EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: haos...  (Read 50183 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline beba-mne

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 47
  • Gender: Female
Odg: haos...
« Reply #10 on: February 24, 2008, 09:39:27 AM »
hahah..hvala....ma znam da dobro izgledam i nisam debela i nemam problem sa tim ocu li biti i postati debela-vec ..ufffffffffffff.......ni sama ne znam koji mi je k..   nista  bez dr....
uf...
sklona sam svim porocima-sem drogi ...sto govori opet o mom  slabom karakteru...cesto cak i pijem alkohol u zadnje vrijeme-naravno..lijecim depresiju....
jutros sam ustala -IMAM MASU POSLA , NA POSLU HAOS, NE ZNAM ODAKLE POCETI-i prvo sto sam uradila  je da sam se najela i ..opet  ista pjesma...zasita se lose osjecam ....i zaista cu da vas  ugnjavim ovdje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Znam da ovo moje stanje proizilazi iz psiholoskog problema u meni-al imam osjecaj da su dvije osobe u meni BOLESNI PERFEKCIONISTA I BLUDNICAR, KOGA BOLI D ZA SEBE. Zaista....
nego ajd...evo na moru sam,divan dan...DA DODAM DA SAM I BOLESNI OPTIMISTA(sa malim  varijacijama raspolozenja) al ne dam se.... KONTRADIKTORAN LIK U POTPUNOSTI :yes: :dunno: :crazy: :rolleyes01: :bored:
...Ja znam da ništa ne znam..vjerujem da drugi ni toliko ne znaju!!!

Offline sarchy

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 45
  • Gender: Female
Odg: haos...
« Reply #11 on: February 24, 2008, 09:54:14 AM »
Cao

Ja sam radila slicno kao ti par meseci, ti si verovatno jos navikla telo da trazi tako nesto.
Kako sam ja shvatila da je to nenormalno?
Nikako !!
Krenula nekom logikom, ipak ja kontrolisem sve a ne mene neko.
Prestala sam postepeno da se prozderavam, kreirala jelovnik sta za dorucak.
Npr 1 jaje, 1 tost i solju mleka, dovoljno da se ne gadim sama sebi sto  sam pojela to.
I na taj nacin ako sam peglala 3 puta dnevno, smanjila sam na 2 puta.
Na dasci od wc solje sam napisala preskoci jednom idiote ovo je mesto za k..... i p....
Kada sam jednom, pa drugi put ukocila da guram ruku u usta, posle je bilo mnogo lakse.
Imam i sada napade ali se borim, razgovaram sa ljudima, vezbam,druzim se, nasla sam momka koji me je razume, jedno vreme sam posecivala psihijatra, svi su oni bili u pravu.
Prekinula sam onog momenta kada sam ja shvatila da je vreme.

Nije lako pricaj o tome i hitno menjaj, razboleces se, nije prirodno da tu hrana izlazi, vec ulazi.

Samo napred, ja bih ti pisala jos ali nisam vicna iskazivanju svojih misli pisanjem.

Tu sam i bicu uz tebe :blowkiss:



Offline beba-mne

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 47
  • Gender: Female
Odg: haos...
« Reply #12 on: February 24, 2008, 10:09:19 AM »
hvala ti....zaista mi je potreban razgovor sa nekim ko ima sl iskustvo..
Kod mene je razlika , sto ja ne moram da stavljam prst vise usta-HARANA SAMA IZLAZI...ranije je bio tako..JA VEC OV IMAM  8 GOD I SUGURNA SAM DA CE IMATI POSLJEDICE...
EVO OD OVOG  MOMENTA POCINJEM ...
gnjavicu ..svaku sitnicu  cu pisati ovdije..
:)
Vi ste  mi za  sada jedini saveznici i  najblizi prijatelji...
...Ja znam da ništa ne znam..vjerujem da drugi ni toliko ne znaju!!!

