EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Disorder je spremna za new order  (Read 47588 times)

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Offline Disorder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 110
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #70 on: April 13, 2013, 02:11:34 PM »
Imaš je online samo ukucaj naslov,  moram ti reći da oni predlažu prehranu kakvu si ti navela ovdje, ali na kraju balade autor UPOZORAVA na kronični nedostatak vitamina B12 i to meni nikako nije sjelo. Ako moraš uzimati sintetički vitamin da bi nadoknadila deficit tom prehranim, onda tu nešto nije u redu i još na kraju kaže da ponekad jede losos zbog omege i da dodana jaja ne treba gledati kao hranu život. porijekla jer je mala količina?!
Ja bih na tvom mjestu provjerila razinu B12, a smatram da su ljudi ipak svejedi i da su im potrebni nutrijenti iz svih namirnica.
Ljiljo ja mislim da nista nece skoditi coveku da se pocasti ribom (jer je riba lako probavljiva)jednom ili dva put mesecno kao gorilu sto sam pomenula u gornjem komentaru :) ili da jednostavno uzima B12 po sintetickom  putu, ja mislim da je to daleko bolje od  antibiotike ili u krajnom slucaju hemoterapije.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #71 on: April 13, 2013, 02:28:12 PM »
da, ali npr jedes tofu koji bi trebalo da izbegavas i nalazi  se na crnoj listi  svih koji pisu o kiselosti  organizma itd..ako radis nesto radis ili kako treba ili nikako
ali ne sumnjam u tvoju dobronamernost.
ipak tebi trebaju misici,misici sagorevaju kalorije, to je ono sto daje lepotu zategnutog tela,a to ne raste od trave.


ne mozemo se na zalost porediti sa gorilama, jer ljudi su koliko slicni, toliko i razliciti
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Disorder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 110
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #72 on: April 13, 2013, 02:42:29 PM »
da, ali npr jedes tofu koji bi trebalo da izbegavas i nalazi  se na crnoj listi  svih koji pisu o kiselosti  organizma itd..ako radis nesto radis ili kako treba ili nikako
ali ne sumnjam u tvoju dobronamernost.
ipak tebi trebaju misici,misici sagorevaju kalorije, to je ono sto daje lepotu zategnutog tela,a to ne raste od trave.


ne mozemo se na zalost porediti sa gorilama, jer ljudi su koliko slicni, toliko i razliciti
Zato sam ja rekla malopre tenssi da vasem nacinu ishrane vi pomocu povrcem i puno vode dovodite u ph balans organizam. Inace ja takodje jedem namirnice koje stvaraju  izrazitu kiselost (kikiriki)koji su mi potrebni zbog svoje nezasicene masne kiseline ali uz njih uvek imam namirnica koje su bazne i tako rade balans :)Ovde imate  :link: koji ce vam pomoci da odrzavate ph balans u svom telu Drago mi je sto niste me shvatili da pisem iz neku zlonameru ,jer zaista zelim da dodjemo do nekog zajednickog cilja :) http://www.yumama.com/zdravlje-i-ishrana/ishrana-i-recepti/4366-ph-dijeta-da-li-smo-suvise-kiseli.html?p=2

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline ljiljanap

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 227
  • Gender: Female
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #74 on: April 13, 2013, 04:58:55 PM »
Quote
Ljiljo ja mislim da nista nece skoditi coveku da se pocasti ribom (jer je riba lako probavljiva)jednom ili dva put mesecno

Po autoru knjige hoće, jer na 500 str. govori o bjelančevinama kao okidaču za rak i onda kaže da ih i sam jede.
Nisi me shvatila, rekla sam već u prvoj poruci da vrijedi razmisliti o tome  :),
ali i dalje mislim da nikada ne treba ići u krajnost i izbaciti cijelu vrstu namirnica, nego se probati hraniti što prirodnije (izbjegavati šećere i sve ove tvorničke prerađevine, transmasti itd...).

Offline Emily

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 57
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #75 on: May 11, 2013, 01:41:18 PM »
Ako si nasla ono sto tebi odgovara i cini da se osecas dobro , odlicno! I lepo od tebe sto si to htela da podelis sa drugima na forumu ali to ne znaci da ono sto nekom drugom odgovara treba automatski da se obezvredi.

Offline Disorder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 110
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #76 on: May 29, 2013, 09:24:36 AM »
Evo mene opet ljudi  da prijavim jos minus 3 kg. Odecu sam promenila , sve mi je postalo siroko , osecaj je izvrsan :) Nastavila sam sa makrobiotikom i jos puno toga sam naucila osobeno za vitamin B12. Super mi ide jer sam nasla  formulu za svoj organizam.Celulit mi se skroz izgubio. Znaci ja vec 3 meseca ne jedem ulje, secer, ne pijem kafu, belo brasno sam izbacila  takodje. Uradila sam kompletni pregled tela  kod ljecnika , hormoni u krvi  obuzdani , krvni tlak normalan , secer u krvi normalan , trigleciridi i holesterol normalni. Zelim ostalima uspeh i puno srece takodje :)

Offline ljiljanap

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 227
  • Gender: Female
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #77 on: May 29, 2013, 07:07:27 PM »
Bravo  :clap:!

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #78 on: May 29, 2013, 07:27:35 PM »
Cestitke i od mene, nadam se da ces nastaviti se pridrzavati ove ishrane.  :clap:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Disorder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 110
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #79 on: November 01, 2013, 10:11:42 PM »
Dragi forumasi nakon 4 meseca veganske prehrane ja sam sredila svoj problem sa policisticnih jajnika i ostala u drugom stanju  :clap: sad sam u petom mesecu trudnoce i uzivam u  vegetarijanskoj prehrani, ubacila sam  jogurt i sireve  u  ishrani dok mi je od jaja i mesa zlo.Ugojila sam se svega za sad samo 3 kg, jako sam srecna i htela sam da ovo podelim sa vama :)