EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: marijam - dnevnik ishrane i treninga  (Read 20397 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline marijam

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 48
  • Gender: Female
Odg: marijam - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #10 on: May 18, 2011, 07:53:41 PM »
zaboravila sam napisat mljeko koristim 0.9%masnoće namaze većinom light jedino jogurt nisam light tako da nije mislim previše masno to ja mislim sve sam krivo napisala jedem dosta voća a to sam pročitala ovdje da nebi smjela pijem ima par mjeseci skoro svaki dan po pola litre zelenog čaja i pijem dosta vode

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: marijam - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #11 on: May 18, 2011, 08:13:42 PM »
nisi me umorila
testo ti je najlošiji izbor kad su u pitanju UH, a ti samo testo pa testo, te kruh, te dvopek, te integralna kifla ... iznenadila bi se koliko malo UH ti u stvari treba

ajde napiši tvoj jelovnik (ili kako bi on izgledao) po obrocima, doručak, ručak, večera, užina ... pa ćemo to korigovati  :)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline marijam

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 48
  • Gender: Female
Odg: marijam - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #12 on: May 18, 2011, 08:52:11 PM »
baš ti hvala što mi hoćeš pomoć evo na primjer mogu li ujutro da pojedem npr musli one pomješane gdje ima svakakvih vrsta žitarica a bez šećera su to sa jogurtom ili mlijekom  to u 5.30h onda pijem kavu u 7.30 do 8h oko 10h da pojedem jaja ili ribu neku iz konzerve sa nekom salatom oko 12.30h do 13h jednu ili dvi voćke i tad obično popijem i kavu ponovo, a kad dođem kući prvo pijem kavu pa da jedem npr što sam spremila za taj dan npiši mi molim te šta bi taj obrok trebao bit i uvečer da popijem jogurt oko 21h jeli to dobro slatkog ću se odreć pijem svaki dan 2l vode sigurno i još taj čaj eto šta ti misliš jeli ovo dobro čitajući sve ovo tako sam ja ovo nekako skužila i zamislila
i mislila sam poslije tog obroka oko 17h nakon toga 1-1.30h ići trčat ili tako nešto od aerobnih vježbi samo neznam kad bih mogla vježbat npr trbušnjake ili druge vježbe za određene dijelove tijela koliko sam čitala nevrijedi mi vježbat samo trbušnjake da bih skinula stomak moram sve i bili bilo bolje da prvo vježbam određene dijelove tijela pa onda idem trčat ili tako nešto iili obrnuto kako sam napisala

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: marijam - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #13 on: May 18, 2011, 09:00:09 PM »
probaj tako nedelju dana pa vidi dal ćeš mršaviti, izmeri se (obime, kilažu) pre početka, i onda za nedelju dana opet ;)
kad dođeš kući nemoj da jedeš skrob (hleb, krompir, rižu, pasulj/grah ili kako kažete, kukuruz i slične stvari ...)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: marijam - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #14 on: May 18, 2011, 11:27:48 PM »
kao prvo dobro dosla...
vjerujem da ti je zelja skinuti 10-ak kg... a s obzirom da radis u pekari si vjerovatno htjela jesti nesto sto ti je pri ruci.
ja mislim, odnosno iz svog iskustva govorim, da neko integralno pecivo ili sta si vec napisala da pojedes, mozes si dopustit mozda jednom tjedno ako bas nista drugo nisi mogla ili stigla ponjeti.
inace, dorucak si uzmi zobene pahuljice- brzo ces se naviknut na njih- sa jogurtom, mlijekom ili vodom, kombiniraj i isprobavaj da ti ne bi jedno te isto dosadilo... na dan kad ne jedes skrobne uh (to su ti krumpir, riza, kruh i sl), za dorucak si uzmi bjeljanke... medjobrok uzmes voce, a rucak konzerva tune, ili piletina sa nekim povrcem, recimo zelena salata, kupus, rajcica i sl. medjuobrok opet nesto slicno rucku i vecera posni sir i bjeljanci, ili tuna, piletina i sl... nije tesko... ima dosta kombinacija. vazno ti je da si kombiniras i da mijenjas i da skuzis sta jesti sa cime i kada... onda je dalje ok...
drzi se jer pocetak je uvijek tezak, al ako si odlucila brzo ces sve shvatiti i biti jako zadovoljna brzim rezultatima...
 :blowkiss:
:)))

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: marijam - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #15 on: May 19, 2011, 08:08:25 AM »
na dan kad ne jedes skrobne uh (to su ti krumpir, riza, kruh i sl), za dorucak si uzmi bjeljanke...

ovsene u količini od 30-50gr ne mora da izbacuje ni u dane 0UH, to je nekih 30gr UH maksimalno, što je praktično ništa


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: marijam - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #16 on: May 19, 2011, 11:33:04 AM »
ovsene u količini od 30-50gr ne mora da izbacuje ni u dane 0UH, to je nekih 30gr UH maksimalno, što je praktično ništa

ooo... pa ovo ni ja nisam znala... hvala  :clap:
:)))

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: marijam - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #17 on: May 19, 2011, 01:38:36 PM »
nećeš se od ovsenih ugojiti ne brini  ;)


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline marijam

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 48
  • Gender: Female
Odg: marijam - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #18 on: May 20, 2011, 05:39:07 PM »
hvala cure na savjetima
ja želim skinuti oko 6-7 kg  10kg bi mi bilo previše kad sam imala i 60kg svi su mi govorili da mi nevalja premda meni nije loše
 ovako izgleda moj današnji jelovnik  jutros kad sam ustala musli u onoj količini Und što si napisala izvagala sam 36g to sa jogurtom pa na poslu kava i jedno cijelo jaje i 3 bjelanjka to oko 11h 2 jabuke u 13h kad sam došla sa posla kava prije pola sata sam pojela teleći kotlet sa spanakom  i planiram još večeras popit kefir kad se vratim sa trčanja  popila sam već sigurno 1,5l vode i oko 1l zelenog čaja jeli to tako ok i jesam li previše unijela
ni jučer ni danas nisam uzimala kruh i gledat ću da neuzimam škrob kad dođem kući nego to napravit pa ponijet na posao hvala na savjetu  Und također sam i jučer trčala ok 30min

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: marijam - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #19 on: May 20, 2011, 08:24:08 PM »
nikakav kefir, previše masti i ugljenih hidrata ima
ubaci posni sir!


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads