EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Dusan93 - Trazim odgovarajucu ishranu i vezbe  (Read 2532 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dusan93

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Dusan93 - Trazim odgovarajucu ishranu i vezbe
« on: May 28, 2010, 05:17:03 PM »
Pozdrav

Imam 17 godina, 176cm sam visok i 85kg tezak.Probao sam vise dijeta i ovde ovih napisanih i nista mi nije pomoglo.Dali bi mogli da mi napisete neki dobar jelovnik koji ima efikasnosti i za koji ste culi da pomaze za mrsavljenje i koje vezbe da radim a da pri tom mrsam i da dobijam na definiciji.Pogledao sam ceo forum pre nekih 5 meseci i pokusao da izdrzim mesec dana ali bez ikakvih rezultata.Cuo sam da je dobar p90x program sta vi mislite o tome ?? Ako mozes Lazicu ti da mi das savet posto si ti dosta strucan  ;)

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Dusan93 - Trazim odgovarajucu ishranu i vezbe
« Reply #1 on: May 28, 2010, 05:24:43 PM »
Caooo....

Probao sam sve vrste dijeta

posle ovog sam prestao da chitam .. .
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Dusan93 - Trazim odgovarajucu ishranu i vezbe
« Reply #3 on: May 28, 2010, 06:39:39 PM »
ne otvaraj temu opet jer je zakljucana s razlogom..ovakve stvari se ponavljaju na sto mesta na ovom forumu
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380