EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Stomak - zakljucana tema  (Read 6713 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dzekil

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Stomak - zakljucana tema
« on: February 10, 2013, 06:45:37 PM »
Neki momak mi je zakljucao temu,ne znam zasto se on tu nasao uvredjen.ako postavljam pitanja ovde znaci da sam neupucen i da trazim pomoc.ne razumem takvo ponasanje.zato vas molim,ko iole moze da mi pomogne da resim problem neka procita temu "Uvek veliki stomak"  i neka mi odgovori ovde.hvala.

Offline Viktor90

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 107
  • Gender: Male
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #1 on: February 10, 2013, 07:04:42 PM »
lepo ti je covek reko...odvoji jedan dan ili nedelju dana po par sati i i lepo prelistaj forum ima razne teme koji su pisali drugi...odgovore ces i sam naci..

Offline dzekil

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #2 on: February 10, 2013, 07:07:49 PM »
vec sam citao...i kao sto rekoh od takve hrane imam vrtoglavice.ne mogu da jedem ovsane pahuljice ili tako nesto za dorucak.jednostavno moj organizam ne podnosi to.toliko sam citao da svi pisu svasta...i na kraju se tesko moze izvesti zakljucak.i ja nisam profesionalni diac tegova i sportista pa da toliko vrmena odvajam na hranu.meni samo treba odgovor sta da doruckujem a da mi da dovoljno enerije i sta da rucam.za veceru cu lako.

Offline Viktor90

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 107
  • Gender: Male
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #3 on: February 10, 2013, 07:10:55 PM »
Epa onda lepo idi kod nutricionistu da ti kaze sta i kako kad ne mozes da jedes normalnu zdravu hranu..

Offline filip85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 963
  • Gender: Male
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #4 on: February 10, 2013, 07:15:13 PM »
hahaha koji je ovo bezobrazluk i razmaženost :lol:


mica mala, njegova tiba ne podnosi čistu hranu pa bi on nešto da uradi sa špagetama sa neutralnom pavlakom i kačkavaljem... neverovatno... :lol:

Offline bojan_92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 289
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #5 on: February 10, 2013, 07:26:11 PM »
Bahier ti je napisao jos u onoj temi:

Quote
Pirinac, krompir su super hranjivi UH. To zadrzi.

Uostalom,ako ti ta hrana ne odgovara,uvek je bolje da se obratis nutricionisti.

I nema potrebe stalno da tako napusavate ljude,jbt >.>

Offline Alokin

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 494
  • Gender: Male
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #6 on: February 10, 2013, 07:29:32 PM »
ti onda budi debeo ako ne možeš da izdržiš, nikome ko je skidao ili želi da se ugoji nije lako, ali ako oni mogu, a ti ne možeš.. mukica maWa

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #7 on: February 10, 2013, 07:32:06 PM »
Bojane,uzmi ti onda pa odgovaraj hiljaditi put na svaku njihovu temu gde pitaju stalno jedno te isto.Moze? Al tako zaredjaj jedno pola godine, svaki dan stalno.
Ja sam ti zakljucao temu i nije bilo potrebe da otvaras novu, jer da si citao, video bi da postoje pravila za otvaranje nove teme.To znaci da nisi pogledao ni lepljive teme gore gde je sve objasnjeno. Ovakvih tema ima u arhivi preko 500,mislim da sam jednom brojao..
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline bojan_92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 289
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #8 on: February 10, 2013, 07:41:54 PM »
Spremi jedan odgovor pa copy/paste :D

Jbg,sve to moze da se kaze na lepsi nacin.Pucices vremena na kucanje i jednog i drugog odgovora,tako da...

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Stomak - zakljucana tema
« Reply #9 on: February 10, 2013, 08:03:00 PM »
Ne, necu jer mu ovde kazem u 1 recenici.Jel treba da cita? Treba. Od ovsenih pada secer a od pavlake i kackavlaja ne pada? Sad ja da objasnjavam da je verovatno previse sasekao kalorije u odnosu na kolicinu na koju je navikao pa mu se zbog toga slozilo.I da trosim vreme na to kako bi on trebalo da uradi.Ovaj kaze procitaj teme.Odgovor:citao sam al sam jeo opet gomilu djubreta od kog sam i inace debeo. Ako ljude mrzi da citaju malo, kako ce onda da drze dijetu, spremaju, peru sudove te silne i sl?
Napisali smo milion puta, dogovorili smo se da vise ne pisemo takve stvari.Jebo te, ovsene pirinac belo i salata..Kao da je atomska fizika pa se vodi polemika.
I ne moze lepse,jer ima 2 sticky teme gde je detaljno objasnjeno koje je Ivana uradila dok je jos imala entuzijazma i zivaca da odgovara ljudima. Pa ima pored sticky tema sa uputstvom za otvaranje nove teme, naravno ni to niko ne jebe 2 posto.Nego i dalje dolaze sa pricom:hocu da smrsam, sta da jedem, jel mogu bez tegova da se ne nabildujem, jel hranu merim sirovu i sl.Clanovi koji dolaze trebaju da postuju dobru volju onih koji su sve to citali, skupljali i sazvlakali njima da to bude shvatiljivo i mozgu koji je navikao da jede pice i bureke.I opet vam ne valjamo...
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380