EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moja isxrana  (Read 5329 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline aca_og

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 61
  • Gender: Male
Moja isxrana
« on: May 26, 2009, 12:59:35 AM »
Sta mislite o owim namirnicama...Owo bix trebala da bude dnewna isxrana.Inace ja nemam net,ja sam Acin drug.Namirnice:500,600gr.Mesa pilece(i grudi,batak bez kozice,uglawnom celo pile),dnewno desetak jaja,wey pola kg.Mesecno.(nema se para za wise).Mlad sir koliko zelim mogu i kilo da jedem,mleko takodje,posto ziwim na selu ima se:),i moze ponekada da uleti neka tuna...Od xidrata moze swe(krompir,pirinac)...Pitanje:Dali je owo dobra kolicina proteina,jel moze sta da se uradi?E sada ja otprilike znam kako cu da naprawim taj jelownik...Mene interesuje dali da radim masu ili definiciju i pojacam kardio,ili najbolje da radim masu sa nekim warijacijama sa ux.Ako da koje bix warijacije trebao da radim?Bice jos pitanja,owo je ono sto me najwise interesuje...Inace ja sam Darko imam 20god.Wisina oko 1,85.Tezina oko 90kg.Mozda i nesto wise.Ima sala ali sigurno i misica,dobar deo.Na stomaku najwise.Wezbao sam i ranije,imam kuci neku teretanu ali bez znanja pa je bilo bezuspesno.Cak sam i tada napredowao,kako neznam.Primetio sam da cim malo pojacam xranu da napredujem opasno.To je to ukratko:)unapred xwala...

Offline aca_og

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 61
  • Gender: Male
Odg: Moja isxrana
« Reply #1 on: May 26, 2009, 10:13:59 AM »
Neki komentar,pomoc,odgovor...Xelp...Please..

Offline Surdaoci

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 50
  • Gender: Male
Odg: Moja isxrana
« Reply #2 on: May 26, 2009, 11:03:48 AM »
Covece,jbt,pisi povezano i bez x i w,ako hoces da ti neko odgovori.

Offline saxoman

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 338
  • Gender: Male
Odg: Moja isxrana
« Reply #3 on: May 26, 2009, 11:06:00 AM »
ovo je neki novi pravopis, u moje vreme se nije tako ucilo u skoli...

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Moja isxrana
« Reply #4 on: May 26, 2009, 11:09:21 AM »
Covece,jbt,pisi povezano i bez x i w,ako hoces da ti neko odgovori.

taj rad ... prochitao sam ovo dvaput ..

i bilo je ... wat ?  :dunno:
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline aca_og

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 61
  • Gender: Male
Odg: Moja isxrana
« Reply #5 on: May 26, 2009, 11:13:42 AM »
Ewo tog plana isxrane,pa bix vas molio za komentar...?Inace neznam tacno vreme obroka zbog posla,posto verovatno necu raditi vise...Ali to bix trebalo da izgleda ovako odprilike:dorucak(ovsene sa mlekom,5,6jaja sa 3zumanca,100g.Sira,i jedna tableta multi vitamina i minerela).Drugi obrok(100g.Mesa sa 150g.Sira i neki xidrat).Treci obrok verovatno isto sto i u drugom,verovatno ce posle ovog obroka uslediti trening).Nakon treninga pwm(30,40g.Proteina,pre toga 20min.Suvo grozdje50g.).Cetvrti obrok( 300g.Mesa mislim da bix i ovde trebao neki xidrat).Peti obrok 100g.Mesa sa nekoliko belanaca i neko povrce).Sesti obrok 200,300g.Mladog sira,koliko mogu da pojedem.Ako ostajem do kasno bice tu jos jedan obrok sira.Ponekada,svaki drugi,treci dan ce pasti i neka tuna,mogu piti i mleka koliko zelim,i kiselog mleka...To je to odprilike...

Offline aca_og

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 61
  • Gender: Male
Odg: Moja isxrana
« Reply #6 on: May 26, 2009, 11:19:50 AM »
Izvinjavam se za x i w...Necu ih vise pisati,to su neke stvari koje su ostali kao navika.A zaista neznam zasto vam je nepregledno,mozda zato sto pisem sa fona,a ne sa kompa.U svakom slucaju izvinite.Molio bih neki odgovor,komentar.Hvala...

Offline aca_og

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 61
  • Gender: Male
Odg: Moja isxrana
« Reply #7 on: May 26, 2009, 01:35:50 PM »
Dare,brate,izbacuj to W i X...u pravu su ljudi...Vuk se sad u grobu okrece.....i potpisi se na kraju da ne dodje do nesporazuma...aca_og

Offline aca_og

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 61
  • Gender: Male
Odg: Moja isxrana
« Reply #8 on: May 26, 2009, 11:27:30 PM »
Ljudi molim vas neki komentar,pomoc...Hvala...Darko_Po

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Moja isxrana
« Reply #9 on: May 26, 2009, 11:45:18 PM »
pa u principu izbor namirnica je dobar, kolicina namirnica je diskutabilna posto ne znam tvoj BMR/TDEE niti znam dal ti je cilj masa ili definicija (a sve i da znam ne bih racunala  :wow: ), znaci sracunaj jel to kalorijski ok, ako si na masi treba ti suficit logicno, odokativno imas dovoljno i proteina a i uh ako ih ubacis u ona 3-4 obroka.
samo moras precizirati sta ti je cilj


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads