EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: MACEVANJE  (Read 15995 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline virludob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Male
    • www.mojastranica.com
Odg: MACEVANJE
« Reply #10 on: February 02, 2008, 09:13:27 PM »
Za pocetak ne kupujes nikakvu opremu,klub ti obezbedjuje sve sto ti je potrebno.A onda vremenom kupujes opremu,mac od bambusa,onu kacigu i svu zastitnu opremu.Mislim da prvih nekoliko meseci mozes da treniras i u trenerci ukoliko nemas kimono.U pocetku ucis zaseke,sve moguce a tek posle kupis opremu i onda mozes da sparingujes sa drugima.Potrebnu opremu kupujes preko kluba i znam da cetvrtkom mozes da treniras iaido,brzo vadjenje maca iz korica,besplatno ukoliko si clan kluba.Idi na sajt,ukucaj rojal kendo na Guglu ili sta vec koristis i izbacice ti tacan naziv sajta.Ja sam zaboravio tacan naziv.Mozes da ides na sajt www.Borenje.info tu imas sve klubove u Beogradu i adrese.Mislim da ti je ipak najbolje da odes licno na trening ponedeljkom,sredom i subotom ,trenira se na starom difu i da lepo sve pitas i odgledas trening.Nadam se da nije kasno za informacije,ne znam kada si postavio pitanje.Ako si poceo da treniras samo napred,kendo je prelep sport,a ako nisi jos poceo nemoj da se premisljas nego idi i vezbaj.Zelim ti puno srece ;)

Offline vrana

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 27
  • Gender: Male
Odg: MACEVANJE
« Reply #11 on: February 02, 2008, 10:56:29 PM »
Hvala na odgovoru  ;)
It Pisses Me Off When I See Weaklings. I Feel Like I Wanna Crush Them!

Offline virludob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Male
    • www.mojastranica.com
Odg: MACEVANJE
« Reply #12 on: February 04, 2008, 04:44:22 PM »
Ma nema problema uvek pomognem ako znam nesto.Sajt kendo kluba je
www.kendo-serbia.org.yu
 ,tu ces naci i adresu drugog kluba.Ustvari drugi se zove MAKOTO, njihov sajt je
www.makotokendoclub.org.yu .Treninzi su utorkom i cetvrtkom od 20:00 casova u Tehnickoj Skoli-GSP-Vracar,a adresa je ul.Radoslava Grujica 2.Treci klub ne postoji.Mislim da je ovaj Kraljevski klub bolji ali je i prilicno velika clanarina 2000 ili 2500din. mesecno.Mozda i gresim jer ne poznajem nikoga ko trenira u ovom drugom.Mozes posebno da treniras i aido u Lazaricevoj ulici,o tome i o batudu kao novim stilovima sam napisao nesto,ustvari prepisao sa sajta,pogledaj na trecoj strani.
A kakva je ova vestina koju ti treniras? Bio sam na sajtu koji si postavio i bas deluje zanimljivo kao neki wing chun kung fu.A da li znas za vestinu HAPKIWAN,kakva je to vestina?

Offline Stojan_93

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 24
  • Gender: Male
Odg: MACEVANJE
« Reply #13 on: August 27, 2010, 10:53:23 PM »
Ja treniram Kendo, savrsena vestina. Treniram u Sapcu Kendo klub Kaishin, oprema se dobija od kluba, a kimono(hakama i gi) i mac(shinai) su tvoja briga (kupujes ti).