EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: haos...  (Read 50180 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline beba-mne

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 47
  • Gender: Female
haos...
« on: February 23, 2008, 05:19:18 PM »
Caos...
Odnedavno sam i ja clan ovog  foruma..
zaista imam problem i po prvi put  o tome javno pricam!
Imam vec 8 godina  bulimiju  i moj zovot je pakao!!!Iz kog pod hitno moram da  izadjem.
Znam da moram  da budem i jaka i cvrsta al vec neko vrijeme se mucim...izgleda da nisam  karakter...ne volim sebe..jer znam da to vise nema veze sa kilogramima koliko sa mojom psihom...zaista mi treba pomoc...
Voljela bih da mi se javi neko ko ima  iskustva ili poznaje osobu sa slicnim problemom..

Ne zanmda li je topic na  pravom mjestu....
...Ja znam da ništa ne znam..vjerujem da drugi ni toliko ne znaju!!!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: haos...
« Reply #1 on: February 23, 2008, 05:25:20 PM »
dobro dosla
na pravmo mestu si postavila temu. mozes otvoreno da pises o svemu kako se osecas  i sta radis. pokusacemo da ti pomognemo koliko je to u nasoj moci..mozemo da te slusamo i ne osudjujemo i to je dovoljno za pocetak..imali smo na forumu jednu devojku koja je pobedila tu bolest.naci cu kasnije link do teme, mozda ti bude og koristi..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline beba-mne

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 47
  • Gender: Female
Odg: haos...
« Reply #2 on: February 23, 2008, 05:37:33 PM »
hvala....
Ne bojim se  osudjivanja..niti   kritike..strah me je  od same  sebe  ponajvise...ZASTO NEMAM PETLJU DA PEKINEM? UNISSTAVAM SVIJESNO SEBE..
zaista...moram cio zivot  promjeniti!!!!I  puno bi mi znacilo da razgovaramsa ljudima koji znaju vise od mene i nacin na koji su pobijedli sebe ,,izasli iz  zacaranog  kruga..
...Ja znam da ništa ne znam..vjerujem da drugi ni toliko ne znaju!!!

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: haos...
« Reply #3 on: February 23, 2008, 05:43:50 PM »
I ja ti zelim dobrodoslicu i zelim ti da resis svoj problem...Nadam se da ce ljudi sa ovog foruma uspeti da ti pomognu i da neces odustati.. :blowkiss:
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: haos...
« Reply #4 on: February 23, 2008, 06:09:57 PM »
evo teme za pocetak, procitaj je pazljivo..
mora da pisemo i razgovaramo..problem je ogroman....verujem da nisi problmaticna koliko mislis tj koliko ti taj tajnovi glas u glavi govori da je lose..

http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,1855.0.html
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: haos...
« Reply #5 on: February 23, 2008, 06:14:18 PM »
Ajde,ajde..sve ce biti super  :blowkiss:   samo mirno udji u sve..Mi cemo ti pomoci koliko je to u nasoj moci.Samo hrabro  :blowkiss:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Vojkan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 444
  • Gender: Male
Odg: haos...
« Reply #6 on: February 23, 2008, 08:09:28 PM »
Pozdrav,nema razloga da te iko osudjuje,tu su svi da ti pomognu..i naravno nije da ne volis sebe,sve ovo radis i trudis se bas zato sto volis sebe i iznenadices se koliko si jaka u stvari :blowkiss:

Iskreno, poznajem devojku koja ima isti problem vec sada oko 4-5god, jos od srednje skole..ali napreduje i pobedice je,kao sto ces i ti..ono sto ti od nje mogu preneti je da to nije nesto sto se leci brzo i lako,sto i sama znas,ali i da pravis gresku ako izbegavas lekara,kao sto je i ona jer nije shvatala ozbiljnost situacije,i da ga sto pre konsultujes ako vec nisi,jer je to u tvom najboljem interesu,.Naravno da ce ti znaciti saveti ljudi odavde koji su stvarno dobri.Ali ce se na kraju sve svesti na borbu sa samom sobom, i princip nek ti bude "sedam puta padnes,ali osmi opet ustani" i ne mozes da ne uspes,bice tesko, mucno ali ces se izvuci, svi veruju u tebe siguran sam!

" Lisica mnoge varke zna, divlji vepar jednu, ali vrednu. "

Offline beba-mne

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 47
  • Gender: Female
Odg: haos...
« Reply #7 on: February 23, 2008, 08:15:39 PM »
narode..hvala vam....gledala sam par linkova....uf...nece  mi biti lako i moracu kod ljekara  tj psihologa malo da idem...uf..toliki haos..nisam ni u materijalnoj prillici da sve to sada sebi priustim..zivim solo, roditelji ne bi ni razumjeli-a i nisu u poziciji da mi pruze finansijsku pomoc..
Zasita...ufff....:((((((((((((((((((((((((((    Imam  par  prijatelja koji bi  pomogli, al strah me!Strah me je  pokazati svoju slabost....al ovakav nacin me ubija!!!....valjda sve  bude ok...svaki dan jedem -povracam.. i tako godinama u krug!!
Obecavam sebi da cu prekinuti,al nista od togase ne desi! Cim sam povrjedena( sto je precesto-jer sam preosjetljiva) odmah me neki napad ludacki uhvati!!!
Imamm  168 cm , 56-9 kg ..dobro sam gradjena..trenirala sam plivanje 6 god.Mislim da taj sportski duh u meni me tjera  naprijed..da sam tolike godine tjelesno izdrzavala svakodnevene stresove...
SVAKI DAN SAM I DO 5X BACALA "BOMBU"  U SVOJ ORGANIZAM...svaki dan 8 godina-pa zamislite  taj pakao...
Tako se plasim za sebe....
...Ja znam da ništa ne znam..vjerujem da drugi ni toliko ne znaju!!!

Offline beba-mne

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 47
  • Gender: Female
Odg: haos...
« Reply #8 on: February 23, 2008, 08:18:51 PM »
 :wallbash1: :help:
...Ja znam da ništa ne znam..vjerujem da drugi ni toliko ne znaju!!!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: haos...
« Reply #9 on: February 23, 2008, 10:26:35 PM »
ne moras ti da jedes nesto specijalno..bitno je da pises i da se zalis jadas.da pokusamo, mozda i uspe..papir trpi sve.. da video sam ti avatar..dobro izgledas i to treba da te motivise...
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap