EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ruski Sistem  (Read 46986 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline skimaniac-serbia

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
  • Gender: Male
Ruski Sistem
« on: March 15, 2007, 09:10:09 PM »
Pozz drustvo,
Imao sam prilike da upoznam momka koji se bavi profesionalno ruskom borilackom vestinom "RUSKI SISTEM" ako znate nesto vise o njoj zamolio bih vas da napiste bar nesto, cak sam gledao i neke njegove treninge i meni izgleda bas zanimljvo.

pozz
skijanje je neka vrsta poezije,skijanje je lepota, lakoća, razigranost i savrsenstvo.Želja čoveka da poleti stara je koliko i njegovi snovi.Iako skijaš nogama dodiruje tlo,taj dodir je lagan i nezan!!


Offline skimaniac-serbia

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
  • Gender: Male
Odg: Ruski Sistem
« Reply #2 on: March 15, 2007, 09:28:16 PM »
da to se vec duze vreme vrti na netu ali poznavaoci ove vestine kazu da to i nema bas potpune veze sa pravim ruskim sistemom.
Evo link sajta momka koji drzi seminare i drzi treninge u bgd-u www.russianmartialart-serbia.com/index.php

Inace momak povremeno kad je u zemlji dolazi i na nase meceve u streljastvu.
skijanje je neka vrsta poezije,skijanje je lepota, lakoća, razigranost i savrsenstvo.Želja čoveka da poleti stara je koliko i njegovi snovi.Iako skijaš nogama dodiruje tlo,taj dodir je lagan i nezan!!

Offline drzare

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 31
  • Gender: Male
Odg: Ruski Sistem
« Reply #3 on: May 01, 2007, 08:24:48 PM »


brate slep li si?!!!
 taj tvoj prijatelj koji ti je dao taj sajt trenira kod instruktora sa video klipova za koje ti kazes da i nisu pravi sistem??!!!

 klub se zove Vukovi, osnovao ga je instruktor sa klipova Aca Kostic....
шта слушаш-чуј
шта гледаш-види
шта не знаш-научи

Offline skimaniac-serbia

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
  • Gender: Male
Odg: Ruski Sistem
« Reply #4 on: May 09, 2007, 12:55:20 AM »

 "brate slep li si?!!!" sve to moze da se lepse kaze,slep nisam nebih mogao da se bavim streljastvom da jesam vec naprotiv odlicno vidim i mogu da prepoznam coveka na snimku sa kojim sam proveo dosta vremena na mecevima.

Nisam pogledao snimke koje je igi postavio kad sam pisao predhodni post jer po nazivu linkova slicni su snimcima koje sam vec gledao na drugm forumu ali nemaju veze sa acom kostic i vukovima ,ovom prilikom se ispravljam i nadam se da neces imati vise razloga da mi tako odgovaras jer ovo je ipak forum a ne srpski parlament.

Pozdrav svima
skijanje je neka vrsta poezije,skijanje je lepota, lakoća, razigranost i savrsenstvo.Želja čoveka da poleti stara je koliko i njegovi snovi.Iako skijaš nogama dodiruje tlo,taj dodir je lagan i nezan!!

Offline drzare

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 31
  • Gender: Male
Odg: Ruski Sistem
« Reply #5 on: May 09, 2007, 10:49:00 PM »

.... bi mi malo cudno da pricas o video klipovima kako nemaju veze sa sistemom a pominjes prijatelja koji vezba u Vukovim, izgledalo je kao da provociras i blatis.
Moje izvinjenje...
 pozdrav
шта слушаш-чуј
шта гледаш-види
шта не знаш-научи

Offline skimaniac-serbia

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
  • Gender: Male
Odg: Ruski Sistem
« Reply #6 on: May 11, 2007, 12:55:40 AM »
OK druze stvarno mi nije bila namera da blatim bilo koga a pogotovu ne acu i vukove,stvarno je to bila moja velika greska sto pisem postove na brzinu a nepogledam snimke.
Ako imas kakve veze s Vukovima i Ruskim sistemom daj nam napisi nesto o tome.

veliki pozdrav

p.s. drzare verovatno bih i ja tako reagovao da mi neko napise nestobezveze o sportu koji volim,pozz
skijanje je neka vrsta poezije,skijanje je lepota, lakoća, razigranost i savrsenstvo.Želja čoveka da poleti stara je koliko i njegovi snovi.Iako skijaš nogama dodiruje tlo,taj dodir je lagan i nezan!!

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Ruski Sistem
« Reply #7 on: July 04, 2007, 08:54:10 PM »
Samo polako ljudi!!! :yes:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline virludob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Male
    • www.mojastranica.com
Odg: Ruski Sistem
« Reply #8 on: August 08, 2007, 05:45:09 PM »
Ova tema odavno stoji na forumu, ali niko jos konkretno nije napisao o RUSKOM SISTEMU ili sam ja previse glup pa nisam shvatio.Ostavili ste puno sajtova od kojih sam neke posetio,nase vukove ili nesto slicno,ali da li moze neko u kratkim crtama da mi opise kakva je ovo vestina?

Offline Igor Wing Tzun

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 72
  • Gender: Male
Odg: Ruski Sistem
« Reply #9 on: September 07, 2007, 05:47:10 PM »
Ja imam Rusko ime :) :) :)