EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: lepi mali - problemi sa viskom kilograma :)))  (Read 8563 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lepi mladic007

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
  • Gender: Male
lepi mali - problemi sa viskom kilograma :)))
« on: May 30, 2012, 12:57:22 AM »
Pozz ljudi, odmah da se izvinim ako sam pogresno uradio temu, jer tek prvi put pisem temu...  :)

Sto se mog "problemcica" tice stvari stoje ovako:
Imam 21 god. trenutno studiram u bg-u a iz cg-a sam  :) Imao sam oko 112 kg u srednjoj skoli i kada sam dosao na fax rijesio sam da stvari malo uzmem pod svoje ruke, i tako sam uz pomoc malog korigovanja ishrane (izbacio sam slatko, sokove i smanjio porciju za veceru) i krenuo sam malo sa trcanjem...(prije 3,4 mjeseca sam krenuo malo i na cardio),  i sada imam oko 94kg, sto nije tako lose, slozicete se  :) (visina oko 192cm). E sada ocu da zadam poslednjim udarac salu  :) , zelim da promijenim ishranu iz korijena i da pocnem da radim malo vijezbe(sklekvi, trbusnjaci, malo ruke...) , necu jos da krenem sa teret  :yes: pa ako biste mogli da me malo posavjetujete oko ishrane i nacina vjezbanja... Narocito bih volio da mi @lazic da neki savijet, i ako moze da mi odradi jelovnik od pon do ned :)  ipak sam ja crnogorac, volim sve zdravo za gotovo... :)

Hvala svima unaprijed... :)  :clap:

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: lepi mali - problemi sa viskom kilograma :)))
« Reply #1 on: May 30, 2012, 07:53:56 AM »
Pozz ljudi, odmah da se izvinim ako sam pogresno uradio temu, jer tek prvi put pisem temu...  :)

Sto se mog "problemcica" tice stvari stoje ovako:
Imam 21 god. trenutno studiram u bg-u a iz cg-a sam  :) Imao sam oko 112 kg u srednjoj skoli i kada sam dosao na fax rijesio sam da stvari malo uzmem pod svoje ruke, i tako sam uz pomoc malog korigovanja ishrane (izbacio sam slatko, sokove i smanjio porciju za veceru) i krenuo sam malo sa trcanjem...(prije 3,4 mjeseca sam krenuo malo i na cardio),  i sada imam oko 94kg, sto nije tako lose, slozicete se  :) (visina oko 192cm). E sada ocu da zadam poslednjim udarac salu  :) , zelim da promijenim ishranu iz korijena i da pocnem da radim malo vijezbe(sklekvi, trbusnjaci, malo ruke...) , necu jos da krenem sa teret  :yes: pa ako biste mogli da me malo posavjetujete oko ishrane i nacina vjezbanja... Narocito bih volio da mi @lazic da neki savijet, i ako moze da mi odradi jelovnik od pon do ned :)  ipak sam ja crnogorac, volim sve zdravo za gotovo... :)

Hvala svima unaprijed... :)  :clap:

Verovatno hoces i da dodje da te hrani i da opere sude posle toga? :wallbash1:

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: lepi mali - problemi sa viskom kilograma :)))
« Reply #2 on: May 30, 2012, 11:59:49 AM »
Pozz ljudi, odmah da se izvinim ako sam pogresno uradio temu, jer tek prvi put pisem temu...  :)

Sto se mog "problemcica" tice stvari stoje ovako:
Imam 21 god. trenutno studiram u bg-u a iz cg-a sam  :) Imao sam oko 112 kg u srednjoj skoli i kada sam dosao na fax rijesio sam da stvari malo uzmem pod svoje ruke, i tako sam uz pomoc malog korigovanja ishrane (izbacio sam slatko, sokove i smanjio porciju za veceru) i krenuo sam malo sa trcanjem...(prije 3,4 mjeseca sam krenuo malo i na cardio),  i sada imam oko 94kg, sto nije tako lose, slozicete se  :) (visina oko 192cm). E sada ocu da zadam poslednjim udarac salu  :) , zelim da promijenim ishranu iz korijena i da pocnem da radim malo vijezbe(sklekvi, trbusnjaci, malo ruke...) , necu jos da krenem sa teret  :yes: pa ako biste mogli da me malo posavjetujete oko ishrane i nacina vjezbanja... Narocito bih volio da mi @lazic da neki savijet, i ako moze da mi odradi jelovnik od pon do ned :)  ipak sam ja crnogorac, volim sve zdravo za gotovo... :)

