EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Divorce  (Read 12539 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Divorced

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
Odg: Divorce
« Reply #10 on: July 03, 2012, 08:25:53 AM »
Moje obime :  grudi -98 cm
                   nadlaktica-28 cm
                   struk-86 cm
                   kukovi (preko guze)-101 cm
                   butina-62 cm
                   list-36 cm

Moja visina: 159 cm

Offline Divorced

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
Odg: Divorce
« Reply #11 on: July 03, 2012, 09:12:42 AM »
A sto se tice  ishrane  u ovom razdoblju bas mi se i ne jede puno , inace volim voce, povrce, jogurt,sireve  i po  neki komad mesa.
Juce sam  sam jela za dorucak jedan paradajz sa 35 grama  mladog kozjog sira, do 17 sati sam jela voce, oko  pola 18 sam pojela komad hleba sa dve punjene paprike i to je bilo  sve.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Divorce
« Reply #12 on: July 03, 2012, 09:26:04 AM »
A sto se tice  ishrane  u ovom razdoblju bas mi se i ne jede puno , inace volim voce, povrce, jogurt,sireve  i po  neki komad mesa.
Juce sam  sam jela za dorucak jedan paradajz sa 35 grama  mladog kozjog sira, do 17 sati sam jela voce, oko  pola 18 sam pojela komad hleba sa dve punjene paprike i to je bilo  sve.

Procitaj prvo sticky teme za pocetak, npr:
http://www.exyu-fitness.com/forum/problemi-sa-viskom-kilograma/kako-da-smrsam!/

Jer to sto jedes ne valja uopste, ujutru samo 35g sira, to je kao da nista nisi ni jela, onda do 17h jedes voce (secer) i u pola 6 si pojela parce hleba, povrce ni ne racunam jer njega mozes jesti koliko god hoces. To sve sto si pojela za ceo dan treba da ti bude jedan obrok, i fali ti jos bar 3-4 obroka u toku dana.

Offline Srdjan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Odg: Divorce
« Reply #13 on: July 03, 2012, 09:37:24 AM »
Koliko imas kg 70-tak? U redu je zelja, ona moze da bude proizvod trenutno izazvanog osecanja koje je varljivo i htelo bi sve ODMAH, a to tako ne moze, ovde je pre svega potrebna doslednost. Ja sam pre par godina imao 96 kg na 175 cm visine, bio sam kao pokretni bojler, ali sam polako uz pomoc drugih koji bolje znaju dosao na 75 kg. Za to mi je trebalo mnogo vremena pre svega zbog slicnog stava koji imas i ti, "nije mi bitno ovo, nije mi bitno ono, znam samo da zelim". E pa kad se nesto zeli, onde treba i da se nauci kako. Sto pre shvatis kako nista ne znas o ishrani (inace ona ti je klasicna srpska domacinska i totalno nezdrava i pogresna) pre ces doci do rezultata. To sto zelis moze da se resi i za 12 meseci, a moze i za 36 uz lutanja koja sam ja pravio, jer sam se pravio pametan i nisam hteo da slusam. Kao sto ti je MIlan rekao, prvo procitaj ono sto ti je poslao...

Offline Divorced

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
Odg: Divorce
« Reply #14 on: July 03, 2012, 09:45:38 AM »
Ne zelim ja brze rezultate, sve sto  brzo dolazi , brzo i odlazi. Sve sto zelim je da se ne  unistim cigaretama i  slabom ishranom ovaj period. Znaci kad sam ja tuzna ili povredjena , ja uopste nemam volje za nista, cak ni za jelo. Zato  bolje da preokupiram svoj mozak s necim u ovom razdoblju, da postavim neki svoj cilj koji ce me maknuti od  problemima i  razmishljanja oko njih. A nisam merila kilazu, vaga crkla,valjda sam 70.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Divorce
« Reply #15 on: July 03, 2012, 09:48:13 AM »
Mjeri obime, to ti je jos bolje od vage, i prati ogledalo, slikaj se pa prati i putem slika napredak.

Sto se tice ishrane treba ti 5 obroka na dan, koje trebas jesti bila gladna ilii ne.

Procitaj Lazicevo upustvo za skidanje kilograma i pnapravi sebi jelovnik prema njemu i postavi ga ovdje pa ce se korigovati prema potrebi, ako ti nije sta jasno onda pitaj.
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Divorced

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
Odg: Divorce
« Reply #16 on: July 03, 2012, 09:52:13 AM »
Koliko sam razumela Lazicevo uputstvo,  jede se protein u svaki obrok, seceri su skroz reducirani ,uzimaju se preko skroba, koja se u creva razgradjuje na secere. Mora biti 6 obroka. Znaci jesti pomalo ,ali cesce. Sta sa fizicku aktivnost , kad, koliko ,sta ?  Iskreno meni se dopadaju moje  obline, ne bi htela da previse smrsam, samo da se utegnem, ukoliko je moguce. Rekla sam vec ja nisam nezadovoljna fizickim izgledom momentalno, samo mi fali eto  bolji utegnut izgled koze.

Offline Divorced

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
Odg: Divorce
« Reply #17 on: July 03, 2012, 09:55:24 AM »
Tenssa obime sam vec postavila. Sliku cu tokom sljedecih dana. Mislim da  slika vredi tisucu reci, prema tome najbolje je postaviti sliku na ovakvih tema.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Divorce
« Reply #18 on: July 03, 2012, 10:02:41 AM »
Da, dobro da si postavila, sada samo nastavi da se mjeris jednom sedmicno i da na taj nacin pratis napredak.

Sto se tice "zatezanja" zato i moras jesti protein ako zelis da ostanes zategnuta, tj. protei  ce ti cuvati misicnu masu koja ti daje taj zategnut izgled.

5 obroka je dovoljno, neka budu proteini u svakom obroku, vlakna (tj povrce) trebas u svakom oborku jesti, najbolje napravi neki jelovnik pa da korigujemo...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Srdjan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Odg: Divorce
« Reply #19 on: July 03, 2012, 10:09:35 AM »
Ovde ti sve lepo pise imas milion slicnih tema. Zapamti da je doslednost najvaznija! Nema nista preko noci, pogotovu je pocetak tezak, jer telo naviknuvsi na jedno stanje, svim silama pokusava da isto i zadrzi. To se zove zakon samoocuvanja. Kakva ti je kondicija (ostavi pusenje, em je los primer deci, em se lagano ubijas)?
p.s. spremi se na krv, znoj, a moze i suze, ipak si zensko