EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Plazma + jos nesto za pocetak dana  (Read 29916 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Plazma + jos nesto za pocetak dana
« Reply #10 on: December 16, 2007, 03:24:19 PM »
nije bash tako aco, zavisi kakvu masu nabacuje, ako ide da se zamasti onda mora da nabaci 10-15kg da bi imao 5kg misica, ali ako postepeno dobija masu povecavanjem unosa proteina/uh sa pravilnim treniranjem bez nekog prevelikog unosa masti, nece uopste morati da se goji 10kg

Offline aca3330

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 793
  • Gender: Male
Odg: Plazma + jos nesto za pocetak dana
« Reply #11 on: December 16, 2007, 03:26:06 PM »
ali ce mu onda za tih 5 kg cistih misica trebati rada do leta 2009 a ne do ovog 2008

Offline aca3330

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 793
  • Gender: Male
Odg: Plazma + jos nesto za pocetak dana
« Reply #12 on: December 16, 2007, 03:27:38 PM »
ja to pricam jer znam po sebi! i ja sam takav, necu da se zamastim a hocu misice, a ne moze! i tako se pazim da se ne ugojim i treniram a napredka nema! ali ima nerviranja, i tako toga!

treniram vec god ipo dana a napredka nema mnogo, jer necu da se zamastim

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Plazma + jos nesto za pocetak dana
« Reply #13 on: December 16, 2007, 04:43:12 PM »
ovaj obrok ti je sranje...lepo uzmi ovsene za dorucak...ako bas volis slatko...dodaj malo mleka i udri...gotovo za 3.2 minuta
al se nekad dobro jelo

Offline Byk

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
Odg: Plazma + jos nesto za pocetak dana
« Reply #14 on: December 16, 2007, 05:42:46 PM »
Znaci da ubacim jos jedno pola kila piletine i neke U.H.????

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Plazma + jos nesto za pocetak dana
« Reply #15 on: December 16, 2007, 06:28:44 PM »
jelovnik za masu

nesto ovako izgleda hrana za masu
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Byk

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
Odg: Plazma + jos nesto za pocetak dana
« Reply #16 on: December 16, 2007, 06:54:58 PM »
Ovako ja sam danas pricao sa nekim nazovi strucni osobama (sportski lekari i jos neki ljudi) i oni mi kazu da nema potrebe za vise od 2gr proteina po 1kg tezine kod rekreativca.E ja sad gledama nesto
200gr piletine=35gr proteina
200gr tunjevine= 35-40gr proteina
ja posle treninga pijem 2 merice proteina u vodi razmucene =40gr proteina
200gr oslica=35gr proteina
I pred spavanje razmutim jednu mericu u pola L mleka=20gr proteina
Mleko,jogurt,sira,kikiriki,indijski oras, bademe i tako te stvari to ne racunam.Ja misilim da sa ovim moze da se zadovolji dnevni unos proteina jednog rekreativca.E sad masa ja pod masom mislim na MISICNU MASU a ne na MASNU MASU.Tako da je moje misljenje da sa ovom kolicnom proteina i sa odgovarajucom kolicinom U.H. moze nesto da se postigne.Ja uglavnom U.H. uzimam iz pirinca koji mi je zamena hleb,jedem pomorandze,mandarine,jabuke i banane.Meni je cilj da do kraja marta nabacim jos jedno 4-5kg misica.Tj da mi ostane da manje skidam na prolece.Nadam se da me razumete sta hocu da kazem.
E sad ovo sa plazmom sa hteo da ubacim cisto da vidim sta bi se dogodilo dal bi nabacio salo,misice ili bi stanje ostalo nepromenjeno.Ali mi jos niko nije adekvatan odgovor.
Mnogo sam se nesto raspisao.p0z

Offline aca3330

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 793
  • Gender: Male
Odg: Plazma + jos nesto za pocetak dana
« Reply #17 on: December 16, 2007, 07:08:24 PM »
pa sto nisi pitao te strucne sportske lekare onda za plazmu + ...  :dunno:

Offline Byk

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 12
  • Gender: Male
Odg: Plazma + jos nesto za pocetak dana
« Reply #18 on: December 16, 2007, 07:13:19 PM »
ma pitao i oni mi rekli kao dobro ti je to kao neki sejk posle treninga ovo ono.Ma ko ga j**e ja cu da probam pa sta uradim.

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Plazma + jos nesto za pocetak dana
« Reply #19 on: December 16, 2007, 07:17:25 PM »
plazma ima puno masti, (ne bash puno ali nije dovoljno dobra da kazesh da je ta kolicina masti prihvatljiva) i veruj mi da ti <200g proteina/dveno nije dovoljno da nabacish 5kg misica ako sada imash 95 kg... nemoj se zaludjivati time... morao bi baram 100g proteina vishe od toga prolunjaj malo po forumu pa cesh naleteti na sve i svashta korisno , nadam se da cesh onda bolje razumeti shta hocemo da ti kazemo