Hvala svima unaprijed... :)  :clap:
Ajde nemoj da budes sada crnogorac,zagrej stolicu i pocni da citas....ko zna mozda skines neko Kilo :-)
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline lepi mladic007

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
  • Gender: Male
Odg: lepi mali - problemi sa viskom kilograma :)))
« Reply #3 on: May 30, 2012, 12:52:15 PM »
Verovatno hoces i da dodje da te hrani i da opere sude posle toga? :wallbash1:
Hahahaha, ma bilo bi pozeljno kada bi on umjesto mene sazvakao i ja samo da progutam  :lol:


Offline lepi mladic007

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
  • Gender: Male
Odg: lepi mali - problemi sa viskom kilograma :)))
« Reply #4 on: May 30, 2012, 12:56:17 PM »
Ajde nemoj da budes sada crnogorac,zagrej stolicu i pocni da citas....ko zna mozda skines neko Kilo :-)
Hahaa ma zagrijao sam ja stolicu, samo ne znam kako da skinem koje kilo   :) salim se, citao sam dosta na ovom forumu i moram da kazem da moze dosta toga korisnog da se nauci... Ae posle cu ja da sastavim nekakav svoj plan ishrane, pa ako ne bude valjalo vi cete da me ispravite...  :)

Offline Babs

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 34
  • Gender: Male
Odg: lepi mali - problemi sa viskom kilograma :)))
« Reply #5 on: May 30, 2012, 02:44:34 PM »
Postavi slike da vidimo sta je ciniti...

Offline lepi mladic007

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
  • Gender: Male
Odg: lepi mali - problemi sa viskom kilograma :)))
« Reply #6 on: May 30, 2012, 11:18:28 PM »
Postavi slike da vidimo sta je ciniti...
Nesta nece da mi postavi sl, ne znam sto...  :nonono:   :)

Offline xdenis037

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 107
  • Gender: Male
Odg: lepi mali - problemi sa viskom kilograma :)))
« Reply #7 on: May 31, 2012, 01:10:14 AM »
procitaj uputstvo za postavljanje slika

Offline lepi mladic007

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 23
  • Gender: Male
Odg: lepi mali - problemi sa viskom kilograma :)))
« Reply #8 on: May 31, 2012, 03:23:44 AM »
Cao drugari :) dok ne uspijem da okacim slike zbog neke greske , evo da vam saopstim moj jelovnik, pa ako nesta ne bude valjalo, volio bih kada biste me ispravili... :)

PONEDELJAK : 1. jogurt  pa trening; 2. Konzerva tunjevine(180g) + parce sira; 3. jabuka; 4. 150g bijelog mesa + 100g krompira; 5. 100g mesa+salata; 6. tunjevina+salata

UTORAK: 1. tunjevina+sir; 2.jabuka; 3.150g bijelog mesa+100grize; 4.100g mesa+salata; 5.sardina+salata

SRIJEDA: 1.jogurt pa trening; 2.tunjevina(180g)+sir; 3.jabuka; 4.150g bijelog mesa+70g rize; 5.100g mesa+ salata; 6. tunjevina+sir

CETVRTAK: 1.Tunjevina+sir; 2.Sargarepa; 3.300g bijelog mesa+salata; 4.100g mesa+salata; 5.sardina+salata+sir

PETAK: 1.jogurt pa trening; 2.tunjevina+sir; 3.jabuka; 4. 150g bijelog mesa+180g rize; 5.100g mesa+ salata; 6.tunjevina+salata+sir

SUBOTA: 1.ovsene+jogurt; 2. kajgana sa 2 jajeta+sir; 3. jabuka; 4.150g bijelog mesa +90g rize; 5. 100g mesa+salata 6. tunjevina + salata+ sir

NEDELJA: 1.Ovsene; 2.150g pecenog neslanog kikirikija; 3. 200g bijelog mesa+salata; 4.100g mesa + salata; 5. 150g bijelgo mesa+salata; 6.jedno tvrdo kuvano jaje+sir

eto tako sam ja nekako sastavio, pa da vidimo vase misljene... jbt pretvoricu se u tunjevinu i bijelo meso  :lol:  Hvala unaprijed  :)

Offline Babs

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 34
  • Gender: Male
Odg: lepi mali - problemi sa viskom kilograma :)))
« Reply #9 on: May 31, 2012, 05:46:37 AM »
Ubaci malo vise belanaca..  :yes: