EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Usain Bolt  (Read 19472 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Chivas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1126
  • Gender: Male
Usain Bolt
« on: August 23, 2008, 07:27:37 AM »
Trostruki olimpijski pobjednik i trostruki svjetski rekorder Usain Bolt ne obazire se na kritike koje je na njegov račun uputio predsjednik MOO-a

U ostvarivanju treće pobjede uz novi svjetski rekord Boltu su pomagali Carter, Frater i Powell. Trčali su 37.10 te za trideset stotinki nadmašili dva puta istrčan svjetski rekord Amerikanaca.
- Sjajno. Nemoguće je opisati osjećaj nakon najboljih Igara ikad - rekao je Bolt, koji je osvojio zlatne medalje na 'stotki’  i na 200 metara. Zlato je proslavio u svom stilu, visoko podignuvši ruke. Razljutilo je to predsjednika MOO-a Jacquesa Roggea.
- Mislim da bi trebao pokazivati više poštovanja prema supranicima: rukovati se s njima, potapšati ih po ramenu ili nešto slično umjesto da isključivo bude okrenut svojim predstavama - rekao je Rogge. Bolta nije previše dirnulo.
- Publika voli moj šou. Uostalom, ovdje se samo jako dobro zabavljam - rekao je Bolt.
Trčao je u trećoj izmjeni, a Asafa Powell imao je čast postići novo najbolje vrijeme u posljednjoj.
- Dao sam sve od sebe kako bih pomogao Usainu da dođe do trećeg zlata - skroman je bio Powell.
- Mogu reći djeci da sam trčao protiv najbržeg čovjeka koji je hodao po zemlji - rekao je kanadski sprinter Jared Connaughton za Bolta.
Mozes biti jaci i veci,ali ludji....

Offline nikadsenepredajem

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 117
  • Gender: Male
Odg: Usain Bolt
« Reply #1 on: April 20, 2009, 01:23:08 PM »
moj covek

Offline Losmi

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 34
  • Gender: Male
Odg: Usain Bolt
« Reply #2 on: July 24, 2009, 10:05:06 PM »
Lik je oborio rekord iako je nakraju usporio,stvarno zadivljujuve.

Offline Axo_Keki

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 142
  • Gender: Male
Odg: Usain Bolt
« Reply #3 on: November 26, 2009, 07:20:38 PM »
jednom rjecju
CAR :lol:

Offline dane

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 100
  • Gender: Male
Odg: Usain Bolt
« Reply #4 on: March 06, 2010, 04:16:05 PM »
Pitaj Boga koja je to brzina! A bice jos brzi :clap: