGO LAZOVA!!!  (Read 35939 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline RoflKopter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 183
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #10 on: March 17, 2011, 07:28:09 PM »
Postoji i druga strana, tj. druga krajnost. Na primer neki govore kako jedu kad stignu, treniraju kad stignu, da nisu ''zaluđenici'' i ovisnici o teretani, a opet dobro izgledaju, a suplemente (ili drogu, kako većina njih kaže) nikad ne bi stavljali u sebe.

Offline SLAVOLJUB PAUNOVIC

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 179
  • Gender: Male
  • http://www.facebook.com/pages/Space-Gym-GM/1992545
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #11 on: March 17, 2011, 08:10:19 PM »
Dobra klopa i dobar trening,odmor takodje...Kada krenu sa filozofiranjem o nekakvom glikemijskom indexu krompira pa sve neki akademski izrazi a ruka 38cm e pa jebes ti to  ;)
SPACE GYM GM

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #12 on: March 17, 2011, 08:32:38 PM »
Znam da ce se mnogi naci prozvanim za ovaj text, ali za iskrene ljude koji nisu skloni lazima vezano za ishranu i trening svakako ce biti zanimljivo za neku eventualnu diskusiju...
Sportom se bavim skoro ceo zivot,moji prvi poceci su bili kada sam imao sedam god.i od tada pa do danas sam tezio ka tome da naucim sto vise kako bih bio bolji sportista.U teretanu sam krenuo 99god.a takmicarskim bodybuildingom sam poceo da se bavim samo godinu dana kasnije uz pomoc mog dobrog druga i tadasnjeg trenera Miska Polomca.Naravno da sam i tada bio jako zainteresovan da saznam sto vise korisnih informacija vezanih za trening i ishranu, pa i dan danas ucim i nikada necu reci da sve znam...Medjutim, nikada nisam pricao ljudima da jedem 1kg mesa ako sam jeo 250 ili 300gr.nikada nisam lagao kako jedem ovsene pahuljice,vodim racuna oko ishrane a da nije tako.KOliko sam primetio vecina clanova raznih foruma izbacuje programe svoje ishrane i svi imaju istu zelju a to je da se izdefinisu ili da nabace kvalitetnu masu.Ista ta vecina tvrdi kako jedu do 1kg piletine,unose kvalitetnu suplementaciju,od hidrata jedu samo pirinac ili ovsene i radovno svi zestoko treniraju u gym-u i idu na trcanje.ja kada sam bio junior uspevao sam da u vansezoni pijem neki protein i da jedem oko 400gr mesa, i to ne svaki dan a u takmicarskim pripremama sam jeo oko 800gr belg mesa i jeo sam kornflex ili pirinac i uspevao sam da za 8 nedelja napravim definiciju dovoljnu za pobedu u juniorskoj kategoriji a pri tom nisam koristio niti glutamin, ni bcaa ni bilo koju drugu suplementaciju sem <a href="http://www.exyu-fitness.com/shop/proteini/80-proteina.html">whey</a> proteina koga i ne racunam za suplement.Sada vecina momaka ima mnogo bolju i kvalitetniju ishranu nego ja sto sam je tada imao, pa opet nisu zadovoljni formom!Moj zakljucak je sledeci,pojedinci samo seru i laprdaju kako jedu kvalitetno,treniraju i td.a u stvari niti se trude da nauce niti imaju poverenja kada ima nesto kazes i objasnis.Traze pojedini savete kako da se izdefinisu i kada im trazis da napisu svoj dnevni meni, ispada da oni naveliko drze takmicarsku dijetu i unose osnovnu suplementaciju  :lol: pa dobro ako je tako,ali gde su onda svi ti momci na takmicenjima?

BRAVO !!!
Hvala Bogu pa je neki od takmičara tako nešto napisao. Da je onako kako veeeelika većina piše ti Slavčo bi imao izuzetno tešku konkurenciju.  :lol:

:yes:
 
:lol: sad se svi vade  :lol: :lol: :lol: .......... sto rece slavoljub nasli su se prozvanim  :lol: :lol:

I bre Kojiću pa ko se gađa ciframa i treba da se oseti prozvanim zato jer kad neko sa strane pročita on vidi kako se ljudi "žrtvuju" i koliko navodno hasaju a ne izgleda ništa posebno.
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #13 on: March 17, 2011, 08:54:36 PM »
Dobra klopa i dobar trening,odmor takodje...Kada krenu sa filozofiranjem o nekakvom glikemijskom indexu krompira pa sve neki akademski izrazi a ruka 38cm e pa jebes ti to  ;)
BRAVO!


mada ja uvek jedem kilogram belog
a od uh zavisi neko vreme sam jeo uglavnom keks + pirinac
sad kad se spremam za defku samo pirinac itd

ali da ljudi seru .. seru i prave se pametni a izgledaju sto bi pedja rekao kao kesa govana okrenuta naopacke  :lol: :lol:
Champions Train Losers Complain.

