EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga  (Read 173664 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #500 on: March 16, 2011, 04:20:47 PM »
dragi moji...
evo nakon skoro 3 mjeseca pauze, uz kontrolu sam uspjela zadrzati onih -20 kg, tj. jos sam uvijek na 58 kg...
od sutra pocinje korizma i odricem se slatkog, secera svih vrsta i planiram nastavit sa skidanjem kg...s obzirom da bi voljela rezultate do ljeta, uz vjezbanje i prehranu barem jos 5 do 10 kg dolje, zanima me sto mislite o ovom tipu vjezbanja: http://www.bodyrock.tv/ ?
vjezba se kod kuce uz upute, zasad je moja vjezba trcanje po brdu, setnje i navlacenje sa mojim pesekom skoro svaki dan...

za prehranu sve znam i toga sam se uglavnom i drzala svo ovo vrijeme uz povremene izlete sa hranom koje sam se pozelila...no od sutra nema vise izleta...

veliki poz i javljam vam rezultate uskoro...

puse


 :blowkiss:

zanima me stvaro dal je ok vjezbat prema ovim uputama na navedenoj stranici i koliko puta tjedno???
sada sam konacno preselila i imam sat vremena do teretane,a do faksa sat i pol i vise ni ne idem ako ne moram niti prema faksu niti igdje u tom smjeru...
pa bi voljela vjezbat doma uz skakutanje i navlacenje sa mojim medom...
hvala...
:*
:)))

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #501 on: March 16, 2011, 04:32:13 PM »
Meni ovo izgleda bezveze  :bored:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #502 on: March 17, 2011, 12:21:31 AM »
e danijela, morao sam zbog tebe ovo da gledam..nisi ti nindza..vezbaj kako treba, nemoj da se povredjujes bzv
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #503 on: March 17, 2011, 10:50:03 PM »
e danijela, morao sam zbog tebe ovo da gledam..nisi ti nindza..vezbaj kako treba, nemoj da se povredjujes bzv

ok...tebi definitivno vjerujem...ako ti meni kazes ne, onda je to ne i gotovo... hvala ti na odg...

 :blowkiss:
 :blowkiss:
 :blowkiss:
:)))

Offline temi

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 49
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #504 on: March 26, 2011, 06:03:01 AM »
daniela  :respect:

svaka čast na svemu šta si prošla. do ljeta si mrak (jer već sad izgledaš odlično)

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #505 on: March 28, 2011, 01:20:34 PM »
hvala ti tami...  :lol:

evo sad je vec na -22 kg. i kad se sjetim istog ovog razdoblja prosle godine, oporavka nakon operacije, cekanja na terapiju, debljanja, depresije i kopanja po odmaru u potrazi za najvecom robom koju imam u kuci... uh... ni ja ne mogu vjerovat sto se i koliko toga moze promijenit u godinu dana.

sad sam na 56 kg a zelim doci do 53, a moze i manje ako ide, mislim da mi je korizma puno pomogla jer sam sve lose izbacila iz svog jelovnika i zivota.

sad pitanje- dobila sam savjet da sportasi jedu ovu kombinaciju kao desert- al ne znam dal se smije konzumirat kad se skidaju kg, pa vas molim da netko odgovori- dal se smiju zobene i milijeko izmiksat i dodat voce u sve to napravit kao sejk i pit to u prijepodnevnim satima? da ili ne? odnosno brine me kombinacija voca i uh skrobastih...

:)))

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #506 on: April 14, 2011, 12:34:44 PM »
dragi moji...
nemate pojma koliko sam jutros bila sretna kada sam stala na vagu i pokazala mi je da sam dosla do svog cilja... skinula sam 5 kg od kada je pocela korizma i sad sam na ok i zadovoljavajucoj tezini... sveukupno -25 kg...  :wow:
jos je tjedan dana do uskrsa kada se mislim pocastit pa cu onda nastavit drzat se prhrane do 10.6. kada sam i pocela skidat kg samo da se pripremim za ljeto...
jako sam sretna i ponosna, a prije svega zahvalna vama i jer je sve ono lose sada iza mene i mislim da cu uspjet odrzat sadasnje stanje... :)))
osim toga ovi komplimenti koje sada dobivam stvarno gode...
:)
 :blowkiss:
:)))

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #507 on: April 14, 2011, 12:36:01 PM »
Bravo, vidis kako se istrajnost isplati.  :yes:

Sada samo pametno nastavi. :yes:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #508 on: April 14, 2011, 01:08:00 PM »
Bravo Daniela :) Kakvu volju imas..svaka cast
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline saanja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 110
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #509 on: April 14, 2011, 01:11:53 PM »
Danijela...  :clap: