EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: MNOGO LAZOVA!!!  (Read 35937 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Megahertz

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #20 on: March 18, 2011, 12:37:19 AM »
pa necu da lazem,i ovo kazem jer i ja sam sam bio u tom krugu pre 3-4 god npr..jeo sam kilo mesa davao pare na gomile nepotrebnih suplemenata i imitirao sta radi koleman... results...hmm bilo ih je ali ja sam mislio da to ide preko noci..sto bi kris kormier jednom rekao :ovo nije sprint ovo je maraton..i svi u zurbi hoce nesto...ali ne bih stvarno rekao da mnogi LaZU ,jer mozda stvarno ne lazu jednostavno grese u nekom aspektu treninga ili imaju prevelika ocekivanja pa zastrane...ima naravno onih koji da izvinete !@#u ali glupo je globalizovati..ali ja licno smatram da ima vise  onih lazova koji upravo pricaju kontra stvari,tj da lose jedu,ne koriste aas ,ne spavaju da je sve to njihova genetika ,da jedu cokolade i cokolade a imaju 2 % bf i biceps raste od jednog treninga mesecno- NEGO ovih koji kazu da ipak nesto rade pa nemaju rezultat..
Sto li sam se ja ovde osetio prozvanim?  :lol:
By the way Slavoljube svaka cast za tekst!

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #21 on: March 18, 2011, 01:25:13 AM »
hmm pa i ja se pitam :dunno:

Offline Megahertz

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 195
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #22 on: March 18, 2011, 01:39:55 AM »
Cesto mi se desi da pojedem u žurbi i ovako nešto...   :nonono:

A kada se ima malo više vremena (i para) padne nešto ovako (ovaj tanjir na sredini).... :yes:

Znači imam neke tripove da tako ponekad slikam ono što jedem...  :lol: 
(Da, na prvoj slici, sendvič je pun majoneza  :evillaugh:)

Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #23 on: March 18, 2011, 09:51:52 AM »
stvarno svaka ćast na temi
a najgore u svemu ovome je što je neko rekao, ljudi su po youtubu vidjeli toliko snimaka profesionalnih bildera, čitali tekstove o njihovoj ishrani i poistovječuju se sa njima, a niko ne gleda taj aspekt šta su oni hemije i hemije u sebe ugurali.
onda sa druge strane, obično ti početnici koji imaju vrlo malo veze o treningu i teretani, tako malo išćitaju i onda kao na grame vagaju hranu, šatro pričaju o glikemijskom indexu misle da su upućeni, a ruka 26.
a evo kako vidim i ovdje, ljudi koji imaju rezultate iza sebe, imaju medalje, pa ne vaze toliko o vaganju, unesi ovoliko uh i ovoliko proteina.
nije moguće da se nikom ne omakne hamburger, ćevapi, kolać neki, čokolada ili nešto slično.
ipak, svi smo mi ljudi.
a sa druge strane, ne treba ni spominjati finansijsku stranu.
istina jeste, ishrana, trening, odmor jeste dobitna kombinacija, ali sad da se čovjek toliko pridržava ishrane kao što pišu, i da jede kako mnogi kažu svaka dva sata, to je malo već previše.
još jednom, svaka ćast na tekstu.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #24 on: March 18, 2011, 10:02:49 AM »
Quote
ali sad da se čovjek toliko pridržava ishrane kao što pišu, i da jede kako mnogi kažu svaka dva sata, to je malo već previše.
Nije ni velika razlika izmedju 2 i 3 sata, ja jedem svaka 2.5-3 sata...

Ruka mi je 37-38, al' nisam bas predugo u ovom sportu, vjerujem da ce u iducih godinu dana narasti jos par cm...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline RoflKopter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 183
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #25 on: March 18, 2011, 10:44:57 AM »
pa necu da lazem,i ovo kazem jer i ja sam sam bio u tom krugu pre 3-4 god npr..jeo sam kilo mesa davao pare na gomile nepotrebnih suplemenata i imitirao sta radi koleman... results...hmm bilo ih je ali ja sam mislio da to ide preko noci..sto bi kris kormier jednom rekao :ovo nije sprint ovo je maraton..i svi u zurbi hoce nesto...ali ne bih stvarno rekao da mnogi LaZU ,jer mozda stvarno ne lazu jednostavno grese u nekom aspektu treninga ili imaju prevelika ocekivanja pa zastrane...ima naravno onih koji da izvinete !@#u ali glupo je globalizovati..ali ja licno smatram da ima vise  onih lazova koji upravo pricaju kontra stvari,tj da lose jedu,ne koriste aas ,ne spavaju da je sve to njihova genetika ,da jedu cokolade i cokolade a imaju 2 % bf i biceps raste od jednog treninga mesecno- NEGO ovih koji kazu da ipak nesto rade pa nemaju rezultat..
Taj rad, upravo ono što sam ja rekao, da se još jednom citiram, pošto vidim da ne obraćate pažnju na moj post. :lol:
Quote
Postoji i druga strana, tj. druga krajnost. Na primer neki govore kako jedu kad stignu, treniraju kad stignu, da nisu ''zaluđenici'' i ovisnici o teretani, a opet dobro izgledaju, a suplemente (ili drogu, kako većina njih kaže) nikad ne bi stavljali u sebe.

Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #26 on: March 18, 2011, 11:20:34 AM »
ma možeš ti jesti svaki sat
ali ćuj ovo
tipa u 13 jedem bijelo i rižu
u 15 h jedem teletinu i krompir
u 17 h jedem oslić i grašak npr
ko to ima da 5 različitih ručkova pravi svaki dan
daj ba, pustite šuplju,
pa po toj logici on onda više vremena provede praveći ručak
tamam jede, onda odmah mora praviti ručak i opet kad jede onda opet mora treći ručak da pravi.
o tome ti pričam, ljudi šatro jedu 7 puta dnevno, a svaki obrok je različit.

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #27 on: March 18, 2011, 11:44:39 AM »
Quote
Znači imam neke tripove da tako ponekad slikam ono što jedem

e aj opet ne kvari temu sa tvojim glupostima,culi smo vec tvoju pricu ,ja ovde nisam pomenuo tvoje ime uopste ali bas me zanima zasto bi se pravdao ako se nisi mozda zaista pronasao medju onim sto sam napisao..?

e da ja ovo jedem kad ocu da skinem sa 5-4 bf%,jeste
http://www.geekologie.com/2009/03/01/pizza%20burger%201.jpg
 :hitself:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #28 on: March 18, 2011, 11:45:34 AM »
Ja imam 6 (cvrstih) obroka, ali napravim sve u roku od pola sata otprilike...

Stavim jaja da prokuvaju, za 15 minuta ih skinem, stavim rizu, cim prokuva voda za rizu iskljucim ringlu, saspem rizu (odnos 2.5:1 voda-riza), ostavim i hidrati su gotovi, prije toga dok sam cekao jaja spremio sam 4x 150 gr. mesa u alu foliju i koje sam stavio u rernu da se pece i to je to (pola sata pecem u alu foliji), sir i ovsene nemam sta spremati vec samo izmjerim i konzumiram.

Krompir se isto moze u alu foliju kao i bilo koja vrsta mesa.
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
Odg: MNOGO LAZOVA!!!
« Reply #29 on: March 18, 2011, 11:52:45 AM »
bravo za tebe, svaka čast
ti si jedan od rijetkih koji vagaju hranu
super ako možeš
a vidiš kakva su mišljenja većine