Ishrana, suplementi, stimulativna sredstva > ::Androgeno-anabolicki steroidi::

UG labs

(1/1)

Bildek-21:
UG labs

U prevodu, podzemne laboratorije, ili lab. koje rade i proizvode farmaceutski materijal na crno.Prvo da kazem par rijeci sta su, ko su, i zasto su prisutne na trzistu.

Najnoviji zakoni u US i EU su postali toliko striktni, da doci do proizvoda koje prave legalne farm. kuce je postalo gotovo nemoguce.U medjuvremenu mnogi preparati sa jedinstvenim svojstvima su prestali da se proizvode.
Ideja o nabavci sirovog hormonskog praha, kao i o pravljenju hemije u kucnoj radinosti se pojavila tek odnedavno.Pogotovo sto se doslo na ideju da se pokrene proizvodnja trenbolona, najtrazenije AAS supstance svih vremena.Vrlo brzo su se zemlje treceg svijeta ubacile u trku proizvodnje sirovih komponentu kao i gotovih proizvoda za konacnu upotrebu, i pocele da ih salju i prodaju po crnim trzistima US i mnogih zemalja EU.
U cijelom tom metezu na povrsinu je izaslo nekoliko kompanija sa sajajnom reputacijom koje zadovoljavaju standarde cistoce i sterilnosti u jednakom rangu sa regularnim farmaceutskim kucama, ali najvise je onih koje su daleko ispod svih zadovoljavajucih standarda.
Jedna od prvih kompanija koje rade na crno je IP iz Kine.Misljenja su podijeljena, ali vecina zagovara upotrebu njihovih oralnih proizvoda, dok navodno treba bjezati od njihovih inject supstanci.

Trenutno najpopularniji su:

Bodyresearch(gazda je skoro uhapsen, tako da mislim da je sa njima gotovo,ali ko zna....)
BritishDragon-Sa Tajlanda,ima jako dobru reputaciju, ali ima mnogo laznjaka
Supra-jako dobra sudeci po reakcijama, nisam imao kontakta sa njima, ne znam gdje im je baza,neki spekulisu da je u Svedskoj,ali nisam siguran.
Golden Triangle-jako dobri, iz Kine, ali je tesko doci do njih.
Sydgroup-autralijska firma ali stacionirana u meksiku, po meni su odlicni, imaih puno na trzistu kod nas.Jos uvijek nema laznjaka kod nas, barem ja ne znam.
P.E.labs-iz kucne radinosti u Evropi, jako dobar,samplove sam testirao i zadovoljavaju kriterijume
Moonlight Pharma-iz njemacke, jedan moj drug sa foruma ih hvali,kaze da su top notch.Vjerujem da jesu, kao i sve sto dolazi iz Njemacke.
Ima jos jako mnogo proizvodjaca, ali su ovo samo neki od najpopularnijih brandova.Mislim da bi Marko-l mogao jos ponesto da doda, jer je i on imao puno kontakta sa UG labs.

Preuzeto sa forum.teretana.net

Navigation

[0] Message Index

Go to full version