EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Da li ce rezultati izostati ?  (Read 3356 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline FurrIos

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 27
  • Gender: Male
Da li ce rezultati izostati ?
« on: August 12, 2012, 10:53:41 PM »
Ovako, dobio sam dosta saveta od kad sam na forumu :D I cini mi se da je sve bolje i bolje ,ali bih zeleo i da cujem misljenje ostalih :D Ovako ishranu sam bas dosta korigovo vecinom su to : salate,nemasna hrana sa dosta proteina , vrlo malo slatkisa i grickalica unosim i hleb takodje unosim u malim kolicinama :D E sad fizicka aktivnost : Izutra oko 6h vozim bajs - 60 minuta
               Popodne udaram u vrecu - 30 minuta
               Uvece trcim - 60 minuta
I uz to radim serije sklekova i trbusnjaka : 100 trbusnjaka i 100 sklekova ujutru  i uvece pred spavanje radim po 100 sklekova i 100 trbusnjaka :D Uz voznju bajsa,trcanja  i udaranja u vrecu stavljam oko stomaka nesto kao najlon foliju  jer sam cuo uz to da se brze skida salo sa stomaka :D I sad bih zeleo da mi neko kaze da li ce rezultati biti vidni nakon meseca dana i otprilike kakvi ce to rezultati biti ( koliko kg ? ). I koristim zeleni caj ujutru na prazan stomak a i tokom celog dana unosim dosta tecnosti :D Sad ko ima iskustva neka mi kaze u vezi rezultata sto sam pitao u proslom pitanju a ako negde gresim neka me ispravi :)
pain is just one more way untill success.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Da li ce rezultati izostati ?
« Reply #1 on: August 13, 2012, 09:42:07 AM »
kako tacno izgleda ishrana sada
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Da li ce rezultati izostati ?
« Reply #2 on: August 13, 2012, 11:18:59 AM »
Preeeeeevise kardia... I ti trbusnjaci u sklekovi ne sluze nicemu. Ako mislis da ces imati six pack ako se ubijas od trbusnjaka-neces.


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Offline Charlene

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 34
Odg: Da li ce rezultati izostati ?
« Reply #3 on: August 13, 2012, 01:53:01 PM »
Nisi dobro cuo, skidaj te folije jos samo treba da kakvu koznu bolescuru fasujes.
Hoce li biti vidljivi rezultati i koliko? Ko ti to moze reci? Sacekaj mjesec dana pa ces vidjeti, ako se budes kvalitetno hranio i trenirao(vrlo vjerovatno)ces izgubiti x kilograma.

Offline FurrIos

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 27
  • Gender: Male
Odg: Da li ce rezultati izostati ?
« Reply #4 on: August 13, 2012, 04:28:20 PM »
Dobro vise necu koristit folije ( ali cini mi se da bash daju rezultate ) , Sklekove i trbusnjaka radim da bi mi pomogli malo kod misica A ishrana mi sada izgleda ovako :
  Dorucak : Zeleni caj,ovesne sa jogurtom 0.9 i 2 case vode (po nekad i neko voce )
  Izmedju dorucka i rucka uzimam : najceshce neko povrce i dosta tecnosti
  Rucak : Nesto kuvano/krompir/boranija/grasak + salata
  Vecera : Meso + salata ... Ali bash bi me zanimalo da li su te folije stetne jer mi se cini da bash pomazu u macinjaju sala oko stomaka :D  A ako nemogu da koristim folije , mogu li da koristim pojas obicni za bolje znojenje ?
pain is just one more way untill success.

Offline FurrIos

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 27
  • Gender: Male
Odg: Da li ce rezultati izostati ?
« Reply #5 on: August 13, 2012, 04:51:44 PM »
Voleo boh da znm kakvi ce rezultati biti sa mesec dana otprilike . Becks poslao sam ti poruku pls mi odg , jer mi to treba pod hitno :D
pain is just one more way untill success.

Offline Charlene

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 34
Odg: Da li ce rezultati izostati ?
« Reply #6 on: August 13, 2012, 05:09:44 PM »
Voleo boh da znm kakvi ce rezultati biti sa mesec dana otprilike . Becks poslao sam ti poruku pls mi odg , jer mi to treba pod hitno :D

Tesko da ti to iko moze reci.
Za ovaj dole dio cemo na pm :).

Offline FurrIos

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 27
  • Gender: Male
Odg: Da li ce rezultati izostati ?
« Reply #7 on: August 13, 2012, 05:32:54 PM »
Ok brate , ja sam ti poslo vec 2 poruke na a Becksu 1 ali ne odgovarate :P
pain is just one more way untill success.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Da li ce rezultati izostati ?
« Reply #8 on: August 13, 2012, 05:39:43 PM »
Dobro vise necu koristit folije ( ali cini mi se da bash daju rezultate ) , Sklekove i trbusnjaka radim da bi mi pomogli malo kod misica A ishrana mi sada izgleda ovako :
  Dorucak : Zeleni caj,ovesne sa jogurtom 0.9 i 2 case vode (po nekad i neko voce )
  Izmedju dorucka i rucka uzimam : najceshce neko povrce i dosta tecnosti
  Rucak : Nesto kuvano/krompir/boranija/grasak + salata
  Vecera : Meso + salata ... Ali bash bi me zanimalo da li su te folije stetne jer mi se cini da bash pomazu u macinjaju sala oko stomaka :D  A ako nemogu da koristim folije , mogu li da koristim pojas obicni za bolje znojenje ?
Kakva crna folija, pojas...  :hitself:

I radis 150 min kardia dnevno uz sranje ishranu, + se ubijas od trbusnjaka i sklekova koji ti nista nece pomoci...  :clap: Ne treba ti vise od 30 min ujutru.

Offline FurrIos

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 27
  • Gender: Male
Odg: Da li ce rezultati izostati ?
« Reply #9 on: August 13, 2012, 10:31:03 PM »
Ok skonto sam ;)
pain is just one more way untill success.