EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ishrana- ko koga laze?  (Read 52282 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #10 on: May 16, 2011, 09:12:26 PM »
Sad imam mnogo viska, al posto trcim hocu i da promenim ishranu (bar koliko mogu) pa da ubrzam proces vracanja na  "idealno"  :).

možeš da trčiš do sutra, ako jedeš to iz pekare nećeš ništa uraditi verovala ili ne. plus što trčanje nije baš preporučljivo za nekog ko ima višak kg

Problem je i to sto ne volim da jedem kuvano meso (tacnije ne volim meso uopste sem belog pileceg mesa)

ništa drugo sem pilećeg belog i ne moraš da jedeš (od mesa)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline miss ja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Female
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #11 on: May 16, 2011, 09:16:17 PM »
nista .. jedi kad dodjesh kuci
el me zaj... :pullhair:   .Ustanem u 15 do 6, odem na trcnje, vratim se i istusiram, spremim se i palim na fax gde blejim do 3, 5 il 7. Ne mogu ostati ziva do kuce a ne da tek tada jedem :nonono:

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #12 on: May 16, 2011, 09:18:55 PM »
koji je tvoj predlog?
da ti kažemo da može da prođe gomila UH iz pekare ili zdrave hrane? ok, u zdravoj hrani imaš kvalitetnije UH nego u pekari, ali od toga nećeš smršati :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline miss ja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Female
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #13 on: May 16, 2011, 09:24:33 PM »
koji je tvoj predlog?
da ti kažemo da može da prođe gomila UH iz pekare ili zdrave hrane? ok, u zdravoj hrani imaš kvalitetnije UH nego u pekari, ali od toga nećeš smršati :)

ne kontam sta hoces da kazes. Dali su mi predlog sta da jedem i to je super, a ako mislis na moj poslednji post procitaj celu temu da skontas o cemu se radi jer ja pitam sta jesti a decko mi odg da nije bitno koliko obroka  :hitself:  i da cekam da jedem kod kuce. Da je pekara ZLO znam i sama tj znaju moji bokovi  :bored:   zato i pitam sta da koristim kao zamenu...
I hvala za predloge  :)
p.s. jel mogu ellu da kupim u maxi-ju???

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #14 on: May 16, 2011, 09:27:52 PM »
pročitala sam ja celu temu,nego ti moraš malo da pročitaš još koju temu, pa da vidiš jelovnike, pa da ti nešto padne na pamet
možeš kupiti ellu, ako te neće biti blam da je jedeš na faxu, ili ako ti neće biti problem da je nosiš
lazić ti je dao predlog za sendvič, ne znam šta je falilo tome


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #15 on: May 16, 2011, 09:28:31 PM »
hahahha, ja mislila ovo 3 obroka =3 dana  :hitself:  pa mi nije bilo jasno, msm znam da ste -zdrav zivot, telo, linija i co.. al samo jogurt :nonono:. Plavusa u srcu  :lol:
taj jogurt ima dovoljno nutritijenata i kvalitetnih proteina i korisnih stvari  nego da jedes neki krs od hrane ili da trpis gladna.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline miss ja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Female
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #16 on: May 16, 2011, 09:35:46 PM »
pročitala sam ja celu temu,nego ti moraš malo da pročitaš još koju temu, pa da vidiš jelovnike, pa da ti nešto padne na pamet
možeš kupiti ellu, ako te neće biti blam da je jedeš na faxu, ili ako ti neće biti problem da je nosiš
lazić ti je dao predlog za sendvič, ne znam šta je falilo tome

pa nista ne fali... nzm zasto si shvatila da sam ja nezadovoljna odgovorima...  :bored: . Za elu sam mislila jel se prodaje u maxiju? iz odg sam skontala da da...Stvarno su odg super...nzm zasto si ti stekla pogresan utisak o tome jesam li zadovoljna sa njima  ;)

Offline miss ja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Female
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #17 on: May 16, 2011, 09:39:01 PM »
taj jogurt ima dovoljno nutritijenata i kvalitetnih proteina i korisnih stvari  nego da jedes neki krs od hrane ili da trpis gladna.

hvala,  :srce: si  :)

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #18 on: May 16, 2011, 09:46:44 PM »
ne kontam sta hoces da kazes. Dali su mi predlog sta da jedem i to je super, a ako mislis na moj poslednji post procitaj celu temu da skontas o cemu se radi jer ja pitam sta jesti a decko mi odg da nije bitno koliko obroka  :hitself:  i da cekam da jedem kod kuce. Da je pekara ZLO znam i sama tj znaju moji bokovi  :bored:   zato i pitam sta da koristim kao zamenu...
I hvala za predloge  :)
p.s. jel mogu ellu da kupim u maxi-ju???

ha ha ha bash sam blesav :hitself: :hitself:

 :evillaugh:
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Invincible

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 310
  • Gender: Male
Odg: Ishrana- ko koga laze?
« Reply #19 on: May 16, 2011, 11:11:49 PM »
el me zaj... :pullhair:   .Ustanem u 15 do 6, odem na trcnje, vratim se i istusiram, spremim se i palim na fax gde blejim do 3, 5 il 7. Ne mogu ostati ziva do kuce a ne da tek tada jedem :nonono:
Pa dali smo ti i ja i Lazic ideje za nosive obroke za koje ti cak ni kutija ne treba. A i ja bih zamenio tusiranje obrokom :lol:
I know what is within me, even if you can't see it yet. I will become what I know I am.