EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: AIKIDO  (Read 43633 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline virludob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Male
    • www.mojastranica.com
Odg: AIKIDO
« Reply #20 on: September 15, 2007, 10:17:25 PM »
Zaboravih malopre da ti kazem.Napisi mi nesto na ovu novu temu o ashihari karateu.Sigurno znas nesto

Offline kuglica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 72
  • Gender: Female
Odg: AIKIDO
« Reply #21 on: September 15, 2007, 11:12:00 PM »
 Virludobe ...Virludobe skoncentrisi se malo.... :coverlaugh:
E jednom ce i meni da uspe....
 


Offline zuti car

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 209
  • Gender: Male
Odg: AIKIDO
« Reply #22 on: September 16, 2007, 09:32:11 AM »
iskreno , ne znam sta da kazem , svi ljudi koji rade aikido kod nas su svoja zvajna stekli u tradicionalnom aikidou i imaju najduzi staz u toj vestini , kasnije su se prikljucili razlicitim svetskim organizacijama  i savezima , ali u osnovi aikido je prosto aikido , bilo kako da se zove stil , tehnike su iste , pa iako ima malih razlika u tehnici , princip je isti . Kod izbora kluba treba proveriti majstora , a ne stil . Sto se tice napred pomenutih stilova , ja sam svakako pristalica  "tvrdjeg " i realnijeg pristupa borbi i na tom pristupu koncipiranog treninga , ali ko i kako radi Aiki budo kod ne znam i ne mogu dam nikakav komentar . Ki aikido ima duzu tradiciju kod nas , i mislim solidan instruktorski kadar , Mogu da preporucim majstora Milana Jeremica iz Panceva koji je izuzetno cejnen i kao covek i kao majstor . Ako neko hoce realan pristup u aikidou preporucujem Radojicu i Radovana Spasovica , rade Real -aikido , i ma sta neko mislio o ovoj vestini , kod njih se odlicno radi. Bio sam na par treninga kao posmatrac , i moram reci da sam bio prijatno iznenadjen , stvarno su dobri.
Ko ne zna sta mu je , nek' pogleda gde mu je , pa ako ga nadje , za veceras , to mu je .

Offline Igor Wing Tzun

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 72
  • Gender: Male
Odg: AIKIDO
« Reply #23 on: September 17, 2007, 05:11:06 PM »
Za zutog cara:

Mala ispravka,Milan Jeremic je iz Beograda i ima skole i u Beogradu i u Pancevu.Ja sam njegov ucenik u Pancevu vec 10 godina.Takodje vezbam i Wing Tzun kod Rudolfa Kerekesa 7 godina i zajedno smo osnovali sportsku organizaciju BUDO.

Offline virludob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Male
    • www.mojastranica.com
Odg: AIKIDO
« Reply #24 on: September 17, 2007, 10:32:31 PM »
A kazite mi gde drzi treninge Milan Jeremic,ili Radojica i Radovan Spasovic za koje mi je Zuti car napisao.

Offline Igor Wing Tzun

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 72
  • Gender: Male
Odg: AIKIDO
« Reply #25 on: September 20, 2007, 01:25:59 PM »
Milan Jeremic ima klub u Beogradu mislim na vidikovcu ne znam tacno pitacu ga danas posto imam trening:)

Offline virludob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Male
    • www.mojastranica.com
Odg: AIKIDO
« Reply #26 on: September 20, 2007, 04:40:52 PM »
E hvala ti puno sto se toliko cimas.Valjda cu i ja nekad tebi da budem od pomoci ;)

Offline Igor Wing Tzun

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 72
  • Gender: Male
Odg: AIKIDO
« Reply #27 on: September 23, 2007, 12:47:55 PM »
Za virludob-a.

Milan Jeremic ima treninge u Garden Centru Ponedeljkom,sredom i petkom od 20:30 casova.
Ako budes isao kazi mu da ga Igor pozdravio.

Pozdrav...

Offline virludob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Male
    • www.mojastranica.com
Odg: AIKIDO
« Reply #28 on: September 23, 2007, 03:27:26 PM »
Vazi Igore,djavole tasmanijski.Pozdravicu ga sigurno ako budem resio da trenirem tamo.Jos jednom ti puno hvala  ;)

Offline Igor Wing Tzun

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 72
  • Gender: Male
Odg: AIKIDO
« Reply #29 on: October 30, 2007, 10:06:49 AM »
Virludobe jesi poceo da treniras Aikido sta bi sa tim? ;)