EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: teretana univers  (Read 15510 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
teretana univers
« on: March 25, 2011, 11:08:59 AM »
u sarajevu 25. marta 2011. godine treba da se otvori teretana univers sa prostorom od 2000 kvadrata.
u sklopu nje će biti i ostale stvari poput sauna, solarija itd
sad, priča se da je otvara onaj jasmin strongest man što je bio, što se za dansku takmičio.
isto tako, priča se da su tegovi i sprave proizvodnja 2010. godine.
ako je zaista tako kao što se priča, ta će teretana biti najbolja u bosni, a vjerovatno i šire.
ko ode, vidi, razgleda, ćekamo informaciju.

Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
Odg: teretana univers
« Reply #1 on: March 25, 2011, 11:26:38 AM »

Fitness Universe je franšiza svjetski poznatog lanca fitness studija Fitness World iz Danske, koji broji više od 118 fitness studija i u petak otvara svoja vrata u sarajevskom Importanne centru. Fitness Universe donosi sasvim novi pristup fitnesu, relaksaciji i zdravlju namijenjenog cijeloj porodici te najavljuje revoluciju fitnesa u Bosni i Hercegovini.


Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
Odg: teretana univers
« Reply #2 on: March 28, 2011, 10:07:40 AM »
FITNESS UNIVERSE svečano je otvoren, u petak 25.marta 2011.godine, u Importanne centru u
Sarajevu, a riječ je o franšizi svjetski poznatog lanca fitnes studija FITNESS WORLD iz Danske.
FITNESS UNIVERSE donosi sasvim novi pristup fitnesu, relaksaciji i zdravlju namijenjenog cijeloj
porodici, te najavljuje revoluciju fitnesa u BiH. Novootvoreni fitnes studio je smješten na površini od
2.000 metara kvadratnih savremeno uređenog prostora i nudi jedinstveno fitnes iskustvo temeljeno
na dva principa - FITNESS ZA SVE I FITNESS BEZ OGRANIČENJA.

FITNESS UNIVERSE - FITNESS ZA SVE podrazumijeva cjelodnevne različite sadržaje kroz koje
korisnike usluga prate vrhunski obučeni instruktori, dok FITNESS UNIVERSE - FITNESS BEZ
OGRANIČENJA je pomno osmišljen koncept prema kojem sami korisnici usluga u saradnji sa
instruktorima biraju sadržaje, vrijeme i dužinu trajanja rekreacije.
fitnesSA3jpg
“Novootvoreni studio posjeduje najsavremenije sprave i opremu renomiranih svjetskih proizvođača:
Life Fitness, NRG Line, Matrix, Benefit, Inter Atletica, Reebok i Eurosport. Riječ je o prvom od 15
centara koje planiramo otvoriti širom BiH, a vrijednost investicije u Sarajevu iznosi oko 4,5 miliona
KM", rekao je direktor FITNESS UNIVERSE studija u Sarajevu Jasmin Hajdarević.

U narednom periodu planirano je otvaranje istih centara u Banjaluci i Mostaru, nakon čega slijedi
otvaranje mega centra u Sarajevu.

FITNESS UNIVERSE u okviru grupnih vježbi nudi: fitnes, pilates, zumbu, tai bo i step aerobic, koji
će se dopunjavati prema potrebama i željama korisnika, a namijenjeni su svim uzrastima.

"Studio nudi i prateće sadržaje: solarij, masaže, caffe Universe, igraonice za djecu, te kutak za
bebe, u kojem će se roditelji moći družiti sa svojom djecom ili ih ostaviti na čuvanje kod stručnog
osoblja dok oni budu koristili usluge centra", rekla je korodinatorica projekta FITNESS UNIVERSE
studija Belinda Vazda.

fitnesSA2Cijena mjesečne članarine u FITNESS UNIVERSE iznosi 49 KM uz godišnji ugovor, odnosno 69
KM za svaki mjesec pojedinačno.

"Navedene cijene uključuju neograničen broj posjeta i korištenje svih usluga FITNESS UNIVERSE,
osim usluga masaže, solarija i caffea", pojasnila je Vazda i dodala da će zainteresirani imati priliku
korištenja dnevnog treninga po cijeni od 10 KM dnevno.

depo

Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
Odg: teretana univers
« Reply #3 on: April 12, 2011, 09:40:54 AM »
teretana je perverzna
to je moj lični utisak
ogroman prostor
sprava milion
za svakog po nešto
ali, za ozbiljnih treninga, po meni nije
to je više onaj tip teretane za šminkerčiće koji će po malo trenirati malo hodati
ipak željezare su željezare
i što neko reće, šampioni su iz podruma izašli
ha ha ha

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: teretana univers
« Reply #4 on: April 12, 2011, 09:56:37 AM »
Koga briga, bitno da rasturis misicna vlakna, sada da li ti to volis sa zardjalom ili pozlacenom sipkom na tebi je...


Ucini mi se da je rijec o ovoj teretani u koju sada idem, universum u Doboju, samo sto je za ovu u Doboju 5x jeftiniji dnevni trening.  :wow:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
Odg: teretana univers
« Reply #5 on: April 15, 2011, 10:07:46 AM »
a previše je trening, 10 km jedan termin, to nikako nije u redu.
umjesto da je đaba ili da je najmanje duplo jeftinije, jok on pukao cijenu. po meni je malo preskupo za jedan trening.

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: teretana univers
« Reply #6 on: April 15, 2011, 11:41:06 AM »
slazem se 10 km za jedan termin po meni too much!
a i mjesecna ovaj fol s ugovorom na 12 mj kao 49.. a ovako 69 ..ma daj
max mjesecna je 50 km znaci max..a dnevna do 5km ..

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: teretana univers
« Reply #7 on: April 15, 2011, 12:21:32 PM »
Ja 2 markice dajem na dnevni trening i teretana je sasvim solidna...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Kojic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 554
  • Gender: Male
  • Napunio sam godinu dana
Odg: teretana univers
« Reply #8 on: April 15, 2011, 01:06:02 PM »
Ja 2 markice dajem na dnevni trening i teretana je sasvim solidna...
koliko je cena za ceo mesec

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: teretana univers
« Reply #9 on: April 15, 2011, 01:28:42 PM »
u extreme gymu je pre 2 god bio trening nesto manje od 10e,sad je verovatno skuplje od kako su je preselili u bolji prostor i renovirali
tim ljudima koji tamo idu to nije skupo,imaju para,oni potrose po 20-30e dnevno na sitne troskove.Nije to za nas :)
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380