EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: U čemu je moja greska?!  (Read 7200 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: U čemu je moja greska?!
« Reply #10 on: February 18, 2012, 03:37:10 PM »
Vrlo vjerovatno si zakucala metabolizam sa slabom prehranom, bar to pretpostavljam da je moguce s obzirom na gore navedeni "jelovnik"...

Nisi navela kolicine koje jedes, nije isto pojesti 100 i 400 grama mesa za obrok...zatim kako spremas hranu...

Jesi li procitala Lazicevo uputstvo za skidanje kilograma?
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Oneya

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
  • Gender: Female
Odg: U čemu je moja greska?!
« Reply #11 on: February 18, 2012, 03:43:57 PM »
Nisu to velike porcije... Ako jedem belo meso pojedem 2 snicle, junetina npr.jednu tako i kad je svinjetina u pitanju, riba- 2 parceta i tako... Za veceru upola manje... a sto se salate tice, to su uglavnom jedna srednja cinija i pravim je sa maslinovim uljem, bez soli...

Offline Oneya

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
  • Gender: Female
Odg: U čemu je moja greska?!
« Reply #12 on: February 18, 2012, 03:45:43 PM »
Hrani spremam tako sto je dinstam na vodi, ili pecem na foliji, bez ulja... Ponekad maslinovo stavim... Znaci nema przenja u velikoj kolicini ulja i tako to.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: U čemu je moja greska?!
« Reply #13 on: February 18, 2012, 04:18:22 PM »
Ne valja to sto si radila, procitaj uputstvo...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Oneya

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
  • Gender: Female
Odg: U čemu je moja greska?!
« Reply #14 on: February 18, 2012, 04:38:10 PM »
Sta ne valja?
Procitala sam uputsvo...
-Spavajte najmanje 7-8 sati
-Kada se probudite zapocnite jutro sa casom vode
-Konzumirajte minimum 2 l vode dnevno
-Ne jedite namirnice koje u sebi sadrze skrob, secer ili lose masti posle 15h
-Umerenost je kljucna rec u svakoj sferi zivota
To ispunjavam. ne konzumiram nista od grickalica bez obzira na to sto svi oo mene konzumiraju u ogromnim kolicinama, od zvaka do kolaca torti itd...
Ne gladujem,jedem koliko mi treba, nikad nisam gladna,ne planiram da prromene u ishrani budu kratkotrajne i ne krsim nista sto ne bi trebala...jedem mnogo vlakana, proteina u normalnoj kolicini a skrob skoro nikako... Voce konzumiram do 15h...
Ne osecam se lose, imam vise energije i bolje se osecam od kad sam izbacila skrob, slatkise i grickalice, itd...

Offline Oneya

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
  • Gender: Female
Odg: U čemu je moja greska?!
« Reply #15 on: February 18, 2012, 05:03:10 PM »
Volela bih da se Lazic javi..

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: U čemu je moja greska?!
« Reply #16 on: February 18, 2012, 05:34:47 PM »
hajde sada lepo sta si jela juce satnica, kombinacija i nacin pripreme i  odprilike grami
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Oneya

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
  • Gender: Female
Odg: U čemu je moja greska?!
« Reply #17 on: February 18, 2012, 05:56:50 PM »
Ovako, znaci posle ustajanja, oko 12h, popila sam pola litre soka od grejpa (cedjenog u sokovniku i razredjenog sa vodom), zatim sam za rucak pojela otprilike pola glavice zelene salate sa maslinovim ulje, bez soli i jednu svinjsku krmenadlu pecenu u kesi sa vodom i malo vegete (u rerni), i oko 19h sam pojela 2 belanca sa 5-6 parcica domace kobasice. I to je to.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: U čemu je moja greska?!
« Reply #18 on: February 18, 2012, 06:34:56 PM »
ok i ti mislis da je to ok..za tvojih 60 i kusur kila kada odprilike moras minimum da pojedes oko 60-100 gr proteina sto je jednako 300-500 gr sirovog mesa.drugo sok nije obrok
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Oneya

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
  • Gender: Female
Odg: U čemu je moja greska?!
« Reply #19 on: February 18, 2012, 09:23:34 PM »
Pa ja ne znam da li je to ok, trazim savet...Zato sam se i obratila vama, da mi kazete u cemu gresim. Ja izmedju obroka uopste nisam gladna, kao ni posle tog soka...