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: haos...
« Reply #13 on: February 24, 2008, 10:20:58 AM »
Pozdrav od mene,
Razumem te,pokusaj da procitas neku knjigu pozitivne misljenje kao "Kako da izlecite svoj zivot" od Lujze Hej,tu pise kako da povratis optimizam,vere u sebe,voleti sebe,voleti druge...
Ja to citam vec cetvrti put,imala sam ja problema,ne kao ti,nego sam se iznervirala svakodnevno,bunila sam se bez razloga,dosta sam sebe mrzela sto sam ovakva kakva jesam i svoje ponasanje...Bas mi je pomogla ta knjiga da se promenim,shvatila sam da sam mnogo pogresila i trosila lepe godine zbog pesimizma :boxed:
Ovog meseca sam kupila novu knjigu "Zaplesite sa zivotom" od Susana Dzefers,ali nisam procitala,cini mi se da je dobra kako kaze Lujza Hej kao autor.
Procesljaj malo po forumu,ovde ima dosta problema i resili su da se promene,verujem da ces i ti  :)
Ako ti nije jasno,pitaj slobodno,tu smo..  :blowkiss:

u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline medena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1145
  • Gender: Female
Odg: haos...
« Reply #14 on: February 24, 2008, 10:22:05 AM »
Zaboravih da ti kazem,zaboravi proslost,zivi u buducnost!  :)
u svetu postoji JEDNO CARSTVO!

Offline sarchy

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 45
  • Gender: Female
Odg: haos...
« Reply #15 on: February 24, 2008, 04:12:59 PM »
@beba-mne

Sanduce ti je puno, nema veze napisacu ovde ono sto sam htela u poruci.

Naravno, pisacu ti svoje iskustvo i patnju. Samo malo da se oslobodim, nije lako biti freak medju ovim finim ljudima, znam da nas ne gledaju tako i da nas stite.
Sta god se budem setila i prepoznala u onome sto pises nadovezacu se.
Iskreno ti si bas u poodmakloj fazi bolesti.Krajnje je vreme da reagujes. :nonono:

Offline beba-mne

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 47
  • Gender: Female
Odg: haos...
« Reply #16 on: February 24, 2008, 05:47:10 PM »
:shutup: :shocking: :( :shit_happens:
...Ja znam da ništa ne znam..vjerujem da drugi ni toliko ne znaju!!!

Offline beba-mne

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 47
  • Gender: Female
Odg: haos...
« Reply #17 on: February 24, 2008, 05:55:45 PM »
ma znam da mi treba pomoc...bas  sam trenutno u badu zbog svega sebe...pihhh... :nonono: :help:
...Ja znam da ništa ne znam..vjerujem da drugi ni toliko ne znaju!!!

Offline sarchy

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 45
  • Gender: Female
Odg: haos...
« Reply #18 on: February 24, 2008, 08:58:45 PM »
Kreni od necega, pregledaj zeludac i ostale probavne organe,da li postoji neka izraslina koja se iritira i tera te da povracas.
Ako je sve ok.Onda je samo na psihickoj bazi.
Smanji kolicinu hrane, prepolovi je.Utvrdi da li te odredjena kolicina hrane tera da povracas.
Ako je sve ok sa organima i ako nije do kolicine opet je psiha.
Nadji nekog ko je tvrdoglaviji od tebe da bude uz tebe, ovde ce ti biti lakse da se jadas ali ti treba neko za nadzor, da te prati i opomene ako je sve u glavi.
Ja sam nasla jednog takvog u pravo vreme i pomoglo je :blowkiss:

Offline ica-beograd

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 973
  • Gender: Female
Odg: haos...
« Reply #19 on: February 24, 2008, 10:16:18 PM »
Ako si vec slaba kao sto kazes i ne mozes sa tim da se izboris tolike godine sama,obavezno idi kod lekara,postuj sebe i voli zivot,ako sama sebi ne pomognes -nece niko.
Nista nije sramota,...ako te je blam.
A,ako je do finansija,pa ti malo pristedi,ipak je tvoj zivot u pitanju,a zdravlje nema cenu.
Ako sam zvucala kao da vicem na tebe,izvini,nije tako,samo sam ozbiljna koliko je i situacija. Valjda si svesna toga.
Srecno  :blowkiss:
"Optimista i u problemu vidi sansu, a pesimista i u sansi problem."