EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Modificirani velocity  (Read 4057 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Komodorac

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Modificirani velocity
« on: April 24, 2008, 09:30:03 PM »
Znam da je velocity dijeti primarni cilj to da si citavo vrijeme bez krutih obroka osim za taj jedan dan kad ubacujes krutu hranu i da je svrha toga da u biti pozelis neki kvalitetan obrok tipa piletina i povrce, ali kako bi to izgledalo malo modificirano kad bi ja recimo sve obroke bazirao na tome da mi budu 250g posnog 10-15g wheya, zlica lanenog/ribljeg (izmixano s vodom, laneno moze odvojeno) to izadje nekih 300kcal. Znaci jedno 5 takvih obroka plus jedan obrok s recimo 500g nekog povrca. Na dan kad imam jutarnji cardio poslije njega eventualno vodu 50g zobenih i 25-35 g wheya.

Na dane kad je trening u teretani odradit taj prewm i pwm s wheyom vodom i max 50g dextroze...

Ubaciti jos uz to sve uvece dva citava jaja, nevezano uz to da li treniram ili ne...

Skontao sam da kad ne treniram unos kcal za skidanje sala treba biti ispod 2000kcal znaci nekih 1800/1900kcal dnevno, dok bi za vrijeme treninga ovaj sagoreni dio kcal bio unesen iz ovih obroka s kompleksnim uh ujutro i brzim uh prije i poslije treninga.

Sad mi je problem to sto nisam siguran kako bi takav nacin prehrane djelovao na moju vec losu inzulinsku osjetljivost, a koliko sam uspio povezati iz ovog dijela dok sam bio na Anabolic dijeti, whey, mlijeko etc su namirnice koje imaju nizak glikemijski index, ali visok inzulinski index te s tom nekom logikom onda nisu povoljni za mene kao osobu s izrazito losom inzulinskom osjetljivoscu, jer bi u biti vecina mojih obroka bila sastavljena s whey proteinom.


Posni sir stvarno ne mogu piti sam, probao sam sve i kad to radim zelja za slatkim je neopisiva i takva vrsta dijete mi je stvarno teska i puno vise dolazim u iskusenje da userem sve nego ovako s whey-om kad se nekako zavaram, a s druge strane povrce me zasiti i nisam gladan kao sto sam bio na anabolic dijeti gdje bi psihicki bio na rubu pucanja da pojedem citav frizider koliko bi bio gladan...

Molio bi nekoga da mi kaze koliko je lose kombinirati ovakve obroke sastavljene od posnog i vode s whey proteinom.

Za razbijanje monotonije namjeravam jednom do dva puta tjedno ubacivanje piletine ili nekog drugog mesa...

Ovakav rezim prehrane bi mi bio idealan zbog toga sto me posni ovako konzumiran zasiti, a mogu ga nositi u boci sa sobom na posao. Da sam kuci zajebavao bi se s pecenjem mesa i ostalim stvarima, ali ovako kad sam na poslu 9-10 sati i to prakticki citavo vrijeme na terenu i radim i ne mogu otic ni neki junk da pojedem a ne jos kuci da idem pripremit nesto, ne vidim nikakav drugi nacin da odrzavam bb-rezim prehrane na nivou, nego ovako. Uvece kad dodjem kuci mogu si skuhat jaja i mesa pa pojest da ne bude citavo vrijeme posni.


Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Modificirani velocity
« Reply #1 on: April 24, 2008, 10:59:30 PM »
konkretno pitanje je?
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Komodorac

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: Modificirani velocity
« Reply #2 on: April 25, 2008, 12:01:40 AM »
Jel meni kao osobi s losom inzulinskom osjetljivošću to stalno provociranje inzulina pogoduje negativno djeluje na organizam, tj da li cu od ovakve prehrane dobijati masne naslage ili ce ovakav nacin prehrane biti ok za moju definiciju?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Modificirani velocity
« Reply #3 on: April 25, 2008, 12:09:00 AM »
Quote
Jel meni kao osobi s losom inzulinskom osjetljivoscu
kako znas da imas ?

Quote
to stalno provociranje inzulina pogoduje
zasto bi radio ovo?
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Komodorac

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: Modificirani velocity
« Reply #4 on: April 25, 2008, 11:11:25 AM »
kako znas da imas ?
zasto bi radio ovo?


Zato sto mi se salo lijepi za mene cim sam malo popustio s prehranom, ali bas ono malo, a provociranje inzulina je neizbjezno ako u svakom obroku budem imao whey koji je namirnica visokog inzulinskog indexa...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Modificirani velocity
« Reply #5 on: April 25, 2008, 11:24:03 AM »
ma jok..
nauci ti da se igras cik cak sa ishranom..2-3 dana low uh pa jedan dan udaris npr 500 gr uh.pa 2-3 dana bez uh i tako u krug..i na taj nacin neces da se gojis..
whey uzimaj samo u pwm, i pred spavanje sa nekim usporivacem, sira ili omega 3 masti
u ostalim obrocima pojedi nesto i onda whey
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap