EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: abdominoplastika  (Read 4699 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline alisa

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Female
abdominoplastika
« on: April 18, 2009, 12:53:30 AM »
 imali neko da je uradio operaciju kao sto je abdominoplastika jako me interesuje jer upravo ubrzo idem na stol :hitself:

Offline Jelica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 148
  • Gender: Female
Odg: abdominoplastika
« Reply #1 on: April 18, 2009, 08:21:08 PM »
 :nonono: vidiš da nema.
 :crazy: moraš da ideš ili si ti tako rešila. Ako si ti rešila pa se sada premišljaš nemoj  ni da ideš. A ako je nešto što  se može ispraviti vežbanjem, bez tih gluposti odma da ti kažem SPORT!!! Ko je još blesav da ga seckaju dobrovoljno. I naravno da boli kada te seku  :evillaugh:

Offline alisa

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Female
Odg: abdominoplastika
« Reply #2 on: April 18, 2009, 08:47:50 PM »
vidi na sto ja licim imam 25 godina i 77 kg  170 cm poslije rodenja dvoje djece imam carsski rez dva i nemogu da se resim  kg ok priznajem prije bi drzi djete ali su se vracale kile ali moj najveci problem je koza zato vas molim strah me je dali kada budem mrsala postoji sansa da za<tegnem stomak njer me je strah da poslije svega budem trebala opet noz za visak koze jedino bromlem je stomak prije rodenja djece imala sam uvjek 56kg a sada 77 i imam osjecaj da te kile su u stomaku i dupetu :hitself:

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: abdominoplastika
« Reply #3 on: April 18, 2009, 08:57:30 PM »
alisa ako neko bude znao da ti da neki savet javice se


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: abdominoplastika
« Reply #4 on: April 18, 2009, 09:44:51 PM »
Ako imas puno viska koze onda je abdominoplastika jedino rjesenje jer vjezbanje/ishrana nemoze previse uciniti kad je u pitanju veliki visak koze!!!

Ako budes postepeno mrsala neces imati visak koze jer se to obicno desava kada se skida velika kolicina kg i/ili  kada se to radi prebrzo!!!
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: abdominoplastika
« Reply #5 on: April 18, 2009, 09:54:24 PM »
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Jelica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 148
  • Gender: Female
Odg: abdominoplastika
« Reply #6 on: April 20, 2009, 08:59:12 AM »
 :boxed: u bre ovi na before slikama su male bebe za ono kako sam ja izgledala pre početka vežbanja.
 :clap: zato ovo after nije ni malo ne dostižno, znam po sebi, pošto sam sada na nekih 85% toga.  :lol: a za koji mesec ću ih i prevazići  :yes:

Offline alisa

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Female
Odg: abdominoplastika
« Reply #7 on: April 20, 2009, 01:09:45 PM »
ja bi bila zadovoljna kad bi ovako bilo ali to je gore :blush:moj stomak je fuj poslacu vam ubrzo fotografije sto se tice ostalog ja sam ok samo broblem je stomak  :dunno: