EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kako da smrsam u struku?  (Read 2179 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tijana85

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
Kako da smrsam u struku?
« on: March 27, 2014, 07:42:05 PM »
Pozdrav! Treba mi pomoc oko gubitka kilograma.. Konkretnije, oko struka! Vezbam vec neko vreme, cardio, s tegovima, ali stomak nikako da skinem i zategnem.  :wallbash1: Promenila sam i ishranu, ali mi se cini da dobijam kilograme..  Kako da skinem naslage oko struka i zategnem struk? Unapred mnogo hvala!

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Kako da smrsam u struku?
« Reply #1 on: March 27, 2014, 08:32:12 PM »
Napisi ishranu, kilazu i visinu, moze i obim struka...

Ne mozes samo u struku mrsavjeti...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Tijana85

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
Odg: Kako da smrsam u struku?
« Reply #2 on: March 27, 2014, 09:22:05 PM »
Visoka sam 175cm, a imam 60kg.. Medjutim, ja se gojim najvise u struku. Obimi su mi 88 nize u struku, 94 preko kukova i 96 preko zadnjice i butina. Uvek imam taj osecaj nadutosti i nikako da smanjim te obime. 3 meseca vezbam i nijedan cm nisam skinula u struku. Trudim se da jedem sto vise proteina, povrca, jedem avokado, bademe.. Izbacila hleb, slatko.. Ali ne ide..

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Kako da smrsam u struku?
« Reply #3 on: March 27, 2014, 09:30:53 PM »
Moras jesti u gram proteine, hidrate i masti ako zelis da smrsas... Ne mozes odokativno...to sto jedes zdravo ne znaci da se ne mozes od toga i udebljati...

Dakle, prvo jelovnik srediti, a onda ostalo...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Aca1999

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 28
Odg: Kako da smrsam u struku?
« Reply #4 on: April 09, 2014, 04:42:20 PM »
Izracunaj koliko kalorija je potrebno tvom telu da uneses u 24h da se nebi ni udebljalo a ni smrsalo.Ako ti padne da ti treba 2000 kalorija, da bi smrsala ti dnevno unosis 20% od toga znaci 1600 od prilike, tako ces mrsaviti 1kg nedeljno.Uz to ti treba i fizicka aktivnost.Kucaj na google Calorie Calculator, tu ukucaj koliko imas godina, visinu tezinu i dnevnu fizicku aktivnost.Nauci koliko kalorija ima koja hrana i to ti je to...Meni je uspelo  :)
Samo hrabro! Poraz je samo jedna lekcija vise!