EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Divorce  (Read 12498 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Divorced

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
Odg: Divorce
« Reply #20 on: July 03, 2012, 07:17:56 PM »
Malopre sam izgasila i zadnju cigaretu mog zivota (nadam se) bice ovo velika preokretnica u mom zivotu. Znaci ovako danas  mi prvi obrok bio tek u 12:00 dva krastavca, zatim sam u 14 sati pojela  komadic hleba  sa 60 grama tunj  sa salatom od paradajza, pila vode  medju obroke i  pojela sam u 18:30 jednu  komadic hleba sa punjenom paprikom,veci komad mladog kozjog sira i 2 paradajza. Malo bolje nego juce  ali  ne ispunjavam vase norme svesna sam. Samo tako me je  gadno apetit napustio zadnjih dana...

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Divorce
« Reply #21 on: July 03, 2012, 07:24:09 PM »
I mene je, ali se mora jesti...

Sto jedes tako kasno prvi obrok?

hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Divorced

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
Odg: Divorce
« Reply #22 on: July 03, 2012, 07:26:13 PM »
Onda mi pocinje pauza za dorucak na poslu.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Divorce
« Reply #23 on: July 03, 2012, 07:26:48 PM »
Kada ti pocinje posao, sto ne jedes prije posla?
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Divorced

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
Odg: Divorce
« Reply #24 on: July 03, 2012, 07:31:54 PM »
U 9   pocinje mi radno vreme. Budim se u 7 dok se skockam , sredim decu  i odem na posao tesko da mogu jesti od 7 do 9. Mozda bi se mogla probuditi  15-ak minuta ranije pa da ubacim neko voce umesto  cigarete ujutro i  zitarice  umesto kafu.  Bitno mi je odreci se i od kafe sada ,jer ne mogu kafu bez cigarete.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Divorce
« Reply #25 on: July 03, 2012, 07:33:28 PM »
Mozes makar ovsene sa jogurtom, za to ne treba 5 minuta da se pojede, bolje je i to nego nista...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Divorced

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
Odg: Divorce
« Reply #26 on: July 03, 2012, 07:35:26 PM »
Pokusacu se malo vise organizirati sutra. Samo ja ne mogu bez vocke, to da odma kazem ,voce je zdravo ,osvezava me, ima puno vlakana i volim ga.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Divorce
« Reply #27 on: July 03, 2012, 07:36:26 PM »
Pa ok, nije problem u vocu niti je problem pojesti par vocki na dan...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Divorced

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
Odg: Divorce
« Reply #28 on: July 03, 2012, 07:38:54 PM »
2 x 2 :)

Offline Divorced

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
Odg: Divorce
« Reply #29 on: July 03, 2012, 10:14:53 PM »
Jos jedan problem , veceras tusirajuci se primetila sam da su mi se pojavile strije na desnoj grudi... Moze li me neko savetovati  da pocnem sa vezbanjem il sta  ???  Moj sla apetit vec poceo da delujena moje obline i to strashno :(