EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pomoc u ishrani kao i u vezbama  (Read 6225 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bare

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 308
  • Gender: Male
Odg: Pomoc u ishrani kao i u vezbama
« Reply #10 on: December 21, 2009, 09:39:43 AM »
Ti zajebavas ili sta?
Pa el ti ljudi rekose citaj forum, sve pise za pismene, pa dodji a ti ko sivonja i dalje, nemas obraza ni malo.

Offline forgotten

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: Pomoc u ishrani kao i u vezbama
« Reply #11 on: December 21, 2009, 09:56:36 AM »
Ti zajebavas ili sta?
Pa el ti ljudi rekose citaj forum, sve pise za pismene, pa dodji a ti ko sivonja i dalje, nemas obraza ni malo.

Da imam malo vise vremena kojeg nemam verovatno bi imao i obraza da ponapusavam sve one koji se prostacki ponasaju. Imaju vremena na pretek, i umesto odgovora iz 2 reci koji trazim i koje bi meni ustedelo sate i sate vremena preturajuci po forumu, a koje nemam, oni ne, radije ce da lupetaju gluposti. Toliko o pomoci i sivonjama.

Bicu dovoljno kulturan da se zahvalim i onima koji jesu i koji mi nisu pomogli... a vi izvolite, prostacite se i izmedju redova pricajte o kodeksima foruma koje bar vi mozete da ispostujete.


Moze LOCK TEME.

Offline Bare

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 308
  • Gender: Male
Odg: Pomoc u ishrani kao i u vezbama
« Reply #12 on: December 21, 2009, 06:25:22 PM »
Da imam malo vise vremena kojeg nemam verovatno bi imao i obraza da ponapusavam sve one koji se prostacki ponasaju. Imaju vremena na pretek, i umesto odgovora iz 2 reci koji trazim i koje bi meni ustedelo sate i sate vremena preturajuci po forumu, a koje nemam, oni ne, radije ce da lupetaju gluposti. Toliko o pomoci i sivonjama.

Bicu dovoljno kulturan da se zahvalim i onima koji jesu i koji mi nisu pomogli... a vi izvolite, prostacite se i izmedju redova pricajte o kodeksima foruma koje bar vi mozete da ispostujete.


Moze LOCK TEME.

Vidi buraz samo ova tema ti je je pojela vremena potrebnog da izdvojis da procitas par najbitnijih tema u par soba na forumu, samo se malo bolje organizuj i rezultati ne mogu izostati, ajde glavu gore i nemo da si ljutko, nego lepo svako vece po 2-3 sata da citas forum i onda ce tvoja pitanja biti daleko smislenija, a ne "ocu da budem brus li, sta da radim oce neko da mi kaze" ne ide to tako, veruj mi, cime god da se bavis u privatnim zivotu shvatices. Ko kad bi dosao na forum koji se bavi elektronikom recimo i rekao "ocu da na pravim TV, KAKO!!!!???" Ne ide to jednostavno...
Ali ako nisi ukapirao onda je tvoj pristup vrlo "OO-RUK" i sa takvim stavom se ne radi nista, tvoje telo koje ti zelis se pravi GODINAMA, a ti si  nestrpljiv da nedelju dana odvojis za citanje foruma, I TO LJUDI SVE NAPISALI!! STA BI RADIO DA NEMAS STA DA PROCITAS?! Zato ne izmislja mnogo nego citaj ono sto ti se BESPLATNO dalo IMAS ZNANJE!!!! Kapiras?
A ne ti oces i cuclu, e pa pretero si brate nikom niko ovde nije dojilja da ga tetose a ti da places i da se ljutis.
Smiri loptu i kreni da citas i sve ce biti u redu, veruj mi tek posle nekog vremena ce ti se sve slegnuti, a do tad ces vec i sam sve povezati.

Offline forgotten

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: Pomoc u ishrani kao i u vezbama
« Reply #13 on: December 21, 2009, 07:58:55 PM »
Kao sto rekoh, LOCK.