EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL  (Read 147653 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Svemirac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 567
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #80 on: June 24, 2008, 11:45:50 AM »
i mene to interesuje

Offline nellle

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 212
  • Gender: Male
  • masa je keva!!!!
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #81 on: June 24, 2008, 12:09:09 PM »
a sto bi jebavao organizam na svako malo...

to ti je ista fora kao i sa insom,ne valja da ga dizes na svako malo vec samo posle treninga...

isto tako treba da pijes i naposim....

Offline Kano

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #82 on: June 24, 2008, 02:02:51 PM »
logicno mi je ako ce poboljsati sintezu proteina da iskoristim to djelovanje na 24 sata ne na dio dana oko treninga.. ako moze sele da da komentar?
Insulin has been called "Anabolicus Maximus" by some gurus of the bodybuilding world. Insulin can give you greater gains than you have ever had using anabolics alone. Insulin, in combination with androgens and resistance exercise, may trigger maturation of satellite muscle cells (small, more or less useless cells that are held in reserve, which do not contribute to muscular strength) into mature muscle cells that do contribute to muscular size and strength. How freakin cool is that.

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #83 on: June 24, 2008, 07:51:07 PM »
Ako mislis koristiti sam dianabol onda je bolje uzeti odjednom dozu jer da bi postigao zeljeni ucinak na misice 10mg svaki par sati nece biti zadovoljavajuce.
Dakle nemoze se postici dovoljna koncentracija lijeka da bi to znacajnije uticalo na misice.No veca doza i to moze rijesiti :evillaugh:

Ako se dianabol koristi u sklopu ciklusa onda je efikasnije ali ne i neophodno  razdvojiti doze na otprilike svakih 4 sata koliki je njegov poluzivot.
Ovo vazi za sve oralne steroide (naravno uzimajuci u obzir njihov poluzivot).


Inzulin i steroidi nemaju bas puno slicnosti i nemoze se porediti dejstvo insulina na insulinsku osjetljivost i generalno tijelo sa dejstvom  steroida...to su dvije razlicite price inace bi svi uzimali samo suspenziju ili orale  :rolleyes01:
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline nellle

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 212
  • Gender: Male
  • masa je keva!!!!
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #84 on: June 24, 2008, 07:53:04 PM »
to sa insom je bio samo primer tj nacin da objasnim

Offline Dacha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 446
  • Gender: Male
    • Cimbaljevic.info
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #85 on: June 25, 2008, 03:12:38 AM »
Prica mi drug pre neki dan kako ce da krene sa metanom...Ide 3 meseca u teretanu...Ja, naravno nemam pojma sta je metanol...
Kaze on, ne zna ni on sta je, ali je extra, uzmes, i gledas kako ti se pumpa misic... :boxed: :hitself:
Ja onda ukapiram da je neka vrsta steroida, al kaze on nije...I 100% je siguran da nije...
Sta cu ja, ne znam sta je...Mozda i nije...Ali siguran sam da nije bas dobro... :boxed:

I naravno, dolazim ovde, citam temu, i hvatam se za glavu... :blush:

Eh...Kako ja sad njega da odgovorim...Verovatno mu je neko u teretani ispricao sve dobre stvari metana, a lose nije ni pomenuo, i ko zna sta on sad misli...Kako da mu objasnim?Da mu odstampam Lazicev prvi post?
Sta je vrhunac u spanskoj seriji? Kada Hoze Fernando sazna da je sam sebi keva !!

Offline munja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 294
  • Gender: Male
  • Live to ride-Ride to live
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #86 on: June 25, 2008, 09:04:37 AM »
Prica mi drug pre neki dan kako ce da krene sa metanom.. :crazy:..Ja, naravno nemam pojma sta je metanol...
Kaze on, ne zna ni on sta je, ali je extra, :crazy:.. :boxed: :hitself:
Ja onda ukapiram da je neka vrsta steroida, al kaze on nije...I 100% je siguran da nije...
Sta cu ja, ne znam sta je...Mozda i nije...Ali siguran sam da nije bas dobro... :boxed:

I naravno, dolazim ovde, citam temu, i hvatam se za glavu... :blush:

Eh...Kako ja sad njega da odgovorim...Verovatno mu je neko u teretani ispricao sve dobre stvari metana, a lose nije ni pomenuo, i ko zna sta on sad misli...Kako da mu objasnim?Da mu odstampam Lazicev prvi post?

  Mislim da je svaki komentar suvisan :hitself: :hitself:

Offline zixxx

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 8
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #87 on: June 26, 2008, 03:30:51 AM »
Jbt, kako ljudi lagano i bez razmisljanja upadaju u pricu,i igraju se sa opasnim stvarima...AAS imaju i dobru i losu stranu,potrebno je malo se edukovati,citati,steci neko znanje pre ulaska u pricu...a pozeljno je imati i poduzi staz u teretani....a ne,ortak mi je dao,od ovoga cu porasti,a baja ni ne zna gde je supalj i koji to rizik nosi sa sobom.onda se kljuka i ne napravi nista,a pritom ozbiljno ugrozi svoje zdravlje i izdeformise se,pri tom liceci na bure a ne na coveka  :crazy: :crazy:

Offline M!l@n

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #88 on: July 01, 2008, 11:00:49 PM »
 :Peace: e ovako pozdrav svima ja sam Milan i dolazim iz bg-a imam 17 god..itd :blush: :blush: :blush:...
citao sam dosta po forumu i hteo sam da vidim vase pro misljenje o ovome:  brat iz inostranstva treba da mi posalje 2 kutije ili 2 pakovanja kako vec (naposima),bavim se fudbalom dosta,i idem u teretanu :bpress    redovno al za gornji deo tela nemam nikakve rezultate   :bb02  ,pa sam mislio da cu sa ovim da dobijem neku definicuiju za grudi i ramena... :dunno: :dunno:  Molim za vase misljenje o ovome dali je dobro za mene:help: :help:....POZZ SVIMA :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss:

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #89 on: July 01, 2008, 11:16:50 PM »
:Peace: e ovako pozdrav svima ja sam Milan i dolazim iz bg-a imam 17 god..itd :blush: :blush: :blush:...
citao sam dosta po forumu i hteo sam da vidim vase pro misljenje o ovome:  brat iz inostranstva treba da mi posalje 2 kutije ili 2 pakovanja kako vec (naposima),bavim se fudbalom dosta,i idem u teretanu :bpress    redovno al za gornji deo tela nemam nikakve rezultate   :bb02  ,pa sam mislio da cu sa ovim da dobijem neku definicuiju za grudi i ramena... :dunno: :dunno:  Molim za vase misljenje o ovome dali je dobro za mene:help: :help:....POZZ SVIMA :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss:

Prijatelju...bolje menjaj ovaj post (svoj stav i misljenje) dok ga neki nisu videli  :hitself: :clap: :yes:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol: