EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Tegovi-napravi sam  (Read 17141 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline So strong

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Tegovi-napravi sam
« on: February 15, 2011, 12:17:25 PM »
Da li ste bili u situaciji da zelite da naprawite swoje tegowe???NIste imali kes za teretanu,uslowa,wremena...A zeleli ste da trenirate kod kuce sa tegowima

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Tegovi-napravi sam
« Reply #1 on: February 15, 2011, 12:53:56 PM »
Daj pisi normalno slovo "v", iritantno je gledati to tvoje "w", gdje samo nalazite te gluposti.  :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:

Mislim da je i po pravilniku foruma to zabranjeno.
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline BBIML1994

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 115
  • Gender: Male
Odg: Tegovi-napravi sam
« Reply #2 on: February 22, 2011, 05:16:25 PM »
Ma igraju po ceo dan WoW i CS pa im je tako lakse
inace tegove napravis tako sto uzmes jednu sipku dugacku i tesku i na krajeve stavis balone od 5 l pune vodom i dizes :D ja probao jednom moze nesto da se uradi :D

Offline pelister1

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 13
  • Gender: Male
Odg: Tegovi-napravi sam
« Reply #3 on: November 12, 2011, 12:45:47 PM »
Ma to je lako - ovako :


Offline magla92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 94
Odg: Tegovi-napravi sam
« Reply #4 on: November 12, 2011, 01:51:11 PM »
Hmm, napravis teg kao na slici i nista ti vise ne treba :D .. A za ruke uzmes kantice neke (zavisi od fizicke spreme). Od konzerve gulasa, do velikih kanti boje, napunis betonom i dizes polako. Al sve u svemu, za ruke ti je bolje odes u neku prodavnicu sportske opreme, kupis bucice i radis ko covjek. Urednije ti je i mnogo bolje. Uzmes i set tegova razlicitih velicina i to je to. Mnogo bolji i dugorocniji izbor. To ti je barem moj predlog.