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #14 on: March 17, 2011, 08:55:12 PM »
Sa druge strane strani danasnji bodybuilding je upravo glavni krivac zasto gomila pocetnika pokusava da imitira ono sto oni rade tj ubija svoje telo nekim kilometarskim treninzima..i mozda upravo i JEDE bolje od pola takmicara ali dzaba sva hrana kada se unisti necim sto misli da radi dobro a ne shvata da su ti isti ljudi na gomili hemije,gentskog dopinga,i da imaju 20+godina treniranja iza sebe..a zasto to neko nije pomenuo nego se odma vatamo kako neko ''prica price''?

Slavdzo nemoj pogresno da shvatis ovo,ali sta mislis o ljudima koji vode racuna o npr glikemijskom indexu pred takmicenje a nemaju ruku 38,npr Jay Cutler?da li bi i u tom slucaju rekao da je to bas toliko nebitna prica..Samo karikiram jer mislim da se previse globalizovao..TO kazem jer ..mi  sad mozemo samo da nagadjamo sta rade ljudi koji nesto pisu iza kompa i da li su stvari koje pricaju istinite ili ne..

Offline SLAVOLJUB PAUNOVIC

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 179
  • Gender: Male
  • http://www.facebook.com/pages/Space-Gym-GM/1992545
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #15 on: March 17, 2011, 09:08:33 PM »
Naravno,ali ja pricam o ljudima koji imaju 10 treninga iza sebe i odmah pominju reci koje ni sami ne razumeju  :lol: naravno da Jay pazi i na to ali ja pricam o drugim ljudima...
SPACE GYM GM

Offline vlado0550

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 258
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #16 on: March 17, 2011, 09:10:59 PM »
Sa druge strane strani danasnji bodybuilding je upravo glavni krivac zasto gomila pocetnika pokusava da imitira ono sto oni rade tj ubija svoje telo nekim kilometarskim treninzima..i mozda upravo i JEDE bolje od pola takmicara ali dzaba sva hrana kada se unisti necim sto misli da radi dobro a ne shvata da su ti isti ljudi na gomili hemije,gentskog dopinga,i da imaju 20+godina treniranja iza sebe..a zasto to neko nije pomenuo nego se odma vatamo kako neko ''prica price''?

Slazem se, svaka cast za ovo Nitrom!  :clap:

Offline Fitnes klub Zmaj

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #17 on: March 17, 2011, 09:24:23 PM »
Tako je Slavdžo, potpuno si u pravu, svi lažu!!!

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #18 on: March 17, 2011, 10:22:18 PM »
Sa druge strane strani danasnji bodybuilding je upravo glavni krivac zasto gomila pocetnika pokusava da imitira ono sto oni rade tj ubija svoje telo nekim kilometarskim treninzima..i mozda upravo i JEDE bolje od pola takmicara ali dzaba sva hrana kada se unisti necim sto misli da radi dobro a ne shvata da su ti isti ljudi na gomili hemije,gentskog dopinga,i da imaju 20+godina treniranja iza sebe..a zasto to neko nije pomenuo nego se odma vatamo kako neko ''prica price''?

ja bih rekao da je mnogo vise onih pocetnika koji nemaju pojma ni o klasicnim treninzima a kamoli tim "kilometarskim"........... mnogo vise je po teretanama onih koji posle benca pipaju i gledaju biceps dal je sta porastao  :lol:

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #19 on: March 17, 2011, 11:30:49 PM »
pa necu da lazem,i ovo kazem jer i ja sam sam bio u tom krugu pre 3-4 god npr..jeo sam kilo mesa davao pare na gomile nepotrebnih suplemenata i imitirao sta radi koleman... results...hmm bilo ih je ali ja sam mislio da to ide preko noci..sto bi kris kormier jednom rekao :ovo nije sprint ovo je maraton..i svi u zurbi hoce nesto...ali ne bih stvarno rekao da mnogi LaZU ,jer mozda stvarno ne lazu jednostavno grese u nekom aspektu treninga ili imaju prevelika ocekivanja pa zastrane...ima naravno onih koji da izvinete !@#u ali glupo je globalizovati..ali ja licno smatram da ima vise  onih lazova koji upravo pricaju kontra stvari,tj da lose jedu,ne koriste aas ,ne spavaju da je sve to njihova genetika ,da jedu cokolade i cokolade a imaju 2 % bf i biceps raste od jednog treninga mesecno- NEGO ovih koji kazu da ipak nesto rade pa nemaju rezultat..