EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Zdrava ishrana - problem oko količine  (Read 2416 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Laufer

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
Zdrava ishrana - problem oko količine
« on: June 05, 2014, 09:46:23 PM »
Pozdrav,

Možda je podforum pogrešan, ali moje pitanje je prvenstveno usmereno ka ishrani.

Imam 29 godina, visok sam 193cm, težak 104kg, pre 2 godine sam izgubio gotovo 30kg za 3 meseca, dougrao u jednom trenutku na 98kg i sad bih želeo da učinim sve što mogu da ubrzam proces sagorevanja masti.

Treniram svaki dan kada ne radim, tj. barem 4-5 nedeljno. Trening mi se sastoji od
- 45-60min vežbi sa tegovima (trudim se da pauze izmedju serija ne prelaze minut)
- 60-70min cardio, konkretno eliptični trenažer - sve vreme mi je puls izmedju 70-80%

Do sada se nisam striktno pridržavao zdravog načina ishrane a probao bih.

Nije problem izbaciti junk food, hleb, da budem konstantno u kalorijskom deficitu... problem je moj apetit:

Na moju kilažu, to mu dodje izmedju 156g i 208g proteina dnevno. Najiskrenije, poznajem sebe i znam da nema šanse da pojedem više od 300g piletine/ćuretine... i to bih morao da razdvojim :lol:

Zato me zanima da li je OK da neki preparat većinski zameni unos proteina i koji bi bio najefikasniji?

I hteo bih da proverim da li sam razumeo ideju cele ishrane - unos proteina je jedina konstanta? Drugim rečima, ne pravim nikakvu grešku ako masti ili UH unosim manje od propisane gramaže?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Zdrava ishrana - problem oko količine
« Reply #1 on: June 20, 2014, 09:02:02 PM »
mozes da jedes proteine i salate u dovoljnim kolicinama da ne budes gladan :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap