EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Stomak i butine  (Read 9241 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Stomak i butine
« Reply #30 on: April 26, 2012, 08:22:25 PM »
Ok to cu i da probam,nego jer mogu na primer za uzinu u skoli da uzmem nesto sto sadrzi meso,kao suvi vrat ili nesto slicno(naravno bez majoneza i slicno) i za koliko bih odprilike izgubio 5 kb posto ne verujem da imam vise  i koliko se odprilike energije trosi dok se spava ?  :rolleyes01:
Uzmi bolje pilecu ili mozda curecu sunku posto je suvi vrat masniji i ima dosta soli,a za koliko ces da izgubis tih 5 kg jedino bog zna,to ti nemoze niko garantovano reci.......a sto se tice trosenja kalorija u toku sna,osoba sa nekih od prilike 80 kg ce mozda sa osam sati cvrstog sna potrositi negde oko 530 kalorija,sto naravno nemora da znaci da je kod svakog isto.....znaci negde od 23 do 80 kalorija po satu.....
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline CikaMosa

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Stomak i butine
« Reply #31 on: April 26, 2012, 08:29:05 PM »
Hvala i tebi i Snoopyju na pomoci ali imam jos nesto da pitam posto se ni malo ne razumem u ovo.Koja je svrha imati odredjenu ishranu ako ces kako god da se hranis uvek imati neku hranu u stomaku da svaris i nikada neces poceti da varis tj. da przis masnocu.Hocu da kazem da meni izgleda da je vecera najvazniji obrok jer ako se prejedes neces ni tokom noci nista svariti. :crazy:

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Stomak i butine
« Reply #32 on: April 26, 2012, 08:33:03 PM »
Gresis najvazniji obrok u toku dana je dorucak i treba ga konzumirati u roku od 30 minuta nakon ustajanja,najbolja kombinacija je protein=jaja i ugljeni hidrati=ovsene,vidis postoji jedna izreka...."TI SI ONO CIME SE HRANIS"
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline CikaMosa

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Stomak i butine
« Reply #33 on: April 26, 2012, 08:46:10 PM »
U redu nego je bi moglo nesto ovako
dorucak :2jaja i neki UH,uzina voce,rucak meso i neka corba ili nesto mahunasto,trening,uzina u vidu proteina ili voca i vecera protein i UH,naravno uz dost vode,a ni ovo nije skroy preciyno tako daa sam mozda nesto izostavio. :blush:

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Stomak i butine
« Reply #34 on: April 26, 2012, 08:51:29 PM »
U redu nego je bi moglo nesto ovako
dorucak :2jaja i neki UH,uzina voce,rucak meso i neka corba ili nesto mahunasto,trening,uzina u vidu proteina ili voca i vecera protein i UH,naravno uz dost vode,a ni ovo nije skroy preciyno tako daa sam mozda nesto izostavio. :blush:
Ne ne ne ne ne neki UH nego pravi UH,moram da citiram Lazica sto se tice mahunastog tj. pasuljcine masne pune slanog mesa itd TABU i vecera nikako UH samo protein ili bolje receno kazein......ponavljam snoopy ti  je vec dao jedan od mogucih nacina......
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline CikaMosa

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Stomak i butine
« Reply #35 on: April 26, 2012, 08:57:10 PM »
Znam,znam ja samo pokusavam da ga jos malo prosirim :) znaci za veceru i uzinu pre vecere da ne jedem UH nimalo i jer smem UH za rucak i je UH pre treninga ili posle posto sam malopre procitao negde da su dobri posle treninga,a malopre sam ovde dobio odgovor da jedem proteine posle treninga  ;)

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Stomak i butine
« Reply #36 on: April 26, 2012, 09:03:27 PM »
Znam,znam ja samo pokusavam da ga jos malo prosirim :) znaci za veceru i uzinu pre vecere da ne jedem UH nimalo i jer smem UH za rucak i je UH pre treninga ili posle posto sam malopre procitao negde da su dobri posle treninga,a malopre sam ovde dobio odgovor da jedem proteine posle treninga  ;)
Postavljas pitanja na koja si vec dobio odgovor........UH hidrati su izvor energije,znaci nekih dva sata pre treninga uzmes UH i pravac teretana ili vec gde ides,posle treninga whey+dex=protein+prosti secer da bi svom telu dao tu potrebnu kolicinu proteina za oporavak misica i dextrozu da bi napunio svoje glikogenske rezerve......
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline CikaMosa

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Stomak i butine
« Reply #37 on: April 26, 2012, 10:36:17 PM »
Naso sam program pomocu kojeg mogu da slikam sa web kamere pa vam sutra saljem slike za slucaj da na osnovu slika zakljucite da nesto trebam da promenim  :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Stomak i butine
« Reply #38 on: April 27, 2012, 07:25:28 AM »
hajde, cekam te fotke
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline CikaMosa

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Stomak i butine
« Reply #39 on: April 27, 2012, 10:40:18 AM »
Izvinite,slike cu tek moci da vam posljem popodne posto ne mogu pre da stignem zbog skole.