EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: kako skinuti stomak posle trudnoce?  (Read 1590 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline marinelam

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
kako skinuti stomak posle trudnoce?
« on: January 19, 2015, 10:26:02 PM »
Pozdrav svima. Ja sam Marinela,imam 27 god. Porodila sam se pre godinu dana,i iako sam povratila staru kilazu (50kg), ostao mi je stomak (visak koze,salo,nemam ni ja pojma). Noge i sve ostalo mi je ok.

Ishrana:
9h kafa sa zasladjivacem i malo mleka
10h 2 kuvana jaja,casa balans jogurta,i parcence integralnog hleba.
12h vocka
15h kuvano belo meso ili na teflonu,krompir pire,salata
19h tunjevina ,parce int hleba,mladi sabacki sir

Ovo je samo primer. Naravno,desi mi se i da pojedem nesto sto ne bi trebalo :)

Treniram skoro svaki dan. Ponedeljak,sreda,petak trcanje 45 min, ostalim danima trcanje 20 min, 30 min tegovi. Forsiram noge (ne znam ni ja zasto) ,ruke i trbusnjaci slabije.

Zamolila bih vas da mi kazete gde gresim i sta da radim,i da li je uopste moguce skinuti visak koze? Ugojila sam se 12 kg u trudnoci. Hvala vam puno unapred :)

Offline Ugar

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 74
  • Gender: Male
Odg: kako skinuti stomak posle trudnoce?
« Reply #1 on: January 20, 2015, 01:37:25 PM »
U sustini je to dobro, ali je greska u tome sto slabije radis trbusnjake, jer bas to treba da forsiras kako bi eventualno skinula taj visak koze :)

Offline Disorder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 110
Odg: kako skinuti stomak posle trudnoce?
« Reply #2 on: January 20, 2015, 10:21:18 PM »
Dobrodosla Marinela , zelim ti uspesno skidanje sala oko struka i da sto pre dobijes zeljeni rezultat, ovde to lakse ide kad se druzimo. Sto se tvog jelovnika tice mislim da ne trebas jesti skrob i meso kao sto si navela u tvoj primer, ali tu su neki strucniji ljudi po tom pitanju pa ces dobiti pravi savet. Samo napred  :blowkiss:

Offline marinelam

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
Odg: kako skinuti stomak posle trudnoce?
« Reply #3 on: January 23, 2015, 02:14:57 PM »
Hvala vam puno. Znam da mi je to greska,pokusavam da ih ispravljam,verujem da ih ima jos gomila. Tako da cekam jos nekog da me ispravi :) :help: